OK406 Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Uplynula delší doba od posledního minisrazu P-C a na konec se blíží konec roku, tak by bylo vhodné se sejít a zavzpomínat, předat zkušenosti a rady. Co Vy na to?? Jelikož už není venku takové teplo, jako bývalo, tak bych navrhoval uskutečnit 3.minisraz v sobotu 27.10.2007 na obvyklém místě a to na parkovišti. Pokud by nevyhovovalo datum, tak můžeme se sejít v listopadu. Záleží, jak vyhovuje datum. Pro nové účastníky minisrazu je vše popsané ZDE. Program by byl obdobný jako na minulých minisrazech ale záleželo by na počasí + by jsme se domluvili na místě. Stálý účastníci znají. Prosím o Vaše návrhy a náměty. Citovat
stalmik Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 No pokud jde o mne tak se rád přijedu podívat.. Zatím mám volno takže by to neměl být problém. CO se týče srazu.. Neměl by někdo chuť přivést s sebou diagnostiku?? Konkrétně DIAG 2000?? POkud to finanční situace dovolí určitě přijedu. Citovat
Maverick Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Tak kolem tohohle data bych se měl poflakovat na chatě, takže když se nezmění sdituace určitě se ukážu. Jen doufám že mě nebudete kamenovat, když se případně ukážu s Golfem a ne se 405kou:D Citovat
OK406 Odesláno 16. říjen 2007 Autor Odesláno 16. říjen 2007 Tak místo Předního znaku dáš znak lva a bude vše v pořádku:myslim:D Citovat
Maverick Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 Tak místo Předního znaku dáš znak lva a bude vše v pořádku:myslim:D To bych doma asi nerozdejchal:D Citovat
nemec.cb Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Původně zaslal: Mefisto86 Tak kolem tohohle data bych se měl poflakovat na chatě, takže když se nezmění sdituace určitě se ukážu. Jen doufám že mě nebudete kamenovat, když se případně ukážu s Golfem a ne se 405kou:D Viděls reklamu na 206-ku?Vezmu sebou kladivo a autogen,a domu jedeš pežotem:D:D Na ten den zatím nemam nic naplánované,tak se určitě dostavím. Citovat
Fakir Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Když to vyjde, tak bych se taky zastavil. Jsem klubový nováček, tak si musím nadělat známosti... :D Jen doufám, že tu budu... Citovat
OK406 Odesláno 16. říjen 2007 Autor Odesláno 16. říjen 2007 Přijď a uvidíš. Jinak tě vítám v P-C. Citovat
Fakir Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 Přijď a uvidíš. Jinak tě vítám v P-C. Díky. Citovat
mares Odesláno 16. říjen 2007 Odesláno 16. říjen 2007 Už se těším na další srázek:potlesk:potlesk:potlesk. Termín vypadá reálný. Citovat
nemec.cb Odesláno 18. říjen 2007 Odesláno 18. říjen 2007 mefisto vem sebou video s druhého srazu. Citovat
stalmik Odesláno 19. říjen 2007 Odesláno 19. říjen 2007 no tak koukám že účast tak malá nebude. Zatím stále volno takže za Západočechy se určitě dostavím pokud nedojde k závalu horníků v dole a podobným tragédiím za které se doma musí truchlit a držet státní smutek :papa Citovat
OK406 Odesláno 19. říjen 2007 Autor Odesláno 19. říjen 2007 Za týden přesněji za 8 dní, by se měl uskutečnit 3.minisraz P-C v Týně nad Vltavou. Zatím svoji účast potvrdili : Mefisto86 nemec.cb stalmik mareš OK406 Pro nové zájemce, kteří by nevěděli, kde se sraz, tak vše zodpovím na čísle 731805990. Nevím, jak to bude s počasím. Pokud by pršelo či bylo nějaké špatné, tak by se minisraz přesunul na jindy. Do budoucna počítám i se školou smyků. Citovat
OK406 Odesláno 19. říjen 2007 Autor Odesláno 19. říjen 2007 Původně zaslal: OK406 Uplynula delší doba od posledního minisrazu P-C a na konec se blíží konec roku, tak by bylo vhodné se sejít a zavzpomínat, předat zkušenosti a rady. Co Vy na to?? Jelikož už není venku takové teplo, jako bývalo, tak bych navrhoval uskutečnit 3.minisraz v sobotu 27.10.2007 na obvyklém místě a to na parkovišti. Pokud by nevyhovovalo datum, tak můžeme se sejít v listopadu. Záleží, jak vyhovuje datum. Pro nové účastníky minisrazu je vše popsané ZDE. Program by byl obdobný jako na minulých minisrazech ale záleželo by na počasí + by jsme se domluvili na místě. Stálý účastníci znají. Prosím o Vaše návrhy a náměty. Citovat
Fakir Odesláno 19. říjen 2007 Odesláno 19. říjen 2007 Tak bohužel, ač bych rád, tak se tam v tomhle termínu nedostanu. Nicméně na další se těším... Hlavně na školu smyku... :super:super:D Citovat
OK406 Odesláno 19. říjen 2007 Autor Odesláno 19. říjen 2007 Původně zaslal: M.a.R.i Budu se snažit přijet, Tak se když tak se ozvi na mobil. Citovat
nemec.cb Odesláno 21. říjen 2007 Odesláno 21. říjen 2007 Ještě by chtělo upřesnit čas.Jestli jako předtím kolem jedenácté? Citovat
OK406 Odesláno 21. říjen 2007 Autor Odesláno 21. říjen 2007 Tak si myslím, že v 11 hod. by to bylo vhodné. Ale záleží na ostatních. Zatím co jsem psal, tak bud nepřijedou a nebo mi neodepsali. Záleží taky hlavně na počasí, jaké bude. Citovat
hnjupis Odesláno 22. říjen 2007 Odesláno 22. říjen 2007 Rad bych se ucastnil ale bohuzel mam auto ale nesmim s nim jezdit Ale pristi moznost uz nezmeskam!!navic bych to mel doma.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.