Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gurmánské téma


adraj

Recommended Posts

Původně zaslal: BoneDaddy

Aluško, vřele doporučuji: Vepřovou panenku na pepřové omáčce s rýží (když nemáš ráda ty brambory všeho typu:D). A tuto výbornou věc umí dokonale Na Rynku. :super:super:super

To zní dobře, tak až někdy nebudu vědět, co vařit, tak skočím tam :). Díky za tip ;). Ať žije rýže!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houby sou super+++++ nejlepší je na nich ten rituál sběru, čištění, kochání, kuchtění a sežrání :-) jinak co se týká hnusnejch jídel, tak jsem od malička vždycky blil z mlíka a kaší, třeba teplý mlíko se škraloupem, to byla moje smrt, zaplať pánbůh že už to do mě dneska nikdo nenutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

houby sou super+++++ nejlepší je na nich ten rituál sběru, čištění, kochání, kuchtění a sežrání :-) jinak co se týká hnusnejch jídel, tak jsem od malička vždycky blil z mlíka a kaší, třeba teplý mlíko se škraloupem, to byla moje smrt, zaplať pánbůh že už to do mě dneska nikdo nenutí.

No jo, houby, na ty jsem zapomněl.

Miinulý podzim to byl nářez - byl jsem na kole na Šumavě, tak jsme se šli na dopoledne projít - no bral jsem jenom ty malé tvrdé hříbky k naložení do octa, ostatní jsem tam nechával bez povšimnutí, a stejně jsem za dvě hodiny měl nasbíráno asi patnáct kilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: raydowe

toto je velmi zle tema... clovek sa snazi nieco zhodit, a ked to tu cita tak je bez sance. :-) co to mam v tej chladnicke? :)))

Chceš shodit? Přijď, sestavím ti program na jídlo a cvičení, uvidíš jak ti to půjde :);)

co takhle neco na pribrani? :myslim:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: raydowe

toto je velmi zle tema... clovek sa snazi nieco zhodit, a ked to tu cita tak je bez sance. :-) co to mam v tej chladnicke? :)))

Chceš shodit? Přijď, sestavím ti program na jídlo a cvičení, uvidíš jak ti to půjde :);)

nebolo by na skodu, ale praha je mimo dosah. nejake online rady by sa nenasli? :)) :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé téma :D :D Já absolutně nesnáším syrová rajčata (v krku se mi zapříčí a nejdou dál), kečup, rajskou omáčku apod. už můžu (v přiměřeném množství). Na druhou stranu miluji maso v libovolném množství a podobě ;)

Původně zaslal: oddie

Ještě jen tak pro zajímavost, můžete uvést, co snídáte, kolikrát denně a jak často jíte - to dá docela dobrý obrázek ;)

Snídám pravidelně dvě kávy, k obědu mám kávu jednu, ke svačině si dávám kávu podle toho, jak zrovna stíhám a pak se najím teplé stravy doma (podle toho, kdy přijdu - rozpětí od 16:00 do pozdní noci nebo vůbec). O víkendu je to podobné, jen obvykle oběduji okolo poledne a pak ještě večeřím (obojí "normální" jídlo s kávou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: raydowe

toto je velmi zle tema... clovek sa snazi nieco zhodit, a ked to tu cita tak je bez sance. :-) co to mam v tej chladnicke? :)))

Chceš shodit? Přijď, sestavím ti program na jídlo a cvičení, uvidíš jak ti to půjde :);)

co takhle neco na pribrani? :myslim:mrk

To je paradoxně podobné.

jestli to myslíš vážně, napiš mi týdenní kompletní jídelníček - všechno, cos za týden měl, vš. množství. Úplně všechno, cos za den snědl a vypil, a k tomu časy kdy. Klidně do mailu nebo SZ, jestli nechceš sem. Já ti k tomu něco řeknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: raydowe

toto je velmi zle tema... clovek sa snazi nieco zhodit, a ked to tu cita tak je bez sance. :-) co to mam v tej chladnicke? :)))

Chceš shodit? Přijď, sestavím ti program na jídlo a cvičení, uvidíš jak ti to půjde :);)

nebolo by na skodu, ale praha je mimo dosah. nejake online rady by sa nenasli? :)) :aut

Něco málo možná, ale není to ono, cvičební program ti nesestavím bez toho, abych s tebou chodil nějaký čas cvičit. Napiš taky týdenní jídelníček, a okomentujeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

co takhle neco na pribrani? :myslim:mrk

na pribirani je podle me dulezity zrat vsechno - vzdycky sem mival padesat kilo (183cm) ale od ty doby, co sem zacal zrat vsechno = hodne zeleniny, ovoce, vsechny prilohy (teda maso nejim, ale urcite na pribrani taky bude dobry ;) ). Prave, ze ty super kaloricky veci vubec nezabiraly, ale kdyz clovek ji ode vseho trochu, tak to pak leze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to odiie: já letos po letech našel konečně lišky, no to byl svátek :-)

recept na houby (pro ty, kterym už nejede klasická smaženice...):

do rozehřátýho másla nakrájim česnek a po minutě míchání z másla vyndám a vyhodim. Hodim houby - nejlíp lišky, ale teď v zimě kupuju v makru za 4 pětky asi 1,5 litrovou vaničku nakrájený směsi hub, ty taky ujdou (žampiony, šitake a hlíva). Přidam sušený rajče v oleji - i s trochou toho oleje. Usmažim a přidám vejce. Pokud možno tak nasekám bazalku, v horším případě sušenou a šup s ní na pánev. Promíchat a na talíř, pořádně opepřit, osolit a zasypat parmezánem po celým povrchu. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný vegetoš?:DDěkuji Všem za poslané příspěvky i za ty ,které ještě třeba přijdou. Bylo zde psáno,že někteří nemusí věci ze zabijačky. Takové teploučké škvarečky,domácí tlačenka,teplé jitrničky a jelítka no a především ta atmosféra,která okolo panuje. Sice byl člověk utahanej jak to prase,ale stálo to vždy za to:aut:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

houby sou super+++++ nejlepší je na nich ten rituál sběru, čištění, kochání, kuchtění a sežrání :-) jinak co se týká hnusnejch jídel, tak jsem od malička vždycky blil z mlíka a kaší, třeba teplý mlíko se škraloupem, to byla moje smrt, zaplať pánbůh že už to do mě dneska nikdo nenutí.

Já nejsem k jídlu nijak náročnej, na těch houbách ale nemám rád ne to čištění na místě nálezu ale to " domácí dočišťování".

Co se týká těch mléčných výrobků - jsem na tom stejně /snesu snad jogurt ale asi jednou za 2 měsíce/.

Když jsme se tom kdysi bavili v zaměstnání - tož všichni komu mléčný výrobky nechutnají - maj krevní skupinu "O".

Já mám "O" Rh -. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Žádný vegetoš?:DDěkuji Všem za poslané příspěvky i za ty ,které ještě třeba přijdou. Bylo zde psáno,že někteří nemusí věci ze zabijačky. Takové teploučké škvarečky,domácí tlačenka,teplé jitrničky a jelítka no a především ta atmosféra,která okolo panuje. Sice byl člověk utahanej jak to prase,ale stálo to vždy za to:aut:super:D

Nejlepší je ovárek - přímo z kotle vytažený !!!!

Švarčičky jsou nejlepší ty tzv: masové . kde se záměrně ponechá na sádle k vyškvaření kousek masa !!!

No a nakonec u takový domácí zabíjačky - jsem aspoň já /majitel zabíjeného pašíka/ poznal kolik vlastně máš příbuznejch a jak jsou najednou ochotni ti pomoci !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Pata

co takhle neco na pribrani? :myslim:mrk

na pribirani je podle me dulezity zrat vsechno - vzdycky sem mival padesat kilo (183cm) ale od ty doby, co sem zacal zrat vsechno = hodne zeleniny, ovoce, vsechny prilohy (teda maso nejim, ale urcite na pribrani taky bude dobry ;) ). Prave, ze ty super kaloricky veci vubec nezabiraly, ale kdyz clovek ji ode vseho trochu, tak to pak leze..

50/183 - podvýživa - kolik máš včil /teda jestli to není tajný/ ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...