Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

To oddie: a ty orig. Gti nejsou náhodou 6x15\" nebo 6,5x15\" ? teda pokud to jsou ty s těma polokruhovýma dírama a lechce prohnutý profil, jaký mají ET, jaký je stav a kolik za ně chceš? mk

Odesláno

nejspíš to budou 6x15\" a ET 15, na obrázek jsem asi opravdu koukal nějak divně, měl jsem z deskriptivy čtyřku, tak teď na to holt doplácím. Jo a na zimu bych dal 195 55 15, nebo 185 60 15, 175 65 15 protože 195 50 15 mají malý obvod a v hlubším sněhu se snadno drhne břichem. Já mám na 206ce 185 55 15 Conti se zpevněnými boky a ochranou proti poškození ráfku a jsem max spokojenej, teda až na tu cenu.

Odesláno

Na ty zimní bych stejně volil nějaký větší profil na ty 55 se mi to zdá pořád málo vzhledem tomu že letní 195/50 foukám na 2,5bar nebudou zimní moc tvrdý, co se týká přilnavosti?, má někdo zkušenosti s nízkým profilem třeba s 50 v zimě?

Odesláno

Zatím jsem ještě nahlodanej těma 15\" ale barum teda asi ne spíš matador MP58 195/60R15 asi 2100,-, nemá je někdo , jak je spokojen?

Odesláno

Neměl by někdo z vás zájem o sadu 4 elektronů i s pneu rozměrů 185/55 x 15 (gumy Matador aquila) a dál nevím další rozměry, s distančníma podložkama.na předek i záď. Mám je na 106 a potřebuju něco s větším ET a taky nechci podložky. Vzadu mi při propružení lehce škrtají o plastový podběh (na Xsi), ale na vině škrtání je také stav zadní nápravy-domnívám se.

No ty ráfky jsou stříknutý na bílo, rallye vzhled, mnoho paprsků, pamatují asi dost, ale viloženě ruiny to nejsou. Jo a jedna pneu má na boku bouličku, takže koupit novou, nebo riskovat, já zatím riskuji. Když jsem auto kupoval majitel mluvil o zánovních pneu,ale neuved tu bouli.

Vzorek je tak 85%. A nevím za kolik je mám věnovat, abych měl na nějaké jiné, plechové.

Zašlu email zájemci.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Ahoj, tak jsem se rozhodl že s 15\" na zimu nebude to nejlepší řešení takže zůstanu u 14\", ale kdyby měl někdo plech. disky 6x14\" ET15, 4ks, dejte vědět. mk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...