Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jake zimni prezuvky na 307?


petr307

Recommended Posts

zdar kluci,jelikož dojíždím zimáky teď a koukám co mám koupit

adepti :

Barum Polaris 3 195/65 R15 91T

Continental ContiWinterContact TS850 195/65 R15 91T

Michelin Alpin A4 195/65 R15 91T

Goodyear UltraGrip 8 195/65 R15 91T

Dunlop SP Winter Sport 4D 195/65 R15 91T

prvních 5 pneu podle Heureka.cz

aktuálně mám Goodyer UltraGrip 7+ myslím,že přilnavost by mohla být i lepší :myslim

kvůli hlučnosti a přilnavosti na mokru jsou na tom nejlépe Dunlop SP Winter Sport 4D 195/65 R15 91T

moc toho nenajezdím-roční nájezd maximum 15.000Km(od doby co jsem koupil skutra;) ) v zimě mě do práce vozí kolega

edit: ale bojím se aby byli Dunlop SP Winter Sport 4D na sněhu OK

[upravil dne 18/8/13 11:25 od Gabriel 307]

Otec kupoval předloni Continental ts830 předchůdce TS 850. Pneu se takřka nesjíždí, jsou tiché ale říká že do kopců na sněhu nic moc, natož zastavit v kopci a rozjed se,....

já jsem koupil loni TS 850 a jsem spokojen,... neměl jsem v zimě problém, taktéž jsou tichoučké, úbytek dezému po 5tis km vepředu 1,1mm, v zadu 0,5mm. Loni byla slabá zima takže v podstatě jízda většinou na suchu,... absolvoval jsem s nimi i jízdu do hor když byla ta kalamita (20cm sněhu na silnici) a stopu kupodivu drželi hezky. Jenom na uježdělém sněhu stojí za prd. To absolutně ztrácí adhezi a při brždění s tím je potřeba počítat.

Karel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptej se gronholma ts 850 kupoval minulou zimu....

šel bych do těch levnějších na dot u letních i zimních víceméně kašlu,viděl jsem tvrdou a zpuchřelou gumu cc 3 roky starou....

a naopak 10 let starou gumu měkko a nezpuchřelou je to o skladování....

rozjezd do kopce na uježděném sněhu pokud nemáš 4x4 tak vždy stojí za houby a u těžkýho auta vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jirkapp

Já koupil Gudir ultragrip 7. V testech byly docela dobré. Ale teď po 3 letech přestože mají málo najeto začínají dost hučet a to tam je 75 % vzorku.Kamarádovy jsem nevěřil že mu tyto gumy hučí teď už vím, že jo. Bacha na to. Dávejte si pozor i na hluk a číst recenze.

Jinak to mám na 195/55 R 15. Jsou užší je to na zimu lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...