Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky pro LPG


Miru3

Recommended Posts

komplet vymontovane teleso ventilu i s nasazenym pistkem ( je nasunut volne a pod nim je jeste slaba pruzinka, ale neni se treba bat nevyskoci to ven, ta je stlacena jen v pripade kdyz je ventil pripojen a do civky jde proud - pistek je pak zatazen dovnitr a LPG muze proudit do reduktoru )

[upravil dne 7/12/07 Ferry]

post-0-14109597312683_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

detail vnitrku ventilu, v nemz chodi pistek, zvlast u horniho okraje jsou videt napecene necistoty z LPG, ty zpusobuji ze se pistek spatne pohybuje a neni zajisten dostatecny prutok LPG do reduktoru, auto pak po prepnuti na LPG cuka a nedrzi volnobeh, pripadne chcipa

[upravil dne 7/12/07 Ferry]

post-0-14109597312901_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde uz foto acetonem vycisteneho pistku i telesa ventilu pred zkompletovanim, pistek se spolu s pruzinkou zasune do telesa, tesneni se lehce potre vazelinou aby se nepotrhalo pri utahovani a teleso ventilu se nasroubuje zpet do reduktoru, dotahne se klicem 19mm a na teleso se pak nasadi elektromagneticka civka a zajisti sroubkem. Po montazi je dobre nastartovat motor na LPG a mydlovymi bublinami pomoci stetce vyzkouset tesnost, zda neunika LPG kolem zavitu ventilu, pripadne je treba dotahnout ventil vic

Celou tuhle proceduru je vhodne udelat tak jednou do roka, popripade jakmile se objevi problemy s volnobehem a chcipanim po prepnuti na LPG, zalezi na cistote plynu, ktera v CR neni zrovna nejlepsi, takze ja to cistim vetsinou tak jednou - dvakrat do roka, vetsinou jezdim pro LPG k Shellu

[upravil dne 7/12/07 Ferry]

post-0-14109597313124_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vzčistil všechny věci co vypsal Ferry.

Po rozebrání ventilu na reduktoru jsem nemohl ani vyndat pístek jak to bylo zanešený karbonem.Krokáč to sámé mastnota mazut.Když jsem byl vtom rázu tak jsem rovnou rozebral kompletně i sání prostě všude samý mazut karbon.

Kompletně vše vyčištěno vše :super otáčky pravidelný chod jsem potěšen .

děkuji za pomoc a za foto Mirek:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miru3

Včera jsem vzčistil všechny věci co vypsal Ferry.

Po rozebrání ventilu na reduktoru jsem nemohl ani vyndat pístek jak to bylo zanešený karbonem.Krokáč to sámé mastnota mazut.Když jsem byl vtom rázu tak jsem rovnou rozebral kompletně i sání prostě všude samý mazut karbon.

Kompletně vše vyčištěno vše :super otáčky pravidelný chod jsem potěšen .

děkuji za pomoc a za foto Mirek:super

fajn, jsem rad ze se povedlo ;) at to jezdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Tak mi to nedalo a dnes jsem také vyčistil ten elmg. ventil. A výsledek - je to lepší !!! A když si představím, kolik by za opravu chtěli v servisu, brrrrrrrrrrrr :(

Dík, Ferry !!!

me to poradili v servisu kde jsem si to LPG nechaval montovat, od ty doby si to cistim sam a pohoda, kdyby se vam nekdy potrhalo to gumove tesneni, tak v servisu se da koupit za 20Kc, ale kdyz se pred montazi pomazne vazelinou tak to vydrzi dyl a nepotrha se ani pri vice demontazich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...