Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BOV ventil


wena99

Recommended Posts

Původně zaslal: Alexander

ahojte mam elektonicki problem s 306 1,4 combi beenzin prestal mi fungovat pl pocitac ale vsetko je okhttp://www.peugeot-club.com/kniha/img/myslim.gif

:myslim

Nejseš poněkud mimo misku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Fusion

Já mám takovej dojem že sem na Ebay nebo někde viděl falešnej BOV pro neturba :roll

Ale asi to je spíš jen na zvukovej efekt než na nějaký zlepšení výkonu... :myslim

To je jasny ze to je jen pro efekt :super o ten me prave de:super , ale nikde se to asi nesezene pro neturbo takze asi mam smulu :D:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: stalmik

no bylo by to super kdyby to šlo namontovat i na neturbo hned bych byl zájemce :super

Pokud by to nebylo drahý, tak bych do toho šel taky i jen kvůli zvuk. efektu... :super

Přesně.. fakt ste mi nasadili brouka do hlavy všichni!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Ebay je toho plnej namatkou vybiram odkaz ZDE nevim presne kam se to montuje, ale pisou ze to trva jen minutu :D je to ciste jen kvuli imitaci toho zvuku. zadnej praktickej prinos to nema

počkej takže to existuje?? i na neturbo?? a minutu trvá co?? Nejsem v němčině dobrej..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Ferry

Ebay je toho plnej namatkou vybiram odkaz ZDE nevim presne kam se to montuje, ale pisou ze to trva jen minutu :D je to ciste jen kvuli imitaci toho zvuku. zadnej praktickej prinos to nema

počkej takže to existuje?? i na neturbo?? a minutu trvá co?? Nejsem v němčině dobrej..:myslim

No jo existuje.. ty jo teĎ kde to sehnat v ČR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minutu trva namontovani toho bazmeku, je to v podstate pistalka, ktera vydava podobnej zvuk jako skutecnej BOV ventil u turbo motoru. Ukolem toho bazmeku je vydavat jen ten zvuk, cili zadnej narust vykonu motoru se nekona, je to ciste jen pro zvukovej efekt a pro machrovani ( musim rict muj nazor ze na 406tce 1.8 16V to bude smesny :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

minutu trva namontovani toho bazmeku, je to v podstate pistalka, ktera vydava podobnej zvuk jako skutecnej BOV ventil u turbo motoru. Ukolem toho bazmeku je vydavat jen ten zvuk, cili zadnej narust vykonu motoru se nekona, je to ciste jen pro zvukovej efekt a pro machrovani ( musim rict muj nazor ze na 406tce 1.8 16V to bude smesny :D )

no jako já nevim proč směšný.. zase na druhou stranu když na tom autě je laďák, sportovní filtr a tak tak si myslim že to za zkoušku stojí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pac to sice bude hvizdat jako BOV ale to auto pojede furt stejne jako 406ka 1.8 16V a priznejme si, i kdyz se da rozdejchat na slusnou rychlost, zavodak to neni, tak proc by melo delat zvukove efekty jako zavodak :D

Je to proste kravinka stylu modre LED diody v tryskach ostrikovacu, popr. LED diody v koncovce vyfuku, ktere v noci osvetluji vyfukove plyny a vypada to jak kdyz slehaj z vyfuku plameny :D403.JPG

BTW sportovni filtr mam, ten ma aspon nejakej prinos, to priznavam ;)960_16.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...