John Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 Taky se mi nový vzhled stránek líbí a moooc... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 Původně zaslal: Přema Mám malinký problém,včera jsem měl na hlavní stránce že mě navštívilo cca 350 lidí a dnes mám tam jen 3....????? je to blbost to vím ale je to tím novým vzhledem? Dík.... Hm mě navštívilo cca 2000 lidí a ted tam jspu taky jen 4;) To máš fuk:D Citovat
petr307 Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 aspon si nebudete pripadat tak zajimavy Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 Jo ještě jsem právě zjistil že odkaz na profil se asi změnil, bo co? Protože po kliknutí na muj podpis, a nejen na muj to hodí hlášku s chybou. Divný, Přemovi to funguje, Pe.Trovi ne:myslim [upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz] Citovat
buml Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 jj osobni stranky clenu maji uplne jinou adresu:( Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 No mě řekni co je na tom jinyho, http://www.peugeot-club.com/main.php?co=club/info.php&ktere=4057 http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=4057 ahá, index a main:myslim No to je ale blby, 90 členu ze 100 má nastaveno tady dole WWW právě na svuj profil:( [upravil dne 13/9/07 Radek Hurvajz] Citovat
buml Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 alespon se nebudou nudit a za domaci ukol si aktualizuji svuj profil:D Termin: do Kostelce hotovo:P Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 Původně zaslal: buml alespon se nebudou nudit a za domaci ukol si aktualizuji svuj profil:D Termin: do Kostelce hotovo:P Já mám hotovo, ale jestli to někdo předělá a budu to muset dát zpátky, to bude guláááš, z kurovce:D:D:D:D Citovat
buml Odesláno 13. září 2007 Odesláno 13. září 2007 taky sem jiz poladil, tak snad bude nakou pokoj:roker Citovat
Rebik Odesláno 14. září 2007 Odesláno 14. září 2007 Mě se snad nejvíc líbí ty měnící se fotky.... Citovat
Aluška Odesláno 17. září 2007 Odesláno 17. září 2007 Tak zjišťuji, že mi nejde na hlavní straně nikomu nic napsat na stránku . Napíši vzkaz, dám odeslat a vyskočí na mě taková červená tabulka, bohužel vyskočí jen asi na sekundu, takže ani nepřečtu, cože mi to jako píše. Tak najednou to zase jde, tak nevím.... [upravil dne 17/9/07 Aluška] [upravil dne 17/9/07 Aluška] Citovat
Zipík Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Stránky super dávám za 1:super Taky jsem si všiml,že nejde přispívat na hlavní stránce člena.Mě konkrétně přišly už 3 emaily o informaci o novém příspěvku a žádný tam není.Taky jsem si všiml,že nefunguje odkaz v příspěvku.Po kliknutí napíše dvakrát http:// a tím se to nenačte a taky by se to mohlo otevírat na nové stránce a na té samé Toto to vypíše http://http//www.zipik.estranky.cz%20target= Citovat
Bohouš Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Rebik Mě se snad nejvíc líbí ty měnící se fotky.... Jen by to mohly být fotky z galerie řádných členů Citovat
franus Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Nelibi!!! Protoze pulka veci tam chybi, odkazy, kniha navstev atd. ................... Citovat
Zipík Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Tak z IE7 to jede v pohodě zkusím odinstalovat Mozillu a znovu nainstalovat a uvidím ale ty odkazy stejně nefungují Citovat
mitch.mb Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Jedina vytka jsou barvy v hlavnim levem menu respektive srafovany podklad pod nazvem sekce je to takovy divny ... trochu bych to poladil... jinak dobry Citovat
Pata Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Zipík Tak z IE7 to jede v pohodě zkusím odinstalovat Mozillu a znovu nainstalovat a uvidím ale ty odkazy stejně nefungují Proc proboha odinstalovat mozillu ? tohle s tim nema nic spolecneho, chyba je evidentne ve skriptu, ktery bezi na serveru P-C.... Citovat
Zipík Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Pata Původně zaslal: Zipík Tak z IE7 to jede v pohodě zkusím odinstalovat Mozillu a znovu nainstalovat a uvidím ale ty odkazy stejně nefungují Proc proboha odinstalovat mozillu ? tohle s tim nema nic spolecneho, chyba je evidentne ve skriptu, ktery bezi na serveru P-C.... Už se stalo a je po problému:DAž na ty odkazy:(U nových příspěvků dokonce nefungují.Tak už nevím asi to nebudu řešit:nevim [upravil dne 20.9.07 Zipík] Citovat
Kurt Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Původně zaslal: Zipík Už se stalo a je po problému:DAž na ty odkazy:(U nových příspěvků dokonce nefungují.Tak už nevím asi to nebudu řešit:nevim [upravil dne 20.9.07 Zipík] Psal jsem v této souvislosti autoru úprav hlavní stránky, víc s tím momentálně dělat nebudu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.