Jump to content
Sign in to follow this  
petrolinecek

Výměna žárovek - podvícení

Recommended Posts

Zajímalo by mě, jak se dá rozdělat na 406ce panel, kde je ovládání klimatizace (plně automazické) Je v tom totiž i ovládání ofuku a regulace ventilátoru a přestalo mě tam svítit podsvícení.Zkoušel jsem tam zajet šroubovíkem a zepředu to vyloupnout, ale nešlo mi to :-(Celej panel se mi vymontovávat ale nechce.Stačilo zapojování svorkovnice na rádio. Taky se mi stává, že jak je o \"patro\" výš displej s teplotou, tak se mi občas nerozsvítí, nebo shasne.Je tam špatnekj kontakt, stačí to poklepat.Taky nevím, kde a jak to rozdělat a promáznout nebo přitáhnout :( Poradí někdo?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten displej by měl jít vyloupnout směrem dopředu. Já tam místo něj mám kastlík a bezproblémů jde vyloupnout a je za ním vidět připravený konektor na ten displej.

S tou klimoškou netuším.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nepomuze nic jineho nez kompletni rozebrani, tzn, vyndat radio, pak vyndat displej - ten se jenom vyloupne zapacenim nejakym nozem z boku ( pri te prilezitosti muzes opravit to problikavajici podsviceni ) pak vyloupnout na druhe strane diodu imobilizeru a tim se nahore dostanes ke ctyrem TORX sroubum v kazdem rohu, ty vysroubujes, vytahnes ten horni panel s vypinacema a dostanes se ke sroubum co drzi ten panel ovladani klimatizace, odsroubujes nahore, odsroubujes dole tam co bylo puvodne radio a uz ti nebrani nic vyndat ho ven ;) Preju prijemnou zabavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvláš? dobrá zábava je odšroubování toho plastu co drží rádio, pokud má ten dotyčný větší ručičky (jako já), je to peklo!!!

Přeju silné nervy... :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×