Ladman Odesláno 14. červenec 2007 Odesláno 14. červenec 2007 nedávno zde někdo uváděl odkaz na stránky výrobce svíček NGK, kde lze podle typu a motoru najít svíčky pro své vozidlo. Před půl rokem jsem si je nechal spolu s rozvody a další údržbou vyměnit a věděl jsem pouze, že tam nějaké NGK jsou. Když jsem se podíval, abych zjistil jaké tam mám, zjistil jsem že NGK BKR5EK. Dle výše uvedených stránek by tam ale měly být NGK BKR5EZ. Je to problém? Občas mne trápí mírné kolísání otáček na volnoběh, tak jestli to s tím nemá souvislost. Jinak auto startuje i jede naprosto v pořádku. Citovat
MPavel Odesláno 14. červenec 2007 Odesláno 14. červenec 2007 Těžko říct. Každopádně za pokus to stojí než zbytečně heldat jinou příčinu. Já osobně bych to zkusil. Nesprávné popř. špatné svíčky dokažou nadělat docela paseku. Citovat
Ferry Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 ja tam mam taky BKR5EK V-line 23, predtim jsem mel Eyquem RFN58LZ. ktery jsem tam daval podle katalogu Autobenex a s tema mi ridici jednotka stale hlasila prilis bohatou smes a auto ztracelo vykon ve vyssich otackach a dusilo se. Ted s tema NGK bez problemu Citovat
Ladman Odesláno 17. červenec 2007 Autor Odesláno 17. červenec 2007 Původně zaslal: Ferry ja tam mam taky BKR5EK V-line 23, predtim jsem mel Eyquem RFN58LZ. ktery jsem tam daval podle katalogu Autobenex a s tema mi ridici jednotka stale hlasila prilis bohatou smes a auto ztracelo vykon ve vyssich otackach a dusilo se. Ted s tema NGK bez problemu a jaký máš u těch svíček odtrh, 0.9? Citovat
Ferry Odesláno 17. červenec 2007 Odesláno 17. červenec 2007 jj predepsanych 0.9, muze byt i malinko min, nekdo to doporucuje zvlast u aut s LPG, takze se da nastavit treba 0.8, ale podle mych zkusenosti je tech 0.9 nejlepsi, rozhodne nedavat vetsi odtrh Citovat
Ladman Odesláno 17. červenec 2007 Autor Odesláno 17. červenec 2007 a jaký odtrh je tam nastaven z výroby? Mám je tam půl roku a odtrh je větší než 0.9. Po jaké době, resp. po jakém počtu ujetých km je vhodné odtrh zkontrolovat? Citovat
Ferry Odesláno 17. červenec 2007 Odesláno 17. červenec 2007 zatim jsem u vsech vyrobcu (bosch, champion, eyquem, NGK) videl napsano tech 0.9mm, jestli kontrolovat po urcite dobe nevim, ale vetsinou je psana pouze vymenna lhuta 60 000km Citovat
Ladman Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 tak jsem zjistil, že svíčky NGK v autodílnách , které se specializují na vozy Peugeot (ne koncesionáři), rozhodně nedoporučují. Dnes mám vyměněn krokáč a kolísání otáček mne stále zlobí, pokud by motor začal i chcípat jako to už v minulosti několikrát udělal, hledal bych problém v těch svíčkách. Jakou značku svíček popř. typ doporučujete k mé motorizaci? Taky jsem slyšel názor, že by kolísání popř. chcípání mohla způsobovat vadná cívka, tak nevim. [upravil dne 4/2/08 Ladman] Citovat
Guest servisman Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 mám tam orginály z Peugeot a brnkačka.Ale co je to za značku těžko říci,protože tam mají své logo [upravil dne 4/2/08 sarkomi] Citovat
Guest servisman Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 1111 bez DPH ale bylo to 8.10.2004 mám ještě učtenku Citovat
Guest servisman Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 lepší ranec a auto v pohodě než svíčky za hubičku a pak řešit problém.Mám na nich najeto asi 35 táců Citovat
Ladman Odesláno 4. únor 2008 Autor Odesláno 4. únor 2008 Původně zaslal: sarkomi lepší ranec a auto v pohodě než svíčky za hubičku a pak řešit problém.Mám na nich najeto asi 35 táců to máš recht:nevim Citovat
Guest servisman Odesláno 4. únor 2008 Odesláno 4. únor 2008 vem měl jsem sedana 2 roky a breaka 2 1/4 roku a nějaké otáčky jsem neřešil.Jen u breaka bylo čidlo teploty to jsem vyměnil a zatím OK bez závad.Motor šlape v pohodě. Citovat
Martin.nz Odesláno 5. únor 2008 Odesláno 5. únor 2008 NGK používám už hodně dlouho a ani u předchozího auta jsem s nima neměl nejmenší problém, ze začátku jsem si koupil Championy, ale když jsem je dával do auta tak jsem si všíml, že každá má jinej odtrh, takže ty neberu, s Boschem jsem zase měl problém u starýho auta na lpg, po pár tisících kilometrech se přerušilo tělísko uvnitř svíčky, takže kupuju NGK. Citovat
vitin Odesláno 5. únor 2008 Odesláno 5. únor 2008 Původně zaslal: Ladman a jaký odtrh je tam nastaven z výroby? Mám je tam půl roku a odtrh je větší než 0.9. Po jaké době, resp. po jakém počtu ujetých km je vhodné odtrh zkontrolovat? Ten link jsem tady dával já, ale ten problém u tebe bude asi v tom odtrhu, musíš tam dát takový, jaký uvádí NGK u těch svíček! Stejné svíčky mají kolikrát jiný doporučený odtrh na každý typ motoru. To dělá dost, já mám myslím 0,6 a když jsem ho tam takový dal, šlo to hned znát. Jinak NGK doporučuje Peugeot. Citovat
Guest servisman Odesláno 5. únor 2008 Odesláno 5. únor 2008 Původně zaslal: Ladman a jaký odtrh je tam nastaven z výroby? Mám je tam půl roku a odtrh je větší než 0.9. Po jaké době, resp. po jakém počtu ujetých km je vhodné odtrh zkontrolovat? tak vyndej svíčky koukni na ně a seřiď měrkou drobet přiklepni aby byly stejné 0,9 mm Citovat
Ladman Odesláno 5. únor 2008 Autor Odesláno 5. únor 2008 2 vitin + sarkomi: o víkendu se na to vrhnu, dám tam 0.9 jak je předepsaný. Nikdy dříve jsem to ale nedělal, ta elektroda se přihýbá kleštěmi nebo přiklepává kladivem? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.