Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nova skoda superb - co vam pripomina


Ferry

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Marlin

jsem pvne myslel ze to je nova Laguna

jj se znakem ŠKODA???Ten je na první pohled jiný než kosočtverec čili p...:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně se ten SUPERB docela dost líbí

(co se mi ale hrubě nelíbí a myslel jsem si, že už jsme z toho vyrostli jsou tyto dva příspěvky: 9.1.19:00 a 9.1.19:06 - dementi jezdí bohužel v autech kterékoli značky a tudíž i v Pažoutech, takže takové výpady prostě neberu a brát ani nezačnu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

připomina mi to praci:( vzhledově je opravdu podobny jinym autum,ale hlavne je dal nez stary s. Motor zacina opravdu na 1,4 TSFI asi 94kw a konci na 3,6FSI,automat,4x4.:super Mista je v tom dost i v zadu a v kuzi je to peknej kocar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Mě osobně se ten SUPERB docela dost líbí

(co se mi ale hrubě nelíbí a myslel jsem si, že už jsme z toho vyrostli jsou tyto dva příspěvky: 9.1.19:00 a 9.1.19:06 - dementi jezdí bohužel v autech kterékoli značky a tudíž i v Pažoutech, takže takové výpady prostě neberu a brát ani nezačnu)

Souhlasím, taky se mi líbí a ať je záď FR nebo D, je hezká a prospělo mu to. Jen předek možná mohli více odlišit od Passata, ale to je o názoru, líbí se mi i tak, jen se tím prostě koncernovost nezapře:) Mám srdce Peugeot, ale motor TDI s kultivovaností a tichostí chodu HDi bych bral:super

Souhlas i se zbytkem předsedo, stupíďáci jezděj i v oprýskaných 20 let starých Opelech nebo Peugeotech a s tím nic nenaděláme, jen na silnici se můžeme pokusit myslet trochu za ně a předvídat, co provedou, někdy to není na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: asaad

prdelka vypada francouzsky,ale prosim nesrovnávat světla s Coupe:bojim Ten zadek je divnej.Mě se nelíbí ani nová fábie

Na Fóbii jsem si taky zatím nějak nezvykl, připadne mi to takové divné, nafouknuté...Roomster se designově podle mě vyvedl lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...