pavel626 Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 jedná se mi o předělání sytiče u 205 1,8D na manuelní. ten automatický nefunguje a rád bych ho udělal na lanko. máte to někdo udělaný?? jaké lanko myslím z jakého vozu či z čeho jste použili a jakým způsobem a kam jste ho umístili dovnitř na palubku??byl bych rád i za fota díky Citovat
vlado-.m Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Původně zaslal: pavel626 jedná se mi o předělání sytiče u 205 1,8D na manuelní. ten automatický nefunguje a rád bych ho udělal na lanko. máte to někdo udělaný?? jaké lanko myslím z jakého vozu či z čeho jste použili a jakým způsobem a kam jste ho umístili dovnitř na palubku??byl bych rád i za fota díky To ti stoji za to si takto komplikovat zivot? [upravil dne 11.3.2008 vlado-.m] Citovat
oddie Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Foto ti neudělám, ale použil jsem na to kompletní sytičové vedení z Trabanta. Citovat
Hafity Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Je možný, že se mi ještě někde válejí nějaké sytičové bowdeny i s ovládáním. Citovat
oddie Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Ten Trabantí tam sednul jak pr*el na hrnec montáž 10 minut, a je to jak z výroby, lidi nevěřili, že to není orig... Citovat
mio Odesláno 12. březen 2008 Odesláno 12. březen 2008 Proč z toho dělat paskvil ???????????????To těch 700 kč,nebo je to už vrak? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.