Kik Odesláno 15. prosinec 2003 Odesláno 15. prosinec 2003 Je mi stydno ... :(, ekolog skutečně jsem i povoláním, ale odlučovač tam teda nemám, na druhou stranu, když vidím ty louže pod škudkama 120 - tak ta kapka dvě ode mne to zas nevytrhne ;) [Editován dne 15/12/03 Kik] Citovat
vix Odesláno 15. prosinec 2003 Odesláno 15. prosinec 2003 Kik prave, ze ty jako ekolog by jsi mel mit auto v cajku, alespon po ekologicke strance. Ba co vic, mel bys jezdit na ekonaftu, v aute mit ekofridex, a vodu v ostrikovacich by jsi mel mit redenou lihem, pac ten je absolutne prirodni, nebo v nejhorsim Alpou. A zadny potahy z tygru !!! Jinak, by jsi se divil, co kapek (ne jedna, dve) prochazi filtrem... protoze tam mam papirovou vlozku (pri pristi vymene tam pujde uz molitanova, pac se mi uz podarilo po pul roce koupit olej ve spreji) ti muzu rict, ze je jich dost. (stejne, jako much) Jo, a ze to kape S 120, tak tobe muze taky ? To je dobry Deti Zeme na tebe !! Citovat
Kik Odesláno 15. prosinec 2003 Odesláno 15. prosinec 2003 Na ekonaftu nejezdim, v ostřikovačích mám Glacidet, v chladiči něco zelenýho a potahy sou z čistě umělýho vlákna. Nezbývá než konstatovat, že hned zítra dám výpověď a půjdu pracovat někam jinam, ach jo .. Jasně že z toho kape olej, to dá ale rozum že se kvůli tomu nezbláznim, z vany mi taky kape olej, ale s tim nehodlám dělat nic. Děti Země na mě, no jo no, tak jo, na mě s nima, že já nedržel hubu ... :P:D:D Citovat
vix Odesláno 15. prosinec 2003 Odesláno 15. prosinec 2003 Nebo jezdi na kole ! To muzes mazat i slunecnicovym olejem Citovat
oddie Odesláno 15. prosinec 2003 Odesláno 15. prosinec 2003 Správně! Koukej si okamžitě zapojit ten EGR ventil, co máš nezapojený, a hned zítra si ke mně přijedeš pro výfuk s oxidačním katalyzátorem! Při té příležitosti si koupíš rovnou i těsnění pod vanu, a pozítří si to všechno přijedu zkontrolovat (včetně té hadice oleje zapojené zpět! ) Citovat
Petr605 Odesláno 16. prosinec 2003 Autor Odesláno 16. prosinec 2003 To Oddie: Co to je ten odlucovac oleje a jak to vypada. Citovat
Kik Odesláno 16. prosinec 2003 Odesláno 16. prosinec 2003 Ne ne a ne Nezapojím ... nechci, jsem rád, že to funguje jak to funguje ... :D:D Výfuk mám nový, krásný Bosal a krom zadní nápravy, PP poloosy a kroutítek na topení nic nepotřebuju... [Editován dne 16/12/03 Kik] Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2003 Odesláno 16. prosinec 2003 Koncový tlumič je stejný, akorát ten přední díl výfuku není ta dlouhá roura od svodů až dozadu, ale od svodů je za kolenem katalyzátor, a samostaný kratší středový díl - jde to namontovat i na starší model, a naopak z nového modelu lze kat vyhodit a dát místo něj dlouhou rouru až dozadu ze koncovému tlumiči. Na výkonu to ale není poznat, jen bez toho katu to je malinko hlučnější. To jen tak na okraj, samozřejmě si to nemůžeš montovat sám doma na dvorku, páč je to neekologické, takže to u mě všechno nafasuješ, a pojedeš k Vašendovi, aby ti to namontoval - a pokud si budeš výslovně přát, abych to montoval já, bude to s přirážkou 50% ... Teď zas chvilku vážně - Petr: v ceníku je to jako ventil odvětrání, je to takový bazmek na hadici, co vede z toho plastového nalévacího trychtýře. Na 205-ce to není, bývá to na 405-kách. Citovat
rudolf Odesláno 16. prosinec 2003 Odesláno 16. prosinec 2003 U TDček je i u 205ky . PS: Zasraná zima už sem chytil šutr do okna, 15cm praskanec . Citovat
oddie Odesláno 17. prosinec 2003 Odesláno 17. prosinec 2003 Tak se musím tak trochu pochlubit, když už jsem se naučil vkládat fotky: Má to ještě drobné mušky, jako například, že by to chtělo, aby někdo natřel ty držáky, že... No, kdyžtak časem. Citovat
Guest Filip Odesláno 17. prosinec 2003 Odesláno 17. prosinec 2003 to čumim teda, ... je jako novej !? Citovat
oddie Odesláno 17. prosinec 2003 Odesláno 17. prosinec 2003 Ten filtr? Jo, ten je novej, tak 300km... Motor neny novej, ten je z r.89. Akorát čerpadlo je po repasi u Křížka, tak je jak nový, a zbytek (jako ten motor) je umytej v myčce Neptun Harfa - sice za draho, ale kvalitně. Přeci, když na tom autě něco dělám, se nebudu hrabat ve špíně, ne? Citovat
Kik Odesláno 17. prosinec 2003 Odesláno 17. prosinec 2003 No jasně, vypadá to moc pěkně, kdybys viděl tu moji olejničku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.