Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motorizace P 307  

  1. 1. Motorizace P 307


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

Možná vás bude zajímat kolik koňských sil pod kapotami Peugeotů 307 se prohání po silnicích.

Stačí vybrat svůj motor a je to.

Pokud máte jinou výkonovou verzi napište o jakou jde.

Odesláno

To zase je trochu přilitej olej do ohně ve válce benziňáků a nafťáků :D:D

Tak schválně....jak to dopadne celkově???

Jinak mů názor znáte, benzin patří do zapalovačů :papa

Odesláno

No mám ted třeti nové auto po sobe...Rover a Opel bez problemu ctyří roky...ale 307 prvni rok fůra problému tak nevím ,jestli je lepší benzín a nebo nafta...:myslim:myslim:myslim

Odesláno

V záruce se problémy řeší snadněji, což je v tvém případě. Jestliže je však neodstraníš v záruce, budeš na tom lépe , pokud máš benzínový motor ,protože ten se určitě opravuje za menší peníz.Samozřejmě když se opravy budou provádět na motoru.

I já řeším tu a tam nějakou opravu v záruce, ale auto svou prostorností a pohodlností mi dovoluje zapomenout.

Značkové servisy by měly provádět práci na profesionální úrovni, což není pravidlem. Pozor na servis HS v Č.Bud.

Z ČB je to do JH cca 50km, což považuji za ještě únosnou vzdálenost při případné změně mého servisu.Co ty na to versus kvalita servisu SOME.Napiš více.

Odesláno

jen bych dodal, ze ( snad ) existuji dve verze benzinoveho dvoulitru, lisi se nepatrne ve trech kilowattech, ja tedy mam napsano v TP rovnych 100 kw, a myslim ze i tato verze je mnohem rozsirenejsi nez ta 103 kw.

Odesláno
Původně zaslal: lukash

jen bych dodal, ze ( snad ) existuji dve verze benzinoveho dvoulitru, lisi se nepatrne ve trech kilowattech, ja tedy mam napsano v TP rovnych 100 kw, a myslim ze i tato verze je mnohem rozsirenejsi nez ta 103 kw.

Mas pravdu, boli dva dvojlitre, jeden mal oznacenie EW10J4 a druhy bol EW10A :roker

A este tam ajtak chyba 130 kW dvojliter EW10J4S :D

Odesláno
Původně zaslal: Smolik

To jsem fakt s tou 1,4 HDI sám ?

a při prodeji tvrdili že ji chce každý :aut

:papa:papa:papa

Jeslipak se ostatní nestyděj.:mrk:mrk:mrk:myslim:D

Odesláno
Původně zaslal: Smolik

To jsem fakt s tou 1,4 HDI sám ?

a při prodeji tvrdili že ji chce každý :aut

:papa:papa:papa

Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. :D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Smolik

To jsem fakt s tou 1,4 HDI sám ?

a při prodeji tvrdili že ji chce každý :aut

:papa:papa:papa

Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. :D:D:D:D:D

Jednačtyři, jednačtyři, jednačtyři, jednačtyři...............

Odesláno
Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: lukash

jen bych dodal, ze ( snad ) existuji dve verze benzinoveho dvoulitru, lisi se nepatrne ve trech kilowattech, ja tedy mam napsano v TP rovnych 100 kw, a myslim ze i tato verze je mnohem rozsirenejsi nez ta 103 kw.

Mas pravdu, boli dva dvojlitre, jeden mal oznacenie EW10J4 a druhy bol EW10A :roker

A este tam ajtak chyba 130 kW dvojliter EW10J4S :D

Ja taky koukám na tz 2.0 HDi 79kW čili 110 Hp (mám já) a 80kW ?? Není to šotek ? Asi ne když to mají tři lidi, to jsou asi ti co mají tu malou spotřebu i s dvoulitrem:aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...