Maverick Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 Zdarec. Nevíte náhodou někdo, jestli by šli dát do 405ky sedačky z její mladší sestřičky 406? Zadní mi tam asi nepůjdou (pokud by šli, bylo by to jen dobře), ale zajímalo by mě, jestli by se tam dali dát ty přední. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 Hm, o jedny možnosti bych věděl, Kup 406:aut ale to jsi asi slyšet nechtěl:myslim Citovat
Medvěd Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 No to asi nepůjde - jiný uchycení, jiné rozměry . . . . Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 no ten bastl 405 HDI 4x4 ,co tu nekde je na prodej(internet) ma nejen palubku z 406 ale i sedačky ,takže nějak to určitě pujde:myslim Citovat
Medvěd Odesláno 16. prosinec 2007 Odesláno 16. prosinec 2007 Obávám se, že se mefisto nechystá svou 405ku bastlit, ale že očekával snadnou montáž typu vyndám - nandám, což si myslím, že reálné není Citovat
Maverick Odesláno 16. prosinec 2007 Autor Odesláno 16. prosinec 2007 Pe.Tr: Na ten paskvil jsem se teďka koukal a má tam původní sedačky T16 Citovat
Neon Odesláno 17. prosinec 2007 Odesláno 17. prosinec 2007 Ten bastl T16HDISHIT má sedačky opravdu origo z Téčka!! Jinak si myslím, že nabastli t jde všechno, ale jestli chceš, tak Ti večer změřím rozteč lyžin u 406tky (myslim, že by možná i do 405tý mohly jít, protože maj podobný rozměry) ... Ale osobně bych si sehnal raději nějaký 405tkový sedadla, protože 406tka má sedačky obecně dost hnusný a hlavně neznaj anatomy, který má i ROPIS!! Jinak jeden člen tam má i sesle z 605tý (PEAVEY - myslim) Citovat
Maverick Odesláno 17. prosinec 2007 Autor Odesláno 17. prosinec 2007 Neon: Budu ti vděčnej, když mi změříš. Mám je v úmyslu nacpat do GL, protože ty co tam jsou jsou už pěkně hnusný. Zkoušel jsem sehnat sedačky do 405 na vrakáči, ale nějak se nezadařilo. Měli jen obyč ze starýho modelu a taky nebyly nic moc. Mimochodem asi nevíš jestli by šli přehodit i ty zadní? Citovat
Dundee Odesláno 17. prosinec 2007 Odesláno 17. prosinec 2007 Mef: Zadní asi nepůjdou už jen kvůli možnosti sklápění- jsou úplně jinak uchycený. Jinak si myslim, že ty přední by tam měly jít bez větších úprav;) Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. prosinec 2007 Odesláno 17. prosinec 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Pe.Tr: Na ten paskvil jsem se teďka koukal a má tam původní sedačky T16 zmátlo mě to sklapěni Citovat
Neon Odesláno 20. prosinec 2007 Odesláno 20. prosinec 2007 Předek u 406cm je 48,5 (na středu šroubů) a 405tá to má 48cm ... Takže ofiko = NO WAY, leda by sis vyvrtal svoje díry - sedačka by se tam věšla, co jsem na to koukal, ale to by pak chtělo matky i ze spodu, kvůli připadný nehodě, aby tě to nevyhodilo z auta i se sedačkou ... Citovat
Maverick Odesláno 20. prosinec 2007 Autor Odesláno 20. prosinec 2007 Neon: Dík za ochotu:) Asi se na to teda vykašlu a budu hledat něco ze 405-ky Citovat
Neon Odesláno 20. prosinec 2007 Odesláno 20. prosinec 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Neon: Dík za ochotu:) Asi se na to teda vykašlu a budu hledat něco ze 405-ky Myslim, že je to rozumný ... a manuály si myslím, že půjdou sehnat, ale spíš inzerát, než na vrako, protože kdo by se s tim v dnešní době skladoval ... ... Citovat
boxx Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 Zdravim, mám příspěvek. Ve 405 už sem sedačky ze 406 viděl. Je to ta nejdnadnější montáž (ted beru jako celek přední i zadní) co se týče jiných sedaček do tohoto vozu. Já obobně tam mám 605kový ale byl to problém protože zadní jsou delší o 8cm(takže měli tendence čumět ze dvěří) a taky co se týče zadních sedaček ta část o kterou se opíráš zádama tak je menší než origo 405tková. Přední maj rozteč stejnou ale taky to nebylo jako nasadit zamontovat a tradááá. Celé sem to musel překopat a ještě jedna věc. Neudělej stejnou hloupost jako já a nekupuj si sedačky které jsou elektricky polohovatelné. Já přední nemohl namontovat co té doby než sem si nechal vyvést elektriku protože sem to celé rval do GRDéčka :) . A viz nahoře NEon má docela pravdu že 405 je celkem hranaté auto, 406 sedačky jsou dost zaoblené a kulaté oproti 405 nebo 605kovým. Citovat
punkac Odesláno 8. leden 2012 Odesláno 8. leden 2012 vítej na klubu a díky, žejsi oživil téma přes 4 roky mrtvé Citovat
313Mihal313 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 kamarat z prievidze ma v 405-tke sedacky z 406tky [upravil dne 9/1/12 18:13 od 313Mihal313] [upravil dne 9/1/12 18:14 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 a zadna lavica:) [upravil dne 9/1/12 18:13 od 313Mihal313] Citovat
crazybiker Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Ked sme uz pri tom, tak jedno vozidlo na ND tiez malo sedacky z 406-ky(a boli aj na predaj) fotky: http://pokec.azet.sk/p405/fotoalbumy#/p405/fotoalbumy/405-1-8td-91/ft-399467298 Citovat
Maverick Odesláno 9. leden 2012 Autor Odesláno 9. leden 2012 To už je doba, co jsem tohle vlákno zakládal Tenkrát jsem se na přehazování sedaček ze 406 vykašlal a dal tam sesle z Mi16. Žádnej problém s přehazováním a navíc jsou řekl bych mnohem pohodlnější Citovat
Benžík Odesláno 9. leden 2012 Odesláno 9. leden 2012 Jakej má smysl je vyměňovat? Ve 405 jsou sedačky hezčí než ve 406. Kdyby se dělaly 406 se stejnou látkou jako 405, tak už je mam vyměněný naopak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.