adraj Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 nechápu jak ten chudák dokázal dostat auto do takového tvaru. Citovat
Stifler Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 No, jestli na ni jela ta babka pózující na fotce, tak musela bejt trošku větší... :D Citovat
adraj Odesláno 15. leden 2008 Autor Odesláno 15. leden 2008 ta,ale stačila těsně před vystoupit:mrk Citovat
Stifler Odesláno 15. leden 2008 Odesláno 15. leden 2008 Původně zaslal: adraj ta,ale stačila těsně před vystoupit:mrk a ještě ke všemu jela bez helmy... Citovat
VladoHA Odesláno 12. únor 2008 Odesláno 12. únor 2008 mam viac tych fotiek presne s tejto buracky neaky frajer to v 210km/h strlil do poulicneho osvetlenia Citovat
BoneDaddy Odesláno 12. únor 2008 Odesláno 12. únor 2008 Původně zaslal: VladoHA mam viac tych fotiek presne s tejto buracky neaky frajer to v 210km/h strlil do poulicneho osvetlenia Neváhej a hoď je sem. Ať se můžem podívat jak se to nedělá. Citovat
adraj Odesláno 12. únor 2008 Autor Odesláno 12. únor 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: VladoHA mam viac tych fotiek presne s tejto buracky neaky frajer to v 210km/h strlil do poulicneho osvetlenia Neváhej a hoď je sem. Ať se můžem podívat jak se to nedělá. ale je vidět,že to pouliční osvětlení hodně vydrží. Citovat
asaad Odesláno 12. únor 2008 Odesláno 12. únor 2008 Je to fotka z Prahy..Evropská ulice pred posledni krizovatkou smerem ke kulataku... Citovat
west Odesláno 12. únor 2008 Odesláno 12. únor 2008 jestli je to bouračka z evropský tak ten človek byl kaput. auto na dva kousky Citovat
asaad Odesláno 12. únor 2008 Odesláno 12. únor 2008 jj to je presne ono...a v tom aute sedeli 2 chalpi.jednoho to odmrstilo opodal.. Citovat
satan1984 Odesláno 14. září 2008 Odesláno 14. září 2008 ja som na tom obrazku len jedneho cloveka nasiel v aute Citovat
yaris1 Odesláno 14. září 2008 Odesláno 14. září 2008 To už tady ale bylo, ne? To je ta alfa a bylo tady více fotek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.