Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rychlost


GUT

Recommended Posts

Originally posted by f3Rd@

2 Yantschi:

Jde hlavne o body, pripadne rovnou o ridicak.

Nie, v tomto s Tebou nesuhlasim, ja viem, ze 406-ky su bezpecne jak hovado a prave preto som si ju zvolil, ale je to predovsetkym o bezpecnosti Teba a inych a v tomto sa s Tebou budem sporit aj dva mesiace. Nie som jeden z tych pomalych soferov, nemam problem si tu sinut 200km/h, ale naco? Btw. predvcerom ma nachytali za rychlost a musim platit, darmo mam na SPZ-ke 406, nestihol som zavolat a bac, uz ma mali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Berkoff: no tak zrovna tebe bych chtel v tech 190 potkat :bojim:bojim:bojim

Chci videt, jak rychle bys to zaslapl na 60-80...

omg lidi ... zajedte si do Nemecka, tam se da takova rychlost jet, na tech nasich tankodromech...

kdyz vyjedes na dalnici tak jich potkas za minutu aspon tri. I kdyz uz to neni co to byvalo, esli se fakt lidi boji o ty body nebo co :D

Ted uz jezdi rychle fakt vetsinou jen drahy vozy - limuziny, jejichz ridici maji jak na pokuty, ale vetsinou spis jeste nekde nejakyho znamyho na policii. Takovych tech rychlych ochcavek fe stribrny metle a f tedeicku riticich se levym pruhem bez ohledu na to, jestli to auto pred nima predjizdi kamion a nema se kam zaradit, ale oni ho preci musi za kazdou cenu predjet, tak tech je ted tak 1/3

Nicmene kdyz je v nedeli dopoledne nebo pozde v noci volna dalnice, tak se taky rad svezu rychle, jsou sice useky kde je treba kvuli technickemu stavu dalnice treba zmirnit, ale na mnoha usecich se rucicka taky podiva na 200 :D

Zatim nejlepsi se mi jelo jednou z Budapesti, za ceduli Budapest jsem nasadil 180 a jel az do Brna, za celou cestu jsem ale predjel tak 20 aut, bylo to v noci a provoz zadnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro zvýšení a nebo pro zrušení rychlostního limitu na dálnici či rychlostní komunikaci. A to z několika důvodů: 1) jsme lidi, tak by jsme měli vědět, jak se chovat 2) každý by měl vědět na co má a na co ne 3) domnívám se, že by ubylo i tvz.závodníků na našich dálnicích 4) měl by se plně dodržovat zákon o jízdě na dálnici dle §35 a §36, kdy by se mělo jezdit v pravém jízdním pruhu a né v prostředním či dokonce v levém jízdním pruhu.

Tak to je několik důvodů. Je to můj osobní názor! Je pravda, že stav našich dálnic je v některých úsecích žalostní a až nebezpeční! A taky bych zrušil celoroční svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jsem pro zvýšení a nebo pro zrušení rychlostního limitu na dálnici či rychlostní komunikaci. A to z několika důvodů: 1) jsme lidi, tak by jsme měli vědět, jak se chovat 2) každý by měl vědět na co má a na co ne 3) domnívám se, že by ubylo i tvz.závodníků na našich dálnicích 4) měl by se plně dodržovat zákon o jízdě na dálnici dle §35 a §36, kdy by se mělo jezdit v pravém jízdním pruhu a né v prostředním či dokonce v levém jízdním pruhu.

Tak to je několik důvodů. Je to můj osobní názor! Je pravda, že stav našich dálnic je v některých úsecích žalostní a až nebezpeční! A taky bych zrušil celoroční svícení.

Jenomze problem je v tom, ze porad je stale hodne lidi, a ver, ze hodne, kteri jsou sice lidi, ale opravdu nevedi, jak se maji chovat a co si muzou dovolit nebo na co maji. A to je prave ten problem. Dukazem jsou ty vsechny nehody, napr. nehody pubertacku, co si pujci od tatika auto a pak ho musi za kazdou cenu nekde vyzkouset. A jak to pak dopada?

[upravil dne 4.5.07 Petr X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Gotrek

To je nějaký divný tachometr. Od kdy má HDi tachometr do 250?

Třeba já.Já mám taky 2.0 Hdi a taky mam tachometr do 250.:papa:papa

Co na tom, ja mam 1.8 16V a mam tachometr do 270 Km/h :papa:D

tacho.jpg

Nic na tom jen že jeden psal že co to je za HDI které má tachoš do 250 tak jsem mu psal že já mám taky.Pořádně jsi přečti ostatní příspěvky.:o:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Původně zaslal: OK406

Jsem pro zvýšení a nebo pro zrušení rychlostního limitu na dálnici či rychlostní komunikaci. A to z několika důvodů: 1) jsme lidi, tak by jsme měli vědět, jak se chovat 2) každý by měl vědět na co má a na co ne 3) domnívám se, že by ubylo i tvz.závodníků na našich dálnicích 4) měl by se plně dodržovat zákon o jízdě na dálnici dle §35 a §36, kdy by se mělo jezdit v pravém jízdním pruhu a né v prostředním či dokonce v levém jízdním pruhu.

Tak to je několik důvodů. Je to můj osobní názor! Je pravda, že stav našich dálnic je v některých úsecích žalostní a až nebezpeční! A taky bych zrušil celoroční svícení.

Jenomze problem je v tom, ze porad je stale hodne lidi, a ver, ze hodne, kteri jsou sice lidi, ale opravdu nevedi, jak se maji chovat a co si muzou dovolit nebo na co maji. A to je prave ten problem. Dukazem jsou ty vsechny nehody, napr. nehody pubertacku, co si pujci od tatika auto a pak ho musi za kazdou cenu nekde vyzkouset. A jak to pak dopada?

[upravil dne 4.5.07 Petr X]

Rozumím ti a souhlasím. Je třeba, aby naši zákonodárci když už kopírují kdejaký zákon "ze zahraničí", tak by se měli podívat, jak je to s dodržováním zákona na silnicích a dálnicích v Německu!!! Jak je možné, že tam to jde a unás ne?! Že by jsme byli jiný?:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Jsem pro zvýšení a nebo pro zrušení rychlostního limitu na dálnici či rychlostní komunikaci. A to z několika důvodů: 1) jsme lidi, tak by jsme měli vědět, jak se chovat 2) každý by měl vědět na co má a na co ne 3) domnívám se, že by ubylo i tvz.závodníků na našich dálnicích 4) měl by se plně dodržovat zákon o jízdě na dálnici dle §35 a §36, kdy by se mělo jezdit v pravém jízdním pruhu a né v prostředním či dokonce v levém jízdním pruhu.

Tak to je několik důvodů. Je to můj osobní názor! Je pravda, že stav našich dálnic je v některých úsecích žalostní a až nebezpeční! A taky bych zrušil celoroční svícení.

to OK406: Promiň ale pobavil jsi mě těmi důvody. :D Kdy jsi naposledy jel autem?

1) mnoho lidí neví jak se chovat

2)mnoho lidí neví na co má a na co nemá, protože mnoho lidí nemá rozum

3)závodníku by bylo méně, protože by všichni jezdili rychle

4)v tom s tebou souhlasím, u nás se skoro nikdo tím neřídí.

Já bych spíš zavedl systém jaký testují v Rakousku. Na bezpečných úsecích rychlost 160km/h. Jinak bych nechal 130 možná bych plošně zvýšil na 140.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslim, ze jsme jiny, spis si myslim, ze jde o respekt policie. A tady ten respekt moc lidi nema. Pochybuju, ze by si clovek na nemeckyho policajta dovolil to, co si dovoli na ceskyho ... a zase je to vsechno o tech nasich zakonech a o pravomoci policie, coz ta nase moc nema. A zakonodarci si mozna mysli, ze to zlepsi novym zakonem o silnicnim provozu. V nemecku nemit penize na pokutu, tak odtamtud ani neodjedes, pokud to na miste nezaplatis. A jak je to u nas?

[upravil dne 4.5.07 Petr X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Petr X

Původně zaslal: OK406

Jsem pro zvýšení a nebo pro zrušení rychlostního limitu na dálnici či rychlostní komunikaci. A to z několika důvodů: 1) jsme lidi, tak by jsme měli vědět, jak se chovat 2) každý by měl vědět na co má a na co ne 3) domnívám se, že by ubylo i tvz.závodníků na našich dálnicích 4) měl by se plně dodržovat zákon o jízdě na dálnici dle §35 a §36, kdy by se mělo jezdit v pravém jízdním pruhu a né v prostředním či dokonce v levém jízdním pruhu.

Tak to je několik důvodů. Je to můj osobní názor! Je pravda, že stav našich dálnic je v některých úsecích žalostní a až nebezpeční! A taky bych zrušil celoroční svícení.

Jenomze problem je v tom, ze porad je stale hodne lidi, a ver, ze hodne, kteri jsou sice lidi, ale opravdu nevedi, jak se maji chovat a co si muzou dovolit nebo na co maji. A to je prave ten problem. Dukazem jsou ty vsechny nehody, napr. nehody pubertacku, co si pujci od tatika auto a pak ho musi za kazdou cenu nekde vyzkouset. A jak to pak dopada?

[upravil dne 4.5.07 Petr X]

Rozumím ti a souhlasím. Je třeba, aby naši zákonodárci když už kopírují kdejaký zákon "ze zahraničí", tak by se měli podívat, jak je to s dodržováním zákona na silnicích a dálnicích v Německu!!! Jak je možné, že tam to jde a unás ne?! Že by jsme byli jiný?:myslim:myslim:myslim

Bohužel jsme jiní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad1 bohuzel mezi populaci je nemale procento, u kterych na tohle absolutne nemuzes spolehat, proste komu neni zhury dano, ten je blbej. Spousta lidi nevi ( v lepsim ) nebo nechce vedet ( horsi pripad ) jak se ma chovat.

ad2 procti si cerne kroniky nekolika deniku a najdes kazdy den urcite minimalne jeden pripad nekoho, kdo se rozstrelil precenenim svych schopnosti, popr. schopnosti auta (napr. mladik s cerstvym ridicakem, co si zrovna koupil 205 Gti )

ad3 Zrusenim limitu by urcite par tzv. zavodniku ubylo, ale nemyslim, ze by to bylo nejak velke cislo, urcite by se dalo srovnat s tim, kdyz by benzin zdrazili o 5 korun a vic lidi by zacalo jezdit tzv. "na spotrebu" , nicmene i ja bych byl pro

ad4 viz ad1

Co by podle me mohlo aspon trochu pomoct, zavest v autoskole povinne kurzy reseni krizovych situaci za volantem, tedy jizda za extremnich podminek, dest, simulace naledi, skola smyku. A to nejen v rozsahu napr. dve hodiny z celkoveho poctu hodin jizd, ale udelal bych na to klidne jeden z bodu zaverecneho testu prakticke zkousky pred ziskanim ridicaku, proste nedokazes zvladnout auto, nemas ridicak, jestli ho chces, zaplat si dalsi kurz

Spousta lidi co jezdi za volantem totiz vubec nevi jak resit krizove situace a ani si neumi predstavit co to auto muze a podle zakonu fyziky taky udela ( a nebudu si hrat na machra, za tech 8 let co mam ridicak to vsechno nevim ani ja a rozhodne bych nekdy rad nejaky kurz absolvoval )

Ad denni sviceni, rozhodne nerusit, je to jeden z mala bodu, ktery v tom novym zakone ma smysl a nechapu proc zrovna kvuli tomuhle je takova diskuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja keď som bol trochu mladší tiež som jazdil trošku rýchlejšie ale teraz keď vidím ako jazdia niektorí tak mi je zle, robia myšky a podobné veci, ja si myslím, to je môj osobný názor pomaly ďalej zájdeš, veď je to jedno či tam prídeš o pár minút neskôr aj tak o nič neprídeš, myslím si že na prvom mieste je asi bezpečnosť, a za druhé jazdiť rýchlo neznamená že je to aj bezpečné, lebo zvládnúť auto v takej rýchlosti keď sa niečo prihodí tak to je umenie udžať ho na ceste a nikomu neublížiť. napr. keď ideš po meste 60- kou a skočí ti chodec na cestu brzdíš aj očami aby si ho nenašiel na prednej kapote a modlíš sa aby si to stihol zastaviť.

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že členové P-C jsou rozumní řidiči. Co se týká toho denního svícení, tak bych dodal jen slůvko doporučil tzn. pokud by chtěl někdo svítit ať si svítí a kdo nechce a´t si nesvítí. Jinak bych navrhoval, aby bylo možno si vyzkoušet na bezpečném místě jízdu ve vysoké rychlosti a jak už tu bylo zmíněno, tak i řešení různých situací, které se mohou vyskytnout na silnici. A to pod dohledem zkušeného instruktora. Toto by mohla i částečně hradit ji pojišťovna, protože by se jí to vrátilo mnohonásobně.

[upravil dne 4/5/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute fšetci šoféri na tomto fóre.

Zabúdate na jednu vec. Kedysi bloi autá také pomalé /š100 - 130 , potom Favorit tiež neovplýval rýchlosťou, žiguláky, dácie a polské fiaty/ :bojim, ktoré boli stavané na tú dobu a na tú dobu boli aj cesty.

Takže keď sa zmenili autá /rýchlosť sa zvýšila z klasickej 90 na 180 km/h na diaľnici/ MALI SA ZMENIť= PRISPôSOBIť AJ CESTY.:grr

Ak si zoberiete do úvahy, že chýbajú odbočovacie pruhy, pripájacie pruhy na cestách prvej triedy tak to je už do plaču.:grr To že si ľudia modernizujú doma autá to je ok, to že si updatujú kompy to je tiež ok, ale chcete aj vy chodiť stále po zastaralých= nemoderných cestách? Veď sa na to pozrime, že niektoré križovatky doslova volajú po úpravách či už v mestách alebo mimo miest. To, že pribúda áut to vieme ale musíme rátať aj to že bude pribúdať nehôd ak neupravíme aj križovatky a cesty. To ide proste ruka v ruke. :cool:

A to už nehovorím o vzrastajúcom počte kamionóv na diaľniciach. Myslím si, že štát už mal dávno začať stavať tretí pruh pre ne. A nie bedákať, že medzi TT a BA sú zápchy a nehody, lebo Polský šoféri tam zaspali počas jazdy. :grr:grr

Takže tak asi páni.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Je vidět, že členové P-C jsou rozumní řidiči. Co se týká toho denního svícení, tak bych dodal jen slůvko doporučil tzn. pokud by chtěl někdo svítit ať si svítí a kdo nechce a´t si nesvítí. Jinak bych navrhoval, aby bylo možno si vyzkoušet na bezpečném místě jízdu ve vysoké rychlosti a jak už tu bylo zmíněno, tak i řešení různých situací, které se mohou vyskytnout na silnici. A to pod dohledem zkušeného instruktora. Toto by mohla i částečně hradit ji pojišťovna, protože by se jí to vrátilo mnohonásobně.

[upravil dne 4/5/07 OK406]

Ja jsem jedine pro sviceni, protoze pokud nekdo nebude chtit svitit a v dusledku toho dojde k nehode, odnese to i ridic, ktery svitil, a to jen treba diky tomu, ze nekdo jiny nesvitil. Navic to ten ridic treba i zavini, jelikoz toho bez svetel prehledne a kdyby ten clovek svitil, nestalo by se tomu tak. :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...