švejk Odesláno 5. listopad 2008 Odesláno 5. listopad 2008 tak se mi to jeste drobec zkomplikovalo, jeste musim ject na jednu schuzku.. prej nekdy vecer, ovsem hodinu se dozvim az zejtra. Kazdopadne se budu snazit priject tak cca do 20.00
Maverick Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 Omlouvám se, ale něco mi do toho ny rychlo vlezlo, tak nevím jestli to stihnu dorazit:(
Schreek Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 Moc se omluvám, že jsem nedorazil, pr..er v práci mě zdržel až do tedka , takže snad příště
Medvěd Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 Tak děkuju všem, kteří na dnešní Džbán dorazili a hlásím, že příští termín je zamluven tamtéž na čtvrtek 4. 12.
MJSytic Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 Tak ja uz jsem doma v pelechu Dekuji vsem zucastnenym za prijemnou hodku a pul Skoda,ze jsem musel brzo vypadnout,ale tentokrat to bylo aspon k necemu (cisty konto a vyhra o 8 fiku). Jinak jsem trosku zabloudil na Letny,ale to je u nas widlaku bez NAVI normalni P.S. Sorry za pismo,je to z mobilu... A jedno dukazní foto (zase z mobilu:() [upravil dne 7.11.08 MJSytic]
wooody Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Jinak ja sem taky rad ze sem vas poznal... Jinak bych se chtel omluvit za toho vola, hlavne tobe pe.tre, byla to docela chyba, tak jeste jednou sorry
John Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Původně zaslal: Medvěd Tak děkuju všem, kteří na dnešní Džbán dorazili a hlásím, že příští termín je zamluven tamtéž na čtvrtek 4. 12. Díky Méďo za zamluvení... já jsem to tentokrát nestačil dorazit...
MirasCC Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Kdo nezůstal až do konce, o hodně přišel! Bohužel musím s lítostí oznámít, že jsme včera přišli o jednoho významného člena Nebo minimálně o jeho vůz Vše začalo nevinou poznámkou o tom, že Felicia zrychluje lépe, než 406. Neon, nevěříce, vyzval přítomné členy k testu s prohlášením, že jestli vyhraje, 406-tou prodává. A vzhledem k tomu, že se svojí Filckou natrhnul prdel jak Švejkovi, tak Pe.trovi, očekávejte tu dneska inzerát na prodej Neonovy 406
švejk Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 nerad bych nejak moralizoval, ale ja jsem to rikal ze se to stane :DDD
MJSytic Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 No ono mohlo bejt i po tý Felině, když jsem při příjezdu Neona viděl tu nájezdovou rychlost do zatáčky Holka měla co dělat, aby to ustála
Pe.Tr Odesláno 7. listopad 2008 Autor Odesláno 7. listopad 2008 Jj felda nam natrhla prdel na sprintech,ale byla mlha.
švejk Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 byla mlha, ja trosku bal, navic umim ho a nestydim se to priznat Původně zaslal: Pe.Tr Jj felda nam natrhla prdel na sprintech,ale byla mlha.
MirasCC Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Původně zaslal: Pe.Tr ale byla mlha Původně zaslal: Scratch husty Jj, mlha byla a opravdu byla docela hustá, ale i přes tuhle hustou mlhu to bylo více než zřejmé
Guest Scratch Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 :potlesk:potlesk:potlesk Neon, priste privezem s Adou pucmika a dame vsechny, co rikas Neone?
John Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Původně zaslal: antal ta felda bola nejak upravena alebo co? Pokud to byla ta Neona tak myslím těžká serie... Ale ani se nedivím... 406 je těžká až až.. atd...
aka Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 hele a dorazil jeste vubec nekdo? jinak mlzna cesta byla opravdu bajecna....
Pe.Tr Odesláno 7. listopad 2008 Autor Odesláno 7. listopad 2008 Původně zaslal: wooody Jinak ja sem taky rad ze sem vas poznal... Jinak bych se chtel omluvit za toho vola, hlavne tobe pe.tre, byla to docela chyba, tak jeste jednou sorry v pohodě
Pe.Tr Odesláno 7. listopad 2008 Autor Odesláno 7. listopad 2008 Původně zaslal: antal ta felda bola nejak upravena alebo co? dyt píšu , byla mlha :D:D
Recommended Posts