Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. pražský minisraz Džbán - 1.3.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Původně zaslal: Hieroglyfika

aha:D:D:D sem ti to pokazila, co?:mad: si pripadam trochu jako magor sama, kdyz tam pak ty citace prepisuju zpatky:D:D

neboj Vendulko, oni si lidi zvyknou a pak zmenime i ten nick na foru uplne :D

vypada to, ze dorazim autem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aka: me znaji tak maximalne rodice a jeste par sousedu ... :aut

Vvitty: no nekecej ... kola tveho vozu nebyla na DJbáně pěkně dlouho ... ty tam ještě trefíš?? :D

Dodo a spol: jak to jinak s váma vypadá?? Dorazí moravská delegace?:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vvitty, na to si to nezvyknou, toho ja s enebojim, na to je to moc komplikovane:D:D

neonku. dymit netreba...jsi jedinej, kdo kdyz ke me jede, stihnu dojit pred dum nez dojede, protoze davas zvukovy signal dlooouho predem :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKO, jsem prostě férovej kluk, kterej nechodí (nejezdí) bez ohlášení ... ale dá o sobě zavčasu vědět, aby navštěvovaná osoba měla čas se náležitě připravit a nebyla zaskočena ...:D

Pravda - nedávno se mi akorát stalo, že ke mně přišel soused se slovy \"Pane Udržal slyšel jsem vás přijíždět, tak jsem věděl, že budete doma .... ..... ......\" Samo, že jsem to nebral jako narážku ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem Vás přijíždět :D:D:D:D:D:D:D

To jsi mu měl odpovědět, že má štěstí, že Tě zastihnul, jelikož jdeš za pár minut zas žhavit, abys mohl ráno na čas vyjet :D:D:D

Jinak po vzoru Neona hlásím, že pravděpodobně také dorazím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

AKO, jsem prostě férovej kluk, kterej nechodí (nejezdí) bez ohlášení ... ale dá o sobě zavčasu vědět, aby navštěvovaná osoba měla čas se náležitě připravit a nebyla zaskočena ...:D

Pravda - nedávno se mi akorát stalo, že ke mně přišel soused se slovy \"Pane Udržal slyšel jsem vás přijíždět, tak jsem věděl, že budete doma .... ..... ......\" Samo, že jsem to nebral jako narážku ... ;)

tak Ty to delas schvalne?:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...