Blizzard Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 mělo tam bejt ještě stání pro vozíčkáře Citovat
Netopýrka Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 TO JE V PRŮHONICÍCH U BEZOUŠKŮ, ŽE JO??? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. srpen 2007 Autor Odesláno 6. srpen 2007 Původně zaslal: Netopýrka TO JE V PRŮHONICÍCH U BEZOUŠKŮ, ŽE JO??? No to snad né, to je auto Slovenských měšťáků, to by jedině museli jet na výlet:D Citovat
Maverick Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 Co dodat. Před zákonem jsme si všichni rovni. Jen někdo je o něco rovnější Citovat
marco.cz Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 třeba začli k Městské policii přibírat lidi se ZTP;) Citovat
Supersonic Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 Původně zaslal: marco.cz třeba začli k Městské policii přibírat lidi se ZTP;) Tak já myslel, že ZTP psychicky brali od jak živa ne:D:D??? Citovat
Marcel505 Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 Původně zaslal: Trundik no co? chtěli mít auto ve stínu. Možná nevědí, co je to stát kolmo k okraji vozovky... Citovat
boltn 406 Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 Lidičky co chcete vždyť to jsou měšťáči atrapy policajtu:D:D Citovat
KoudaK Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 a nebo si myslej,že ty lajny musej být kolmo k autu a nebo zároveň s otevřenýma dveřima..:D:D Citovat
Péťa Odesláno 6. srpen 2007 Odesláno 6. srpen 2007 A třeba to je vyhrazené stání pro ně. To z fotky nepoznáte... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 6. srpen 2007 Autor Odesláno 6. srpen 2007 Původně zaslal: Peta A třeba to je vyhrazené stání pro ně. To z fotky nepoznáte... No to bude, policejní parkoviště mají vždycky stání křížem přes čáry:D:D:D Protože by se mezi ně stejně netrefili:D [upravil dne 6/8/07 Radek Hurvajz] Citovat
Guest dixi Odesláno 7. srpen 2007 Odesláno 7. srpen 2007 postavi bych auto před něj a za něj a pak nevím jak by vyjeli:rokertřeba se kola vybočí íi zadní Citovat
Go-Zila-Go Odesláno 7. srpen 2007 Odesláno 7. srpen 2007 rezerve LM kdo je tu z Liptova :D:myslim nevieš kde to je Palo :myslim:myslim Citovat
PaloLM Odesláno 7. srpen 2007 Odesláno 7. srpen 2007 to parkovisko je pri sídle mestskej polície v LM, pred vjazdom do ulice kde je MP je dopravná značka Zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel okrem dopravnje obsluhy, takže oni vlastne neblokujú nikoho lebo tam okrem nich nikto nesmie - oficiálne Citovat
Go-Zila-Go Odesláno 7. srpen 2007 Odesláno 7. srpen 2007 ooooo:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk dakujeme :potlesk:potlesk to je šikulka ten naš PaloLM :super ešte že ho mame :super:super:super:super Citovat
PaloLM Odesláno 7. srpen 2007 Odesláno 7. srpen 2007 Ďakujem za pochvalu, už sa mi to dáááááááááááááááávno nestalo:super:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.