Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak mě dneska ráno v 7:00 hodin probudily policajti. Myslel jsem jsi že mi ho někdo vykrad, naboural nebo počinil. Ale ani jedno se nestalo. Řekli mi že tam byly hasiči a že mi uniká benzín z auta. Tak jsem se tam byl podívat, pod autem byl danej už zásip. Vypadá to že nějakej kretén se asi v noci nudil a udělal tam asi šroubovákem dvě dirky. Policajti jsi myslely že jsem ji prorazil já, ale zase za 15 minut byly u mě a říkaly že o další ulici teče další auto. Naštěstí mi svítilo hladový oko, tak že moc benzínu tam nebylo. Během dne se mam stavit na policejní stanici.

Další otázka je, jestli nikdo neví, nakolik mě ta sranda vyjde???

Díky :(

Odesláno
Původně zaslal: Lukáš406

Tak mě dneska ráno v 7:00 hodin probudily policajti. Myslel jsem jsi že mi ho někdo vykrad, naboural nebo počinil. Ale ani jedno se nestalo. Řekli mi že tam byly hasiči a že mi uniká benzín z auta. Tak jsem se tam byl podívat, pod autem byl danej už zásip. Vypadá to že nějakej kretén se asi v noci nudil a udělal tam asi šroubovákem dvě dirky. Policajti jsi myslely že jsem ji prorazil já, ale zase za 15 minut byly u mě a říkaly že o další ulici teče další auto. Naštěstí mi svítilo hladový oko, tak že moc benzínu tam nebylo. Během dne se mam stavit na policejní stanici.

Další otázka je, jestli nikdo neví, nakolik mě ta sranda vyjde???

Díky :(

zalezi jak velky jsou ty diry, lze koupit tu dvou slozkovou \"žvejku\" nebo lepší lepidlo, a tim to zalepit. Vsechno se dá opravit, je jen otazkou co výjde levneji

Odesláno

Tak to že je chytí, tomu nedávám ani 10%. Jinak bych to asi stejně dal nějaký servisu, pokoušet se to sám opravovat to asi ne. Z benzínu mam respekt, nebot uz mi v praci hořeli ruce.

Jinak pošlete mi link, na tu novou nádrž? Díky.

Odesláno

a co Ferry ?? ten nemá nádrž??zkus jej

[upravil dne 26/7/08 honza406]

Odesláno

A co to sundat a nechat zavařit? U nás je maník co vaří plasty a myslím že by to neměl bejt problém. A cenovka do 200,-.

Případně potom celou nádrž natlakovat vzduchem. Sichr je sichr. :myslim

[upravil dne 26/7/08 Dave_k]

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

A co to sundat a nechat zavařit? U nás je maník co vaří plasty a myslím že by to neměl bejt problém. A cenovka do 200,-.

Případně potom celou nádrž natlakovat vzduchem. Sichr je sichr. :myslim

[upravil dne 26/7/08 Dave_k]

na zavařování bacha at už plechové nebo plastové nádrže od benzinu, ikdyž je to prázné můžou tam vznikat výpary a při sváření to pak vybouchne (nejednomu maníkovi se to už stalo). Někdo to prej při sváření napouští vodou nebo naplní pískem...

osobně bych asi také scháněl nějakou z jinou z vrakoviště;)

Odesláno
Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: Dave_k

A co to sundat a nechat zavařit? U nás je maník co vaří plasty a myslím že by to neměl bejt problém. A cenovka do 200,-.

Případně potom celou nádrž natlakovat vzduchem. Sichr je sichr. :myslim

[upravil dne 26/7/08 Dave_k]

na zavařování bacha at už plechové nebo plastové nádrže od benzinu, ikdyž je to prázné můžou tam vznikat výpary a při sváření to pak vybouchne (nejednomu maníkovi se to už stalo). Někdo to prej při sváření napouští vodou nebo naplní pískem...

osobně bych asi také scháněl nějakou z jinou z vrakoviště;)

To mi je jasné. To už je na pánovi co by to dělal.

Odesláno

tak to je fakt des :( pri dnesnich cenach pohonych hmot je otazka jak casto se to bude objevovat kdyz je vykradaly nakladaky kvuli nafte tak to bylo dost caste ale osobni auto to byl jeden kousek :(. Po tom co se u nas v ulici udelaj podobni najest na nekolik aut tak uz jsem prestal tankovat plnou a mam tam na dne pac kdyz uz mi sku#vi nadrz tak alespon at nemaj co vysosnout sv#ne. Osobne bych to strilel pac tohle uz nemam obdoby a ty lidi co to delaj si nezaslouzi nic vic.

[upravil dne 26.7.2008 paul jane]

Odesláno

Rozhodně ta nádrž není píchnutá jen tak. Ten kdo to udělal, šel krást beneli, akorát ho zřejmě někdo vyrušil.

Nová nádrže je cenově mazec, ale s opravou to taky není jednoduché. Kvůli bezpečnostním předpisům si to rozhodně žádnej servis na triko nevezme, aby nádrž nějak jinak opravoval než výměnou. Možná tak nějakej dobrák z garáže, který nemá ani tucha o předpisech. Takže nejlíp jak už je tady nahoře na průměr díry samořezku, podložku a lepidlo.

Odesláno

hergot,to abych si dával bacha,jak nemám plnou tak jsem nervózní.... ,těm parchantům zlámat ruce ocelovou tyčí vo zábradlí.... držím palce ať se ti to povede opravit...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...