Přejít na obsah
Freedy

Webasto - zapojení

Recommended Posts

Zdravim

potřeboval bych poradit, mám nez. topení Webasto BW50 a potřeboval bych sehnat plánek zapojení elektriky, celý jsem to dostal v bedně rozpojený a teď nevim kam kterej drát jde?:myslim může mi někdo poradit:papa . Díky:):):).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

napis email, neco tady mam stazenyho, tak ti to poslu, sice to neni presne na ten tip jak pises, ale treba ti to pomuze, jinak zkus pouzit google.com treba tam taky neco najdes

[upravil dne 9/11/07 Ferry]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest servisman

to je pak pohoda přijít k autu a vytopeno:potleskhlavně když je dosti pon nulou a ostatní škrabou jak mourovatí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: sarkomi

to je pak pohoda přijít k autu a vytopeno:potleskhlavně když je dosti pon nulou a ostatní škrabou jak mourovatí

No tak to si piš, to škrábání, to je hodně znát... a pak taky studený start dieselu zcela odpadá, motor je před startem ohřátý asi na 60°, takže se startuje rovnou teplý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Freedy

Ferry díky jeden z těch návodů byl přesně na to moje topeníčko, hned zejtra to odzkoušim jak to bude chodit. :papa:papa:papa

jsem rad, ze to pomohlo ;) uzivej si topeni

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mohl by mě někdo osvetlit zapojeni elektriky od takoveho topeni v mem modelu- 406 2,2HDI rv.10/2003. Jde mi o to,jestli se to musi nejak propojovat s BSI když mam aut.klima, nebo se to zapoji primo na ventilator. Pokud bych koupil treba neco pouzityho.Trochu o tom uvazuji,tak abych pak neskoncil na nejaky slozitym predelavani. Normalni propojeni bych zvladl,ale diag nemam.:(

Beru i vsechny nazory a rady k tematu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: p406b

mohl by mě někdo osvetlit zapojeni elektriky od takoveho topeni v mem modelu- 406 2,2HDI rv.10/2003. Jde mi o to,jestli se to musi nejak propojovat s BSI když mam aut.klima, nebo se to zapoji primo na ventilator. Pokud bych koupil treba neco pouzityho.Trochu o tom uvazuji,tak abych pak neskoncil na nejaky slozitym predelavani. Normalni propojeni bych zvladl,ale diag nemam.:(

Beru i vsechny nazory a rady k tematu.

montáž do 406 není složitá, zapojení na klima taky v pohodě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku