Jump to content

Dneska vařim já

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jsem před chvilkou nakrojil 14 dnů sušenou vepřovou pečeni. Povedla se. 

Já sem udělal na zkoušku kremrole, a nejsou teda vůbec špatný 🤩

@Milan+super snídaně   Já dnes k obědu kousky hovězího na grilu, smetanová omáčka se žampiony a protože jsem se tady minulý týden nechal inspirovat od @pavelu96, tak s bramboráčky, byl to dobrý n

Posted Images

Sice je to z jiného soudku a už vůbec jsem to nevařil ale kdo má rád ovocná "piva" tak tohle jsem si fakt oblíbil. Je to tmavé s příchutí tmavá višeň. Super kombinace. Doporučuji vyzkoušet. 

20210409_202915.jpg

Kdyz pivo tak pivo, na limonadu se chodi do cukrarny 😂😂😂😂

My dneska meli k obedu jen polevky. Holky dostaly hovezi vyvar s jatrovym knedlikem a my s Adou jsme experimentovali a meli polevku z batatu, se slaninovymi chipsy, sezamovym seminkem a dynovym olejem. To vse doplnene nezbytnou rukolou a zakysanou smetanou 😁😁😁

No byla dobra a nic nezbylo. Asi ji uvarime casteji 😀

Edited by Scratch

Neni, sezral jsem to bez dokumentace ale neni moc co, normalni hustsi polevka a na tom nahazene seminka, slanina a rukola 😂

@Hafity a @HanysR zbyla trocha i na dnesek, tak jsem se pochlapil a ztrestal to 🙈🤣 a @MotoMoto ano, presne tak. My to mame vyvazene. Ona uvari, ja snim, ona da nadobi do mycky, deti ji pustej, a ja dam deti po obede do pokojicku. Pak obcas i usnem na gauci dokud nas holky nevzbudi 🤣

IMG_20210411_120042.jpg

IMG_20210411_115945.jpg