Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

body


čakom

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

jen takovy postřeh s tohoto tydne , spolupracovnikovi přišlo že ma uhradit 8700,- vymahačske firme jinak do mesice přijde exekutor a čau . bylo to diky tomu že před měsicem ho pokutovali měštaci za špatne pražske parkovani on si vzal složenku na litr a pak ji zahodil , a takhle to dopadlo . Magistrat to rovnou dal soukr. vymahačske firme . to jen tak kdybyste chteli zahodit složenku.:D

Po pravdě mi to přijde velice nepravděpodobné.

Sám jsem od MPků obdržel pokut za parkování nepočítaně (v Praze to snad ani jinak nejde) a protože jsem složenku nezaplatil v termínu, vždycky jsem čekal až přijde upozornění na prodlení platby (přišlo v cca 40% případů, zbytek vyšuměl doztracena) s tím, že vyhrožovali zablokováním účtu a výše zmiňovanými exekutory - teprve poté jsem se vydal náhradní složenku uhradit.

Z případu Tvého kamaráda mám pocit, že tuhle druhou výzvu si na poště nevyzvedl nebo i zu nechal plavat, a tak naběhly "tvrdší" metody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

jen takovy postřeh s tohoto tydne , spolupracovnikovi přišlo že ma uhradit 8700,- vymahačske firme jinak do mesice přijde exekutor a čau . bylo to diky tomu že před měsicem ho pokutovali měštaci za špatne pražske parkovani on si vzal složenku na litr a pak ji zahodil , a takhle to dopadlo . Magistrat to rovnou dal soukr. vymahačske firme . to jen tak kdybyste chteli zahodit složenku.:D

Po pravdě mi to přijde velice nepravděpodobné.

Sám jsem od MPků obdržel pokut za parkování nepočítaně (v Praze to snad ani jinak nejde) a protože jsem složenku nezaplatil v termínu, vždycky jsem čekal až přijde upozornění na prodlení platby (přišlo v cca 40% případů, zbytek vyšuměl doztracena) s tím, že vyhrožovali zablokováním účtu a výše zmiňovanými exekutory - teprve poté jsem se vydal náhradní složenku uhradit.

Z případu Tvého kamaráda mám pocit, že tuhle druhou výzvu si na poště nevyzvedl nebo i zu nechal plavat, a tak naběhly "tvrdší" metody.

taky si myslim ale to vi jen on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...