Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Mladý muž nastupuje do svého prvního zaměstnání - strojírenského podniku. Hlásí se u mistra.

Mistr mu povídá: \"Tady máš koště, a nejdřív pořádně zame? celou dílnu!\"

Mladík: \"Ale... já jsem inženýr!!!\"

Mistr: \"Aha.... no.... dobře, tak já ti to teda ukážu...\"

Odesláno

tak ja pridam jeste jeden vzhledem k tomu, ze sem inzenyr a navic informatiky :)

> Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to

> zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého

> turistu. Zavolá na něj: \"Haló, pane, nevíte, kde jsem?\" Turista se podívá

> na chlápka v balónu a odpoví: \"V balónu!\" Chlápek trochu naštvaně

> odpovídá: \"To vím, ale tak mne napadá - vy musíte být z IT!\". \"Jak jste na

> to přišel?\", zvědavě se ptá turista. \"To je jednoduché\", říká chlápek.

> \"Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno.\" \"Jak vás tak

> poslouchám, vy musíte být z obchodního!\" říká turista. \"A jak jste na to

> přišel vy?\", ptá se obchodník. \"To je také úplně jednoduché\", říká

> turista, \"vy jste v prdeli a můžu za to já.\"

Odesláno

Při rozebírání nepojízdného auta zemřel v Merklíně na Karlovarsku dvacetiletý mladík. Vůz na něj zřejmě spadl ze špatně zajištěného heveru. Mladíkovo tělo objevili lidé v garáži.

Odesláno

To nevím, ale je to ze života, já mechanikům nedovolím pracovat na dílně samostatně přesně z tohoto důvodu a třeba je to varování pro některé kutily.

Odesláno

existuje vůbec nějakej spolehlivej způsob jak to auto zajistit aby z toho n´heveru nespadlo?????? Já pod něj dávam rezervu, ale to je spíš pro dobrej pocit že když spadne tak tam bude trochu místa :)))))

Odesláno

Spolehlivej způsob? Používat kvalitní nářadí (hever), zvedat to za místa k tomu vhodná a nemít to \"na háku\" - jakože to po čase k tomu svádí. Pokud se leze pod auto, používat další zabezpečení (dvě rezervy na sobě, zakládací klíny...). Už mi taky párkrát sletěl vrak z heveru, tak vím o čem mluvím - pokud se seká kastle na kusy, tak je to fuk, ale pokud se pod to auto leze, je třeba to fakt mít pořádně zajištěný.

Odesláno

na znamehotiez spadla s1203 z heveru . polamane rebra a tak. teraz uz to zaistuje tak ze by to auto ani uragan nezhodil z heveru. hever + take nastavovacie stojaniky na 3nohax a podobne).

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...