Jump to content
hnusoba

Made in China

Recommended Posts

Nejlepčí je, že to kopírovali včetně těch firemních znaků! :super Jo jo, není nad to si zaběhat ve značkové teplákové soupravě Poma a odjet pak dom ve svým zbrusu novým Parsche. A tam případně obšťastnit svoji šikmookou Brinitte Bargot. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni většinou už mají smlouvy s evropskýma značkama pro výrobu se stejným tvarem/designem. Volkswagen přeci nebude Passaty vyrábět tady a vyvážet je do činy. Vyrobí si je radši tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenže to je něco úplně jinýho a dělá to tak i Škodofka. Vyrábí to normálně ta daná automobilka, akorát tam a pro tamní trh. Tohle sou normální regulérní téměřplagiáty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týče třeba Chery tak to je projekt pana Malcolma Bricklina, kterej se v minulosti snažil dovážet do USA Yuga pod značkou ZMW (Zastava Motor Works) a momentálně hledá v Číně firmu schopnou pro něj vyrábět auta. Chery mělo konkurovat americkým Chevy (Chevrolet) a GM ho kvůli podobnýmu názvu zažalovali. On byl mimochodem u zrodu Subaru.

Ty výše uvedený auta jsou protoypy, který říkají "hele, my umíme vyrobit auto jako Mercedes, VW, ...". Evropský média z toho udělali Vietnamskej stánek s botama "Nike". Já silně pochybuju, že se kterýkoliv z těchto aut, tak jak vypadají teď, dostane na trh ať už Evropskej nebo Americkej. Subaru se ze začátku taky potýkalo s tím, že se všichni smáli a hele kde sou neska.

Auta, který na trh nejspíš půjdou vypadají třeba takto:

bcars0109.jpg

Ale stejnak, než vybudujou sítě prodejen a servisů tak to potrvá pěkně dlouho a ty auta budou vypadat úplně jinak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×