Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mám peugeota 309 a nevím jaké H4 koupit, na netu jsem našel 60/55w, 70/75W, 100/90W, to už je asi moc, ale jestli tam ted mam treba 60/55 a koupim 70/75 bude to svítit víc, aniž bych si něco oddělal :myslim? Hm, takže hlavní dotaz je, jaké Watty tam patří. jinak dík :super

Odesláno

dej si tam 100W - on ti někdo dá časem po hlavě heverem.

Ale jo, ty 100W mají spousty výhod - kromě toho heveru i to, že napájení světel jde přímo přes páčku ovládání (tedy bez relátek a přitom se krásně opalují se kontakty), po slepnutí parabol a degradaci materiálu v nich (teplota).

Bejt tebou, dám tam klasiku 55/60 a naženu to svítivostí +30%, +50%. Žárovka sice nevydrží tolik tkm (možná s ní najedeš o 20 tkm méně), ale cena je výhodnější, parabolu si neničíš a přes páčku blinkrů(světel) ti tečou alespoň trochu rozumné proudy, takže ti o to déle vydrží.

A žárovku snad vyměnit umíš, nebo ne ;) ?

Odesláno

urcite tam nedavej silnejsi, kamos mel na s120 ty 100W a to oslnoval potkavackama i za dne. Nehlede na to ze mu shorely draty a tahal novou kabelaz. potkat ho v noci tak to ten hever jisti....

Odesláno

No tak 100W by mě ani nenapadly, ale dík aspoň nebudu mít na hlavě boule :super

A ještě mě napadlo, chci na to dát mlhovky, je nějaká úměra mezi velikostí mlhovky a svítivostí, nebo ta malá svítí stejně jako ta větší, myslím levnější mlhovky tak za 500Kc :aut

[upravil dne 5.11.2007 309Tom]

Odesláno

kvalitní svítí lépe,než nekvalitní.není to rozměru ,ale o tom,jak je udělaná....

bohužel bývá pravidlem,že mezi nekvalitníma svítí víc ta větší,menší je citlivější na kvalitu provedení....

Odesláno

jak mlhy,tak dálkače jsou fajn.....horší je,že když to tam všechno přišroubuješ-není to originál zabudované-vypadá to jako cigánský tuning.ještě naohýbat ze starých okapů prahy a spojláče,dřevěné křídlo a tradááááá... :bojim

Odesláno
Původně zaslal: vix

mlhovky jsou na houby, spíš bych dal dolů přídavné dálkové :)

No jo, u nás je mlha skoro pořád, a já vždycky vidím h*, takže ty mlhovky potřebuju, a dálkáče by mi v tomhle asi nepomohly ne? :myslim

Takže jestli chci za levno koupit dobře svítící mlhovky, tak větší :(, no neva hlavně, že už nebudu muset jezdit úplně jak šnek:aut

Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

Ono záleží taky na parabolách zda nejsou na odchodu.Jako špatné vysvícené

Hm paraboly mě nějak nenapadly, jak poznám že jsou špatný, jakože po 17 letech asi budou no :myslim. Já se z toho :mrk

Odesláno
Původně zaslal: MrVain

Doporučujem: Philips Power2night GT130 H4 12V 60/55W

To je docela drahá sranda na 309 ne? Taky bych to viděl na klasiku 60/55W + 30% svítivost. Nebo Bosche H4 xenon efekt. Jedna cca 250Kč.:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...