Jump to content
Sign in to follow this  
f3Rd@

ocuravani auta

Recommended Posts

zamezit jim pristup k autu, je to peklo. jak prijedu k mame, prvni co vidim , kdyz vylezu z vozu jak ten ratlicek kaaali na muj 16palcovej rafek....:(

ale samo i tak toho ratlika mam rad :D

[upravil dne 7/8/07 petr307]

mít disky pod proudem :) ...

do disku poštět +

pes by byl uzeměnej (-)

a jak by začal čurat, tak by dostal šlupku :)

(joke) :D

ne, můzeme bejt naštvaný, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak včechno co se proti tomu dá dělat :(

jo a prodavaj se v pet shopech ruzny spreje a postriky (docela drahy) na to, aby tam, kde to nastrikas, nechodil curat. koupil jsme to jednou, ne na kola, ale na barak a nic :D pekelne to smrdi, to je tak vsechno

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Go-Zila-Go

ano, mas pravdu :D:D

blbne my myš vogooooo

nechej kola očurat harajici fenkou a nebudou ti to očuravat ale olizovat :super:super:super:super:super:super:super

Já nějaký čůrání neřeším. Ale jednou za mnou přišla máti se slovy: Teče mi něco z auta. Bylo to na místě pod chladičem a jelikož u vozu BMW X5, jal jsem se zjišťovat totožnost záhadné kapaliny. Přejel jsem dvěma prsty po fleku na zámkovce a po přičichnutí zjistil, že je to výkvět našeho domácího mazlíka. Aspoň byla nějaká legrace :super

Původně zaslal: Vertex

Já nějaký čůrání neřeším. Ale jednou za mnou přišla máti se slovy: Teče mi něco z auta. Bylo to na místě pod chladičem a jelikož u vozu BMW X5, jal jsem se zjišťovat totožnost záhadné kapaliny. Přejel jsem dvěma prsty po fleku na zámkovce a po přičichnutí zjistil, že je to výkvět našeho domácího mazlíka. Aspoň byla nějaká legrace :super

Ještě že jsi do toho nešláp:D

Původně zaslal: f3Rd@

Marceli neblbni, nemuzu vystrilet 20 psu v okoli...:D

No střílení jsem neměl zrovna na mysli...

Teda pánové,

Vaše problémy bych fakt chtěl mít

Před barákem rostou v celé ulici lípy a protože se na Letný fakt dobře parkuje, tak opravdu neřeším, kde zrovna moje auto stojí. A tak ráno přijdu k autu (ať už soukromému nebo firemnímu) a jen přepočítám, kolik ptačích s*anců zase na autě přibylo (a když už to auto je jako koule medu a skrz hovna přes okno ani není vidět, pak jedu do myčky, kde mi z vozu na týden zase udělají něco podobného autu.

Momentálně ale řeším jiný, podstatně tvrdší oříšek (a dnes na Korábě jsem zjistil, že nejen já, že, Ako?).

Praha 7 (i 1, 2, 3) se rozhodla řešit parkování na ulicích, které je opravdu neúnosné, formou zpoplatnění. První auto hlášené na obyvatele Prahy 7 bude platit 700 Kč ročně, druhé auto na toho samého majitele 7000 Kč ročně. Já mám tenhle problém. Jsem zaměstnancem firmy sídlící ve Frýdku a využívám jejich firemní auto (nemám ho k osobnímu užívání, jen jako služební pro výkon mého povolání). Vzhledem k tomu, že firma nesídlí na Praze 7, neexistuje možnost, že bych mohl auto před domem parkovat

Trochu informací:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007070701

Tak kudy z toho ven???

A co Vaše počůraná kola???

A co na to Jan Tleskač???

[upravil dne 8/8/2007 Medvěd]

No to je v pohodě všechno todle vočůrávání a kálení, ale když přiběh pes mojí přítelkyně a chtěl se podívat kdo to sedí v autě a nějak se mu svezly ty jeho drápy po mejch dveřích od autí tak to bych ty psy střílel.

Původně zaslal: kohlla

No to je v pohodě všechno todle vočůrávání a kálení, ale když přiběh pes mojí přítelkyně a chtěl se podívat kdo to sedí v autě a nějak se mu svezly ty jeho drápy po mejch dveřích od autí tak to bych ty psy střílel.

Najdi si přítelkyni s jezevčíkem....:D:D:D