John Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Je to neuvěřitelný ale už je to po 30 co se sejdeme na Džbáně... a to 7.6.2007 (čtvrtek) v 18 hod. na obvyklém místě na parkovišti před autokempem Džbán. Je to přesně 3roky co se tyto mini srazy konají. A tak pokud to vyjde tak snad bude nějaký zajimavější program,uvidíme... Přece jen je to jubielní minisrazík. Jinak je domluvený SELE.. a to že doopravdy bude,maji to poznamenaný a doufám,že to nedopadne jako minule. Jinak sem pak hodím anketu na počet lidí kolik a kdo se dostaví na sraz, a nebo udělám samostatný vlákno. Je to z důvodu prasátka aby se vědělo jestli bude stačit jedno a nebo víc.... [upravil dne 29/5/2007 John] Citovat
Ferry Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 ja se urcite dostavim, na prasatko se take hlasim Citovat
Jirkap Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Pokud nebudu mít něco neodkladného, tak rozhodně přijdu. Citovat
Driver Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Tak to je super, 3 roky co se srazy konají, je to 30. sraz a já mám ten den 30. narozeniny , tak to bych měl asi přijet co Citovat
John Odesláno 29. květen 2007 Autor Odesláno 29. květen 2007 Původně zaslal: Driver Tak to je super, 3 roky co se srazy konají, je to 30. sraz a já mám ten den 30. narozeniny , tak to bych měl asi přijet co Tak u tebe to bude povinnost dorazit... a ani omluvenka nebo neshopenka od doktora ti nepomůže.... :D :D Citovat
Guest DD Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Bohuzel nedorazim, mam nakou prednasku v Hradci az do deseti vecer Citovat
Neon Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Myslím, že tam budu ... práci mám do 16:00, takže 2 hoďky na přesun jsou ideální Citovat
Medvěd Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Původně zaslal: Driver Tak to je super, 3 roky co se srazy konají, je to 30. sraz a já mám ten den 30. narozeniny , tak to bych měl asi přijet co Takže - chápu-li to dobře - nám taktně naznačuješ, že máme nechat auta doma, páč poteče alkehol proudem??? Citovat
aka Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 pripadam si stare......ale mela bych tam byt.....myslim, ze mam za tu dobu tak tri absence, to je jedna rocne..to jde... Citovat
Marlin Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 zase prace. Sakra. ALe rad bych se stavil. Citovat
John Odesláno 29. květen 2007 Autor Odesláno 29. květen 2007 Původně zaslal: aka pripadam si stare......ale mela bych tam byt.....myslim, ze mam za tu dobu tak tri absence, to je jedna rocne..to jde... To máš dobrý ja ani nevím kolikrát jsem nebyl.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Původně zaslal: aka jo, ted je na dochazku pozde:D:D tak Medvěd vždy na začátku "uroby prezenčku!":D ...Chroustal,Chroustal Chozééé?!:D:D Citovat
aka Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 no, jenze na to je prave ted uz docela pozde, ne? po trech letech.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 nikdy neni pozdě ,pak si na 100. srazu budeš řikat ,proč sme to neudělaly jak Pe.Tr říkal...:D:D Citovat
Dundee Odesláno 29. květen 2007 Odesláno 29. květen 2007 Já tentokrát nedorazím, páč narození mimča se blíží čím dál víc a začíná to být docela divoký... P.S.: Navrhuji přemístění Džbánu do Čečelic. Jsou tu dvě celkem solidní zahrady (že, Net?) a pokud by to zrovna klaplo, tak bychom hned mohli rozjet oslavu Citovat
Vvitty Odesláno 7. červen 2007 Odesláno 7. červen 2007 ehm...ehm....ciste nahodou..... nejede nekdo pres Florenc? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.