Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

dneska na trase Stuttgart - Münich okolo sníh a dálnice suchá a Escort na letních jen ševelil.

Pokud si někdo myslí, že značka zimní výbava, kterou lze snadno napadnou u ústavního soudu:) něco změní, budiž mu to přáno. Nechť do 1.11. na ty zimáky přezuje. Já je zatím nepotřeboval a budu je měnit s davem - tedy až napadne první sníh. A pokud by orgáni chtěli mrznout na kraji silnice (dneska ani ty kurvy za hranicema nemrzly, a to bylo nad nulou) jejich věc. S autem bez ABS a podobných sračiček se jim budu motat po \"třetitřídkách\" čímž se bezpečnost silničního provozu zase o něco zlepší, neboť jsme opět na začátku tématu, proč dálnice mezu Štutgartem a Mnichovem byla rovná, suchá a sjízdná, kdežto v ČR neošetřené a hrbolaté silnice \"jistí\" značka C15a.

Pár značek C15a a za chvíli se to tu zavede plošně ! Ať žije bezpečnost na nevyhovujích silnicích :D

Jdu si zkontrolovat opět po 3 měsících lékárničku. Čert nikdy nespí :roker

Odesláno
Původně zaslal: vix

dneska na trase Stuttgart - Münich okolo sníh a dálnice suchá a Escort na letních jen ševelil.

Pokud si někdo myslí, že značka zimní výbava, kterou lze snadno napadnou u ústavního soudu:) něco změní, budiž mu to přáno. Nechť do 1.11. na ty zimáky přezuje. Já je zatím nepotřeboval a budu je měnit s davem - tedy až napadne první sníh. A pokud by orgáni chtěli mrznout na kraji silnice (dneska ani ty kurvy za hranicema nemrzly, a to bylo nad nulou) jejich věc. S autem bez ABS a podobných sračiček se jim budu motat po \"třetitřídkách\" čímž se bezpečnost silničního provozu zase o něco zlepší, neboť jsme opět na začátku tématu, proč dálnice mezu Štutgartem a Mnichovem byla rovná, suchá a sjízdná, kdežto v ČR neošetřené a hrbolaté silnice \"jistí\" značka C15a.

Pár značek C15a a za chvíli se to tu zavede plošně ! Ať žije bezpečnost na nevyhovujích silnicích :D

Jdu si zkontrolovat opět po 3 měsících lékárničku. Čert nikdy nespí :roker

Tak to by mě zajímalo, jak bych chtěl tu značku napadat uústavního soudu...
Odesláno

Značka C 15a JE nesmysl, plošná povinnost používat zimní gumy v zimním období je podle mě jediné správné řešení (pokud teda někteří nezačnou přemýšlet a přezouvat gumy tak nějak dobrovolně)

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Značka C 15a JE nesmysl, plošná povinnost používat zimní gumy v zimním období je podle mě jediné správné řešení (pokud teda někteří nezačnou přemýšlet a přezouvat gumy tak nějak dobrovolně)

S tím naprosto souhlasím... Takže jen doufám, že C15a je jen přechodné opatření. Podobně, jako to bylo s denním svícením...
Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Značka C 15a JE nesmysl, plošná povinnost používat zimní gumy v zimním období je podle mě jediné správné řešení (pokud teda někteří nezačnou přemýšlet a přezouvat gumy tak nějak dobrovolně)

Méďo, pak by se mohlo pro sichr uzákonit, že v létě musíš mít letní pneu, ne ?

A život bude zase o něco více fajn, ne ? :super

Odesláno
Původně zaslal: Edison

To jsem tu už taky někde četl... :-) A proč by vlastně ne, žejo... když jsou zimáky v létě tak nebezpečný... :-D

Jen si dělejte prosím srandu!! Naši borci zákonodární jsou schopni všeho!!:myslim:grr:bacha

Odesláno

Lidé , kteří nejezdí jenom po rovince ve městě , ale i kopečky a cesty , které cestaři nestíhají uklidit mají prostě zimní gumy jako samozřejmost - viz můj případ ( na letních bych od chalupy nevyjel :bacha )

Jinak ve Slovinsku už od lonska musí mít povinné zimáky a taky jsem pištěl , když ve Velenje bylo 20 C tepla a předloni ve Flattachu taky kolem 15 C teploučka - to potom přímo vidíte jak vzorek ubývá :bacha - ale mám klidnější spaní )

Odesláno
Původně zaslal: Miku

Lidé , kteří nejezdí jenom po rovince ve městě , ale i kopečky a cesty , které cestaři nestíhají uklidit mají prostě zimní gumy jako samozřejmost - viz můj případ ( na letních bych od chalupy nevyjel :bacha )

Jinak ve Slovinsku už od lonska musí mít povinné zimáky a taky jsem pištěl , když ve Velenje bylo 20 C tepla a předloni ve Flattachu taky kolem 15 C teploučka - to potom přímo vidíte jak vzorek ubývá :bacha - ale mám klidnější spaní )

A to Ti vzorek 4mm vydržel celou sezonu, při takových teplotách??

Odesláno

OK406: Třeba umí perfektně nadefinovat zimu ! :D

Původně zaslal: Miku

Lidé , kteří nejezdí jenom po rovince ve městě , ale i kopečky a cesty , které cestaři nestíhají uklidit mají prostě zimní gumy jako samozřejmost - viz můj případ ( na letních bych od chalupy nevyjel :bacha )

Pokud napadnesníh, tak i unás jsou neprotáhnuté cesty. Ale já osobě nazuji, až budou k to mu podmínky. Nemíním jezdit při teplotě nad 10st.C na zimních! To abych je měnil pomalu každou sezónu!:roll

Odesláno
Původně zaslal: Edison

... a myslíš, že čtou tohle forum, aby dostali ten spásný nápad??? Neblázni... Ti se o názory lidí nezajímaj... Takže bych se toho nebál. :-D

a pojem lobbysta ti nic neříká? Lobbysta Matadoru, Ccontinentalu, Vredesteinu, Michelinu, Fuldy, Pirreli,Bridgestone, etc. a přidružených smluvních servisů?

Mmch, kolik z vás si nechává převažovat kola po sezóně (cca půlrok) nebo po 10-15 tkm?

Odesláno

OK 406 zimní mi vydrží 2-3 sezony (a v autě vozím i cizí puboše , za které mám odpovědnost :cool: )

a jelikož zatím bydlím v paneláku a gumy mám uskladněny na chalupě si nedovedu představit , že bych se řídil podle denní teploty :D:D:D

vyvažuji vždy po přezutí ( letní i zimní )

[upravil dne 31.10.08 Miku]

Odesláno

vix , když vyjedeš z Visalaji kde je 20 cm sněhu a - 5 C, jedeš 1500 km , kde je pro jistotu v únoru nepředvídaně bez sněhu a + 15 C - co naděláš???

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...