harmal Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 Koupil jsem 309 1.9 GRD rokem 91 po jednom dědulovi Citovat
OK406 Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 Vypadá moc pěkně. Tak s ním užij hodně radosti a mnoho kilometrů. Citovat
Béďa Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 to jsou nejlepsi koupe po starsich lidech, malo najeto a vetsinou dobre udrzovany.. Citovat
.mycTD Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 Původně zaslal: Béďa to jsou nejlepsi koupe po starsich lidech, malo najeto a vetsinou dobre udrzovany.. ...proto taky 90% aut v bazarech je po starsim panovi, ktery s tim vuuubec nejezdil Citovat
harmal Odesláno 3. červen 2007 Autor Odesláno 3. červen 2007 Za pořádnou kvalitu jsem pořádně zaplatil, taky jsem za něho vyplázl 30 tácú Citovat
p406b Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 akorat ty duchodci na zapade jezdej az moc , vypada hezky , kamarad ma 3dver = nenarocnej drzak Citovat
Guest ZILA Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 pekna gratulujem fakt ako nova :super:super:super:super Citovat
Pata Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 vybral sis nejlepsi model :potlesk:potlesk :D:D Citovat
vix Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 ehm, no, oni starší lidi dokáží dát motoru taky docela zabrat - namátkou: Jízda na 5 rychlostní stupeň rychlostí 40 km/h a poté akcelerace. Jízda na 3 rychlostní stupeň při 90 km/h. Holt už trochu neslyší. A starší lidé ( = důchodci) se topí v penězích a proto je automobil nejudržovanější !? Tahle 309 může mít 300-400 tkm na hrbu a když se o ni budeš dobře starat, tak může ještě 150-200 tkm najet Citovat
Vopičí Odesláno 3. červen 2007 Odesláno 3. červen 2007 Co si vzpomínám na dědovo auto .......přes zimu pod dekou ve vyhřátý garáži, pravidelná údržba, od STk do STK max 1200km (jezdil s ním akorát občas na nákup do vedlejšího města)......no nekupte takový auto. Pak ho dal strejdovi (úplný antitalent na auta) a za 3 roky šlo chudák do kytek. Ale není důchodce jako důchodce:D Jinak autí vypadá perfektně....ať slouží:super:super Citovat
Lavak_Bob Odesláno 4. červen 2007 Odesláno 4. červen 2007 Krasavec. :superNa 309 mam len tie najlepsie spomienky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.