Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde sa stratil komisar?


jozefsv

Recommended Posts

Asi ne a je to moc velká škoda. Já ho znám víc než ostatní a vím co umí a poradí. Pokud byl nějaký problém, tak ochotně poradil a pomohl. To že smazal své příspěvky, je velká škoda nejen pro mě ale i pro celý P-C. S tím musíme jen souhlasit a taky jsem to sním nejen já probíral, jak tu již napsal ve svém příspěvku Medvěd.. Ale na druhou stranu si myslím, že to nemusí být tak tvrdé. Každý máme své problémy a mazat příspěvky se nemusí. Tím se nic nevyřeší!! Naopak se jen poškodí neviní!!!! Doufám a věřím, že se Komisar u mě ukáže a že se ukáže i na minisrazu v Týně nad Vltavou a pomůže mi opět s organizací + focením.. Měl by se k celé věci vyjádřit, proč to udělal a nebo, co ho k to mu vedlo. Proto bych chtěl s touto cestou požádat, zda-li by nešlo o změnit trvale za dočasné. Nechci za nikoho orodovat ale přece jen ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No OKčko, to, co se stalo mě mrzí možná nejvíc ze všech - docela jsem Komisaře bral jako studnici nápadů a je pravda, že některá řešení byla opravdu zajímavá - ale i Ty přece uznáváš, že svým mazáním tohle fórum dost poškodil - takže trest je na místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

co se takhle zamyslet na záloze serveru? denní záloha by byla možná zbytečná, ale třeba jednou týdně by to neuškodilo. na solidním hostingu by to neměl být problém.

Myslím, že máme solidní hosting - a tedy zálohu. Ale co si tím pomůžeš? Budeš obnovovat stav fora, který byl před týdnem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba by šlo obnovit týden starou zálohu do nějakýho tempu. pak založit třeba v sekci klub thread Archiv a do něj hodit link pro tohle "archivní" forum X - bez možnosti vložení dalšího příspěvku. Když bude někomu jó chybět nějaká smazaná odpověď, tak by jí tam našel.

Je to jenom nápad, chápu, že nejde o to jen tak něco někam nakopírovat a sláva je to hotovo. Ale kdybys třeba jako superadmin našel nejakej schůdnej postup, tak by určitě dost bezradnejch zajásalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No OKčko, to, co se stalo mě mrzí možná nejvíc ze všech - docela jsem Komisaře bral jako studnici nápadů a je pravda, že některá řešení byla opravdu zajímavá - ale i Ty přece uznáváš, že svým mazáním tohle fórum dost poškodil - takže trest je na místě.

Máš pravdu a plně s tebou souhlasím, že mazáním příspěvků se nic nevyřeší a ani nic řešit nejde. A vydírat taky ne. Bohužel se to opakovalo. Měl by se k to mu sám vyjádřit, ale nereaguje na dnešní mnou psané emaily. Snad je Komisar v práci a pak se ozve. Sám nevím, co jej k to mu vedlo. Myslím, že se dá vše v klidu vyřešit. Souhlasíš se mnou?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně jsem přesvědčenej, že tohle je jediný správný řešení - řešili jsme to včera ve vedení cca do půlnoci a jinak než takhle exemplárně to fakt nejde (varován přece byl a to, že fórum totálně svým nevratným krokem rozbil je fakt, kterej musí mít i důsledky - bohužel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co na to říci?Jak jsem se objevil tak i zmizel čili třeba odešel.Jen vidím že odsuzujete suprově člověka aniž by jste jej znali.Radil jsem a dokumentoval a i občas jsem si něco zapsal kdybych se potřeboval k tomu vrátit.Jestli někomu vadí že tady šmíruji tajně či tak nebo onak.Divím se že to tu nenapsal jeden,s kterým jsem byla řekl jsem mu že na forum už nenapíši nic krom zdejšího příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

co na to říci?Jak jsem se objevil tak i zmizel čili třeba odešel.Jen vidím že odsuzujete suprově člověka aniž by jste jej znali.Radil jsem a dokumentoval a i občas jsem si něco zapsal kdybych se potřeboval k tomu vrátit.Jestli někomu vadí že tady šmíruji tajně či tak nebo onak.Divím se že to tu nenapsal jeden,s kterým jsem byla řekl jsem mu že na forum už nenapíši nic krom zdejšího příspěvku.

myslim, ze ta nikto neodsudzuje ako cloveka, ale odsudzuje tvoje ciny (mazanie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...