Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1,4i 55 kw


Stejsky205

Recommended Posts

no vypadá to na XS. jestli je to 1.1 nebo 1.4 se pozná možná podle čísla řídící jednotky, jinak na první pohled jsou stejný. No a s těma 190 záleží taky jak moc máš přesně nasazenou ručičku na rychloměru a taky rozměr pneu. Já s 1.1 se na 160 po rovině dostanu, ale neřek bych že těch 11 kw navíc udělá 190...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně táák já jedu podle tachometru 185 s 1.1 ručička lízá pravej kraj a jde skoro za roh:potlesk

Ale vim že to kecáááá můj tachoměr. Takž reálná rychlost nejvyšší bude tak 165 max.:super

Neljepší na zjištění reálný rachlosti na tachoměru je projet nějakou vesnicí kde maj nainstalovanej radar co Ti ukazuje rachlost.

PS. Ale nesmí vybírat zrovna pokuty:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmotora

jj přesně táák já jedu podle tachometru 185 s 1.1 ručička lízá pravej kraj a jde skoro za roh:potlesk

Ale vim že to kecáááá můj tachoměr. Takž reálná rychlost nejvyšší bude tak 165 max.:super

Neljepší na zjištění reálný rachlosti na tachoměru je projet nějakou vesnicí kde maj nainstalovanej radar co Ti ukazuje rachlost.

PS. Ale nesmí vybírat zrovna pokuty:aut

Už jsi jel někdy ve vesnici přes radar 160?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

jj, vypadá to podle fotek na 205 1,4 xs.

ale papíry z gti - smrdí to levotou.

jinak těch 190 bych věřil. mám taky xs a po dálnici jsem měl 160 cestovní rychlost a šla by v poho dál....

Spíš bych to řekl tak, někumu shnilo GTI a tak přivezl 1.4XS a bylo mu fuk že to GTI není a ani se neobtěžoval vyměnit motor..nehledě na to, že typ nebude sedět na TK a bude prů_er..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepším způsobem jak zjistit přesnou rychlost je vzít si do auta navigaci !

90% aut ukazuje o 5-8% víc, potvrzeno ve spoustách aut a cím jedete rychlej tím je vyšší odchylka ,třeba v mým Peugeotu 206 2,0 S16 je při rychlosti na tachometru zhruba 222km/h a podle navigace pouze 214 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: zoby

jj, vypadá to podle fotek na 205 1,4 xs.

ale papíry z gti - smrdí to levotou.

jinak těch 190 bych věřil. mám taky xs a po dálnici jsem měl 160 cestovní rychlost a šla by v poho dál....

Spíš bych to řekl tak, někumu shnilo GTI a tak přivezl 1.4XS a bylo mu fuk že to GTI není a ani se neobtěžoval vyměnit motor..nehledě na to, že typ nebude sedět na TK a bude prů_er..

dle mého si předchozí majitel koupil regulérní GTI a ještě než stihl prodat tu 1,4 tak to přemlátil a prohodil techničáky aby na GTI nemusel platit takovou pojistku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: zoby

jj, vypadá to podle fotek na 205 1,4 xs.

ale papíry z gti - smrdí to levotou.

jinak těch 190 bych věřil. mám taky xs a po dálnici jsem měl 160 cestovní rychlost a šla by v poho dál....

Spíš bych to řekl tak, někumu shnilo GTI a tak přivezl 1.4XS a bylo mu fuk že to GTI není a ani se neobtěžoval vyměnit motor..nehledě na to, že typ nebude sedět na TK a bude prů_er..

dle mého si předchozí majitel koupil regulérní GTI a ještě než stihl prodat tu 1,4 tak to přemlátil a prohodil techničáky aby na GTI nemusel platit takovou pojistku:D

I to je možnost, každopádně bych mu to šel omlátit o hlavu:bacha:bacha:bacha:bacha Je to podvod, kdyby to bylo aspoň GTIO, ale tohle....:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...