Edison Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Což o to, to už všici asi víme... Ale proč zrovna s tak pěkným autem, jako je P 406??? Za to bych mu dal doživotí... Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Původně zaslal: Edison Což o to, to už všici asi víme... Ale proč zrovna s tak pěkným autem, jako je P 406??? Za to bych mu dal doživotí... zlynčovat! Citovat
jarajarda Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Původně zaslal: Edison Což o to, to už všici asi víme... Ale proč zrovna s tak pěkným autem, jako je P 406??? Za to bych mu dal doživotí... Nehoda si nevybírá.... Citovat
Fusion Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Není, je to jakejsi tajemník ekonama na radnici nebo co. Citovat
ozzy56 Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Původně zaslal: AnotherOne A čo by sa nepriznal keď je imúnny Proti tomu není imunní a nepomůže ani imunita.Prostě se ožral, přiznal,bude trest. Horší je,když on a kamarádi zahrají do autu... Citovat
AnotherOne Odesláno 23. září 2008 Odesláno 23. září 2008 Tak som myslel, že je poslanec. Tak mu treba. Citovat
Edison Odesláno 23. září 2008 Autor Odesláno 23. září 2008 Lynč... do toho jdu... Zábava pro lid!!! :-DDD Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.