Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kradena 306 !!!


xxxjesterka

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Občas závidím zemím třetího světa které provozují systém useknutých ručiček - nechápu, kde se v těch čórkařích bere chuť k přivastnění si jakéhokoli cizího majetku, holt pokud bude existovat dostatek zájemců o auta s podivným původem, asi se to nezmění.

No jo, kdo by ty bez ručiček ale pak živil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mi líto. Každopádně doporučuju Construct, ten zajistí, že s tím jen tak nějakej čórka neodjede, to to spíš někde naboří na zadek. Stojí sice pár tisíc, ale lepší, než přijít o auto. Tady v ČB ho sice moc zamykat nemusím, ale v Práglu bych si nedovoli odejít od auta bez zamčený řadící páky...

No každopádně přeju ti, ať se najde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Tak to je mi líto. Každopádně doporučuju Construct, ten zajistí, že s tím jen tak nějakej čórka neodjede, to to spíš někde naboří na zadek. Stojí sice pár tisíc, ale lepší, než přijít o auto. Tady v ČB ho sice moc zamykat nemusím, ale v Práglu bych si nedovoli odejít od auta bez zamčený řadící páky...

No každopádně přeju ti, ať se najde!

No myslim,že ten construct je teď už zbytečnej:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by nebylo do veci sem dat i VIN, kdyz nekdo bude kupovat stribrnou 306 tak aby si to overil.

Jinak bych za to nechal sekat ruce... Vzdyt jak zabarnili piratstvi? Trestem smrti a napadlo by nekoho ukrast lod? To pochybuju. Vyssi tresty za kradeze aut - sepisem petici, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Mozna by nebylo do veci sem dat i VIN, kdyz nekdo bude kupovat stribrnou 306 tak aby si to overil.

Jinak bych za to nechal sekat ruce... Vzdyt jak zabarnili piratstvi? Trestem smrti a napadlo by nekoho ukrast lod? To pochybuju. Vyssi tresty za kradeze aut - sepisem petici, ne?

Jj,já sem pro tu petici a ty ruce taky,pak by si rozmysleli brát si něco ,co jim nepatří,protože by neměli čim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne auto, skoda ho. Sance na navrat je minimalni. Znam to, taky mi s jednim nekdo odjel :( Ale to byl polovrak, prisel jsem asi tak o 25kKc.

S tim sekanim, jak navrhuje Meda by to bylo horsi, cela CR by byla bez rukou. Myslim, ze napr. dusevni vlastnictvi (knihy, CD, DVD, software,...) se tady krade uplne bezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Mozna by nebylo do veci sem dat i VIN, kdyz nekdo bude kupovat stribrnou 306 tak aby si to overil.

Jinak bych za to nechal sekat ruce... Vzdyt jak zabarnili piratstvi? Trestem smrti a napadlo by nekoho ukrast lod? To pochybuju. Vyssi tresty za kradeze aut - sepisem petici, ne?

bud v klidu , ta už je davno za hranicema . znaš Glivice?:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se ke kondolencím a k nadávkám na všecky kok..., bez kterých by bylo na světě hned líp (a levněj).

Zrovna včera jsem pronesl úplně stejný hlášky, pač nějakej obdobnej debil vypatlanej neměl co jinýho na práci, než mi totálně zavirovat počítač. 4 dny (a noci) sem se s tím mořil, když už sem ho i mezitím už skoro definitivně odepsal. Hlavně, že si z toho v koutku radostí ustříkl!

Tyhle (pa)lidi fakt nechápu, IQ patří eště na stromy.

PS: To eště doufám, že mě nevytáhl fšecky hesla do bank atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ne že bych cikány nějak musel (hlavně nechápu, proč je to u nás sprostý slovo, když všude na západě (kromě Německa, kde to má nějaký historický důvody) se jim ani ve zprávách jinak neřekne - tak na co si hrajeme??), ale zrovna kradení aut jejich job moc není. To už spíš občas nandete jejich ruku u sebe v kabátě nebo nůž v zádech. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

Občas závidím zemím třetího světa které provozují systém useknutých ručiček - nechápu, kde se v těch čórkařích bere chuť k přivastnění si jakéhokoli cizího majetku, holt pokud bude existovat dostatek zájemců o auta s podivným původem, asi se to nezmění.

No jo, kdo by ty bez ručiček ale pak živil?

Živíme je i s ručičkama, bez nich by aspoň nehrabali po cizím majetku:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...