Ludek78 Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 Zdravim, rad bych poprosil kohokoliv kdo ma tu moznost a hlavne chut jestli by neslo zjistit servisni historii podle VIN....chystam se koupit jetou 307ku ktera ma podle udaju tachometru najeto cca 78000km....rok vyroby je 2003......predem dekuju za pomoc VIN je VF33HRHSB82975026 udajne dovoz z Italie Citovat
Stifler Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 Tak to ti rovnou řeknu, že to bude prasecky stočený!!! Tomu věř. Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 Původně zaslal: Ludek78 Zdravim, rad bych poprosil kohokoliv kdo ma tu moznost a hlavne chut jestli by neslo zjistit servisni historii podle VIN....chystam se koupit jetou 307ku ktera ma podle udaju tachometru najeto cca 78000km....rok vyroby je 2003......predem dekuju za pomoc VIN je VF33HRHSB82975026 udajne dovoz z Italie italie i rok výroby sedí , co se týká km , tak sedí jen pokuď bys věřil tomu že to auto najelo za 3 roky a 3 měsíce jen 26000 km , ale proč by ne že . A ted babo raď Citovat
AnotherOne Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 Diesel, taliansko, päť rokov a 78 tisíc to nejde dokopy. Počítaj minimálne so stovkou ak nie dvoma navyše. Kilometre však nie sú dôležité. Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 v 30000km nove predni ložiska v nabojich V 45 000km nova spojka a setrvačnik v 52000km nove předni kotouče Citovat
Ludek78 Odesláno 30. srpen 2008 Autor Odesláno 30. srpen 2008 diky moc.....to auto po technicky strance vubec nevypada spatne a ty kilometry bych i hadal podle toho jak to vypada.Jediny co jsme na tom nasli byla spousta skrabancu a drobnych detailu ale jinak ok....tak ted nevim,jinak mi to prislo fakt jako auto co moc nenajezdilo akorat majiteli bylo jedno jestli to nekde odre nebo ne Citovat
brasil Odesláno 30. srpen 2008 Odesláno 30. srpen 2008 Všeobecně všechny auta co jsem viděl dovozené z Itálie, tak byly po kosmetické stránce horší. A ty kilometry u dieslových pětiletých aut se většinou pohybovaly kolem 200.000. Ale může být i vyjímka... Citovat
Ludek78 Odesláno 2. září 2008 Autor Odesláno 2. září 2008 Takze jsem tu opet....auto uz mam doma,je to 307 SW 2.0HDi v modry metalize,rok 03 najeto 127.000km...koupil jsem to nakonec v Liberci autobazar Auto24....dovezeny je to z Belgie a stav skoro novyho auta.Teda aspon co se tyka opotrebeni interieru a kastle.Jen dva maly skrabanecky u kufru jinak super.Motor jde jak hodinky,v podvozku nic nemlati,novy kotouce i pneu...proste zatim spokojenost na 110% ale co prijde ukaze teprve cas....Co se tyka pristupu prodejce tak musim pochvalit hlavne certifikaty na zaruku puvodu vozidla a hlavne na ujete kilometry coz az zas tak bezny neni si myslim....Podle servisky byla posledni kontrola v Peugetu pri 113.667km.....mohl bych jeste jednou a naposledy poprosit o provereni VIN kodu?Sice nevim jestli to chci doopravdy vedet kdyz uz je to doma ale at ma dusicka pokoj ...diky moc za ochotu VIN je VF33HRHSB82919395 Citovat
marisw Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 posledna servisna prehliadka v belgicku 25.4.2007 pri 204 587 km Původně zaslal: Ludek78 Takze jsem tu opet....auto uz mam doma,je to 307 SW 2.0HDi v modry metalize,rok 03 najeto 127.000km...koupil jsem to nakonec v Liberci autobazar Auto24....dovezeny je to z Belgie a stav skoro novyho auta.Teda aspon co se tyka opotrebeni interieru a kastle.Jen dva maly skrabanecky u kufru jinak super.Motor jde jak hodinky,v podvozku nic nemlati,novy kotouce i pneu...proste zatim spokojenost na 110% ale co prijde ukaze teprve cas....Co se tyka pristupu prodejce tak musim pochvalit hlavne certifikaty na zaruku puvodu vozidla a hlavne na ujete kilometry coz az zas tak bezny neni si myslim....Podle servisky byla posledni kontrola v Peugetu pri 113.667km.....mohl bych jeste jednou a naposledy poprosit o provereni VIN kodu?Sice nevim jestli to chci doopravdy vedet kdyz uz je to doma ale at ma dusicka pokoj ...diky moc za ochotu VIN je VF33HRHSB82919395 Citovat
Ludek78 Odesláno 2. září 2008 Autor Odesláno 2. září 2008 Pockej to si delas srandu? Ty oe me snad klepne Citovat
marisw Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 sranda.......hlavne klud..............:P:D Původně zaslal: Ludek78 Pockej to si delas srandu? Ty oe me snad klepne Citovat
Ludek78 Odesláno 2. září 2008 Autor Odesláno 2. září 2008 Ufffff...ty kokso si ma dostal,inac zdravim na slovensko aj od mojej snubenicky z Tatranskej Strby Citovat
marisw Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 to bol zamer...este som mal v plane dopisat ze 14.9.2007 bolo auto vyhlasene za totalalku....ale nechcel som ti sposobovat muky....:D:super zdravim aj ja....... Původně zaslal: Ludek78 Ufffff...ty kokso si ma dostal,inac zdravim na slovensko aj od mojej snubenicky z Tatranskej Strby Citovat
robozv Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 marisw gratulujem natiehol si ho poriadne mna by asi je... Ludek78 zelam ti vela km bez nehody je to fajn humor je humor Citovat
hloze-ja Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 Dost blbej humor. Ve me hrklo za tebe Hodne stastnych km. Citovat
Ludek78 Odesláno 2. září 2008 Autor Odesláno 2. září 2008 Dik,snad to bude slouzit ....No a to si nedovedes predstavit jak hrklo ve me ja uz planoval jak to pujdu vratit a omlatit jim vsechny certifikaty o hlavu....ale na druhou stranu jsem si ohrome vydechnul kdyz se marisw priznal jen fakt doufam ze to je v poradku,jsem si bral na to auto pujcku tak bych nerad splacel zbytecne. Citovat
Martinsk Odesláno 2. září 2008 Odesláno 2. září 2008 Původně zaslal: Ludek78 Takze jsem tu opet....auto uz mam doma,je to 307 SW 2.0HDi v modry metalize,rok 03 najeto 127.000km...koupil jsem to nakonec v Liberci autobazar Auto24....dovezeny je to z Belgie a stav skoro novyho auta.Teda aspon co se tyka opotrebeni interieru a kastle.Jen dva maly skrabanecky u kufru jinak super.Motor jde jak hodinky,v podvozku nic nemlati,novy kotouce i pneu...proste zatim spokojenost na 110% ale co prijde ukaze teprve cas....Co se tyka pristupu prodejce tak musim pochvalit hlavne certifikaty na zaruku puvodu vozidla a hlavne na ujete kilometry coz az zas tak bezny neni si myslim....Podle servisky byla posledni kontrola v Peugetu pri 113.667km.....mohl bych jeste jednou a naposledy poprosit o provereni VIN kodu?Sice nevim jestli to chci doopravdy vedet kdyz uz je to doma ale at ma dusicka pokoj ...diky moc za ochotu VIN je VF33HRHSB82919395 Je tu posledný zápis 2.3.2007 pri 106850 km Citovat
Ludek78 Odesláno 3. září 2008 Autor Odesláno 3. září 2008 Diky moc to odpovida i servisce akorat je na ni jeste jeden zapis navic pri 113.667km v zari 2007 ale snad to bude v pohode....jsem si docela oddychnul...moc dekuju za pomoc Citovat
af2000 Odesláno 5. září 2008 Odesláno 5. září 2008 Zdravim vsechny cleny, tak uz jsme si tez poridili podobne jako Ludek78 307 SW HDi 2.0. Je to r.v. 2004, stribrna metaliza, najeto 123400km (dekuji Pe.Trovi za pomoc pri kontrole VIN kodu )....jelikoz to mame s Ludekem78 priblizne nastejno porizene, budu rad za jakekoliv poznatky, ktere jako novy vlastnik ma a preju hodne spokojenych km. Citovat
satan1984 Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 mozte mi zistit historiu tohoto vin kodu??? VF37DNFZE32014993 dakujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.