Dave_k Odesláno 20. únor 2007 Odesláno 20. únor 2007 Tak už se nám přiblížila hranice 5000. Vyhlašuji tudíž tipovačku kdo to bude. Holka, kluk? Jaký auto? Tak sem s tipama. :D:D:D Já osobně tipuju kluk, 306. :myslim Citovat
aka Odesláno 20. únor 2007 Odesláno 20. únor 2007 jj, koukala jsem an to, tohle uz skoro nikdo nestihne tipnout asi...ale dobre kluk a bude to peugeot no dobre 406:) Citovat
Aluška Odesláno 20. únor 2007 Odesláno 20. únor 2007 Třeba kluk se 406break. Doufám, že to nedopadne, jako u členu 4000, kdy prostě nebyl . [upravil dne 20/2/07 Aluška] Citovat
vody_106 Odesláno 20. únor 2007 Odesláno 20. únor 2007 ja bych tipl ze to bude hermafrodit s 1007 Citovat
aka Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 a vubec, co mas pro toho, kdo se trefi?:D:D Citovat
King_Of_The_Cheese Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: aka a vubec, co mas pro toho, kdo se trefi?:D:D Potlesk a uznání? P.S. a vzkaz, že by si měl vsadit ;-) Citovat
Rebik Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Legrace bude až dojde na čistku, připravujeme něco jako: potvrďte svoje členství kliknutím na x a aktualizujte svoje údaje, a potom uvidíme kolik je reálně členů. Citovat
Supersonic Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Můj tip je stejný jako Bédi, kluk se 405kou:super Citovat
Bohouš Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: Rebik Legrace bude až dojde na čistku, připravujeme něco jako: potvrďte svoje členství kliknutím na x a aktualizujte svoje údaje, a potom uvidíme kolik je reálně členů. To není vůbec špatný nápad - snad to nepropásnu Citovat
Rebik Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: Bohouš Původně zaslal: Rebik Legrace bude až dojde na čistku, připravujeme něco jako: potvrďte svoje členství kliknutím na x a aktualizujte svoje údaje, a potom uvidíme kolik je reálně členů. To není vůbec špatný nápad - snad to nepropásnu To asi ne, někde se to vyvěsí, pošle mail + U2, ale prostě získáme lepší přehled pro argumantaci inzerentům a navíc aktuální kontakty, takhle něco organizovaně sdělit je trochu problém. Navíc řádní členové budou samozřejmě automaticky aktivní... Citovat
Vertex Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Přesně jak říká Řebík s Medvědem, 5000 je sice hezký číslo, ale kolik členů se sem někdy před jedním, dvouma rokama přihlásilo a dál nic. Když bude mít P-C 1500 členů více než méně aktivních, bude to velká paráda Citovat
Bohouš Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: Rebik To asi ne, někde se to vyvěsí, pošle mail + U2, ale prostě získáme lepší přehled pro argumantaci inzerentům a navíc aktuální kontakty, takhle něco organizovaně sdělit je trochu problém. Navíc řádní členové budou samozřejmě automaticky aktivní... a já se těšil, že mě naskočí nějaký brutus odpočet Citovat
Aluška Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: King_Of_The_Cheese Původně zaslal: aka a vubec, co mas pro toho, kdo se trefi?:D:D Potlesk a uznání? P.S. a vzkaz, že by si měl vsadit ;-) Já bych snad třeba mohla dostat navíc nějakou prémii, kdybych se trefila, hmm?? Citovat
Kurt Odesláno 21. únor 2007 Odesláno 21. únor 2007 Původně zaslal: Aluška Já bych snad třeba mohla dostat navíc nějakou prémii, kdybych se trefila, hmm?? Ano, třeba jeden potlesk navíc. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.