faget1 Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 len tak som si išiel po ulici a teda nedalo mi to sa s vami o to n epodelit.. v tej kapote su normalne vyrezane otvory a je tam sietovina ocelova vložena olemovana :super:super:D Citovat
faget1 Odesláno 30. červenec 2008 Autor Odesláno 30. červenec 2008 nič v zlom len ma to zaujalo :D:D:aut Citovat
urdemala Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 ty voe ten musel nejmíň 320 ti říkám, že se mu ten stěrač ohnul takle nahoru Citovat
agresssor Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 Původně zaslal: urdemala ty voe ten musel nejmíň 320 ti říkám, že se mu ten stěrač ohnul takle nahoru To né to je schválně, to aby mě při těch 320 lepší aerodynamiku:):super Citovat
Bartik333 Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 Tak muj nazor je, ze tu Feldinku uplne zk*rvil. Jde videt, ze z ni chce mi Octavii. Teda aspon si to myslim, protoze vsechny ty veci jsou z octavky. Muj nazor = FUJ Citovat
RomanNR Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 ...ty blaho.....ktohovie kolko cedidiel (sitiek) musel rozobrat aby to natiahol ..... Citovat
faget1 Odesláno 30. červenec 2008 Autor Odesláno 30. červenec 2008 ten stierač by som možno ešte pochopik že teda sa mu ohol v tej rychlosti ale jak sa mu urobili tie diery do kapoty fakt na fotke to asi nieje tak vydno ale neprši mu dovnutra či felicie to nevadi alebo ma pod kapotou elektricke časti obalene igelitovým sačikom teraz neviem... Citovat
f3Rd@ Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 Původně zaslal: faget1 ten stierač by som možno ešte pochopik že teda sa mu ohol v tej rychlosti ale jak sa mu urobili tie diery do kapoty fakt na fotke to asi nieje tak vydno ale neprši mu dovnutra či felicie to nevadi alebo ma pod kapotou elektricke časti obalene igelitovým sačikom teraz neviem... heeej, v klidu, ne? Vsak preci vsichni dobre vime, ze felicie nerezne... :D:D:D Citovat
jurash Odesláno 30. červenec 2008 Odesláno 30. červenec 2008 to je panecku felda nejlepsi je ta \"cira optika\", to musi ted svitit omoc liiiip na vsechny strany :D:D Citovat
Fakir Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Ať žije tuziiiiiing! Ať žije tuziiiiiiing!! Zepředu z ní udělal vochcáfku, zboku golfa a nemůžu si vybrat, co z toho je hnusnější. Ale kola má pěkný, Dezent V Dark. [upravil dne 31/7/08 Fakir] Citovat
BoneDaddy Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Nejvíc se mi na tom líbí chromová podložka pod SPZ. Citovat
Guest Scratch Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 me zase ten pritlak na steraci :-) Citovat
peugeotkovic Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Nejvíc se mi na tom líbí chromová podložka pod SPZ. Taky o ní uvažuju:mrk:aut Citovat
kadaver Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Skus zistit ci ju nepredava. Ja by som ju hned kupil! ...a dal by som si ju pred dom namiesto strasiaka. A keby moja mala nechcela posluchat, tak by som ju postrasil, ze ju v tom aute povozim. Citovat
peugeotkovic Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Původně zaslal: kadaver Skus zistit ci ju nepredava. Ja by som ju hned kupil! ...a dal by som si ju pred dom namiesto strasiaka. A keby moja mala nechcela posluchat, tak by som ju postrasil, ze ju v tom aute povozim. tak jak znám děti:roker tak ti malá začne okamžitě zlobit:D Citovat
King Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 WTH ?? \"zajímavej\" to počin. :D:D Citovat
OK406 Odesláno 31. červenec 2008 Odesláno 31. červenec 2008 Podle statistiky je Škoda Felicia 1.3 MPi nejvíce přihlašované a regustrované vozidlo. A tak se nedivme, že se chce alespoň trošku lišit:myslim:mrk:roll Inu, výkon je úměrný úpravám zevnějšku;) Citovat
faget1 Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 no ja tie škodovky skratka možem mňam :D:D Citovat
faget1 Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 aaa... nie normalne ved nerobim si srandu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.