Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Je mi stydno ... :(:(:(, ekolog skutečně jsem i povoláním, ale odlučovač tam teda nemám, na druhou stranu, když vidím ty louže pod škudkama 120 - tak ta kapka dvě ode mne to zas nevytrhne :D;):D

[Editován dne 15/12/03 Kik]

Odesláno

Kik

prave, ze ty jako ekolog by jsi mel mit auto v cajku, alespon po ekologicke strance. Ba co vic, mel bys jezdit na ekonaftu, v aute mit ekofridex, a vodu v ostrikovacich by jsi mel mit redenou lihem, pac ten je absolutne prirodni, nebo v nejhorsim Alpou.

A zadny potahy z tygru !!!

Jinak, by jsi se divil, co kapek (ne jedna, dve) prochazi filtrem... protoze tam mam papirovou vlozku (pri pristi vymene tam pujde uz molitanova, pac se mi uz podarilo po pul roce koupit olej ve spreji) ti muzu rict, ze je jich dost. (stejne, jako much)

Jo, a ze to kape S 120, tak tobe muze taky ? To je dobry ;)

Deti Zeme na tebe !! :D

Odesláno

Na ekonaftu nejezdim, v ostřikovačích mám Glacidet, v chladiči něco zelenýho :D a potahy sou z čistě umělýho vlákna.

Nezbývá než konstatovat, že hned zítra dám výpověď a půjdu pracovat někam jinam, ach jo ..:(

Jasně že z toho kape olej, to dá ale rozum že se kvůli tomu nezbláznim, z vany mi taky kape olej, ale s tim nehodlám dělat nic.

Děti Země na mě, no jo no, tak jo, na mě s nima, že já nedržel hubu ... :D:P:D:D

Odesláno

Správně! Koukej si okamžitě zapojit ten EGR ventil, co máš nezapojený, a hned zítra si ke mně přijedeš pro výfuk s oxidačním katalyzátorem! Při té příležitosti si koupíš rovnou i těsnění pod vanu, a pozítří si to všechno přijedu zkontrolovat (včetně té hadice oleje zapojené zpět! ) :D;)

Odesláno

Ne ne a ne :mad:

Nezapojím ... nechci, jsem rád, že to funguje jak to funguje ... :D:D:D

Výfuk mám nový, krásný Bosal a krom zadní nápravy, PP poloosy a kroutítek na topení nic nepotřebuju...

[Editován dne 16/12/03 Kik]

Odesláno

Koncový tlumič je stejný, akorát ten přední díl výfuku není ta dlouhá roura od svodů až dozadu, ale od svodů je za kolenem katalyzátor, a samostaný kratší středový díl - jde to namontovat i na starší model, a naopak z nového modelu lze kat vyhodit a dát místo něj dlouhou rouru až dozadu ze koncovému tlumiči. Na výkonu to ale není poznat, jen bez toho katu to je malinko hlučnější.

To jen tak na okraj, samozřejmě si to nemůžeš montovat sám doma na dvorku, páč je to neekologické, takže to u mě všechno nafasuješ, a pojedeš k Vašendovi, aby ti to namontoval - a pokud si budeš výslovně přát, abych to montoval já, bude to s přirážkou 50% ... :D:P;)

Teď zas chvilku vážně - Petr: v ceníku je to jako ventil odvětrání, je to takový bazmek na hadici, co vede z toho plastového nalévacího trychtýře. Na 205-ce to není, bývá to na 405-kách.

Odesláno

Tak se musím tak trochu pochlubit, když už jsem se naučil vkládat fotky:

414_4.jpg

Má to ještě drobné mušky, jako například, že by to chtělo, aby někdo natřel ty držáky, že... No, kdyžtak časem.

Odesláno

Ten filtr? Jo, ten je novej, tak 300km...

Motor neny novej, ten je z r.89. Akorát čerpadlo je po repasi u Křížka, tak je jak nový, a zbytek (jako ten motor) je umytej v myčce Neptun Harfa - sice za draho, ale kvalitně. Přeci, když na tom autě něco dělám, se nebudu hrabat ve špíně, ne? ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...