Jump to content
petr307

Jake zimni prezuvky na 307?

Recommended Posts

Já jsem pořídil Michelin Alpin A3 195/65/15 4kusy za 6602Kč ale ještě je nemám odzkůšané ;) plechy jsem koupil v pneuservisu, starší z Citróna.

no zrejme nebude!bude rozdil i podle motorizace,cim silnejsi motor tim si do TP dovoli napsat vetsi kola.Ja osobne tam mam 195/65/15 a 205/55/16. 15" mam na zimu a hliniky/leto/ v 16"

Původně zaslal: Monttty

Pánové to mi teda vysvětlete. Většina z vás tam dáváte na zimu R15. Já mám v TP uvedené pneu jen R16 a R17. Ono to není u všechech 307 stejné?

Není. Liší se to podle verze a motoru. Liší se i průměry brzd. Ale některý další rozměry by měly jít dodatečně dopsat do TP.

Původně zaslal: Ferin007

Teď je zrovna na idnes další čerstvej test ADACu, vyhrály to zas Michelin Alpin 3 a Dunlop SP Winter Sport 3D.

GY UG7 se už nevyrábí??

vyrábí se GY UG7+

V patek jsem prezul na Kleber Krisalp HP 195/65/R15 mam je uz druhou zimu. A jsou perfektni nestezuju si. Dokonce jsem je nazul i na Mondeo, ktere na nich absolvovalo 5000km v Norsku a ridic si nestezoval.

Taky mám 195/65/15 a myslím že na zimu je to ideální rozměr. Zrovna kupuju Pirelli W 190 SnowControl a našel jsem je na http://www.az-pneu.cz/ za skvělou cenu 1.590,- Kč. Co jsem se tak díval, tak tento obchod je absoluně nejlevnější a i dovoz mají zdarma. Jsou tam i všechny testy na pneu.

[upravil dne 29.10.2007 mimak]