Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Požár 307.


pilot

Recommended Posts

Další třistasedma lehla popelem v Bratislavě o tomto víkendu. Na STV2, v neděli večer byly záběry totálky. Prošel jsem svolávačkou, která to měla odstranit. Opiplali kontakty posilovače vazelínou. Tak by mne dost zajímalo, jestli to stačí a jeli možný nějaký kontakt na bývalého majitele zmiňované 307?!? Pokud je v klubu. Nebo díky za každou informaci k tomuto požáru. Děsí mě představa natankovaného vozu LPG doma v garáži, pod domem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pilot

Další třistasedma lehla popelem v Bratislavě o tomto víkendu. Na STV2, v neděli večer byly záběry totálky. Prošel jsem svolávačkou, která to měla odstranit. Opiplali kontakty posilovače vazelínou. Tak by mne dost zajímalo, jestli to stačí a jeli možný nějaký kontakt na bývalého majitele zmiňované 307?!? Pokud je v klubu. Nebo díky za každou informaci k tomuto požáru. Děsí mě představa natankovaného vozu LPG doma v garáži, pod domem...

LPG je v pohode, to se rizene uvolnuje z nadrze po malych mnozstvich pretlakovym ventilem. Horsi je to s plnou nadrzi benzinu, te se bojim vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za uklidňující zprávy.Takže, pokud nebafla doteď, už se to nestane! To:Hnusoba.Tvá účast zde ve foru je vždy profesionální a za to Ti díky. No ale, jak může dojít ke zkratu, když jsou po vytažení klíčku, po cca 30 min. všechny obvody bez proudu. I při pouhým vypnutí motoru je posilovač řízení nefunkční. A to dochází k VYPADNUTÍ kontaktu na kostru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...