Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP filtr


drsnej márvin

Recommended Posts

Původně zaslal: Cheero

FAP filtr staci poradne proplachnout vabkou doma,

potom staci diag vymazat hodnoty FAP v BSI

a je hotovo ... lze take provest rizene vycisteni katalyzatoru pres diag, ale to az po vyplachnuti

po kazdem otevreni nadrze se naleje cast aditiva do nadrze cim casteji tankujete tim vice Vam mizi aditivum, staci dolit i doma a je hotovo

diagnostiku si dnes muze koupit kazdy je to jenom o penezich

Rada hodná zlata....FAP vypláchnuť doma, sajrajt nech si ide kľudne do kanála, čo tam po tom...

Olej takisto vypúšťaš doma na dvore len tak do zeme??? :bojim:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaroslavpleger

U nás v servisu mě řekli,že aditivum vydrží asi na 120000km.Dolít to nejde musí se vše úplně vyměnit.Příjde to asi na 5000Kč, no a jeto na dalších 120000km. Jak často vám to zapíná?Na čem intervaly záleží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!

měnil jsem FAP v servise a repasovaný mi stál 8200KČ a aditivum 3000KČ plus práce 1500 KČ !!!! to si myslím není zas tak moc když Vám vydrží nejméně 4roky !!! Myslím si že někteří vyhodili daleko víc a za kraviny !!!

zdraví Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa chcem tomu vyhnut ist do peugeotu plnit aditivum, pochybujem ze tam daju 3 litre aditiva ako maju dat, mozno tak dva tam daju a liter ide na bocne ksefty, a clovek si to nemoze ani overit ako to naplnili :( (potom ze vydrzi aditivum menej ako by malo) , ja chcem byt pritom ked mi to bude plnit. Liter stoji cez tisicku, to je dost podla mna.

Idem to piatok plnit , dam vediet potom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaroslavpleger

Psal jsem do Peugeotu servisnímu technikovi a tak jsem zvědav zda a co odepíše. Jak často se ti ten proces spalování opakuje?Píšou po 400-500 km a že to trvá 2-3 min. To mi také nesedí, u mě je to častěji a trvá to o hodně déle. Asi bude hodně záležet na kvalitě nafty.Co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jaroslavpleger

Jak často vám proces spalování zapíná?To co se píše, že po 400-500km a že to trvá 2-3 min. není u mě pravda. Dnes mi spalování začalo po ujetí 10 km. Doba spalování je také delší než udávaných 2-3 min. Myslím si,že se jedná minimálně o 5 min.a více. určitě v tom hraje hlavní úlohu kvalita nafty. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...