Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nelze překódovat imobilizer !


Doyle

Recommended Posts

Původně zaslal: Doyle

Původně zaslal: Doyle

Vtip je v tom , že právě podle tohoto návodu mi to nejde. Zadam kod ( puvodni ) naskoci zelena kontrolka. Tisknu C neudela to nic. namacma novy kod 4x to pipne jinak nic. tisknu znovu C bez reakce. Pri naslednem zadavani kodu ( treeba 2. den) mi to ten novy nebere .. Asi nefunguje to tlacitko C nebo je pes zakopan nekde jinde, ale tendle navod sem cetl dokola snad uz 100x

No mě šlo o to jestli tam není ten \"servisní kód\". Po jeho zadání to myslím 4x pípne a nejde měnit kód.:myslim

[upravil dne 17/2/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Doyle

Původně zaslal: Doyle

Vtip je v tom , že právě podle tohoto návodu mi to nejde. Zadam kod ( puvodni ) naskoci zelena kontrolka. Tisknu C neudela to nic. namacma novy kod 4x to pipne jinak nic. tisknu znovu C bez reakce. Pri naslednem zadavani kodu ( treeba 2. den) mi to ten novy nebere .. Asi nefunguje to tlacitko C nebo je pes zakopan nekde jinde, ale tendle navod sem cetl dokola snad uz 100x

No mě šlo o to jestli tam není ten \"servisní kód\". Po jeho zadání to myslím 4x pípne a nejde měnit kód.:myslim

[upravil dne 17/2/07 Dave_k]

Mysliš že by jezdil se servisním kodem? No to by bylo blby pokud by nevěděl normalní kod. Nemam zkušenost se servisnim, nikdy jsem ho nepoužil. Ale jestli to pípne 4x po zadání servisního kodu tak to mu asi nedělá, píše že to 4x pipne po zadání toho nového

[upravil dne 17/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže situace je taková. Mám u konektoru ke klávesnici utřepané 2 dráty. bohužel jsou tam 4 volná místa takže nevím kam přesně patří. na drátech jsou čísla ale velmi špatně čitelná. přečetl jsem z nich s učitostí vždy první 3 , oba ty utřepané jsou šedé a jeden začíná čísly 822 a druhý 828 pokud mají být čísla čtyřmístná, poslední číslo je nečitelné. Nemám bohužel možnost vyfotit. Byl bych velice vděčný za schéma zapojení klávesnice třeba do e-mailu, pokud ho někdo máte.. Podle rady jsem odkodoval / nastartoval a pak teprv odpojil , takže to teď opravdu jede i bez klavesnice, ale potřeboval bych poradit kam ty zatracene draty patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych mohl popsat aspoň podle barev jak tam ty dráty mám. Když odklopím klávesnici tak jsou v konektoru dráty z leva do prava v tomto barevném pořadí... jakási tmavá šedá/oranž/hněd/oranž/šed/nic/nic/hněd/tm.šed/nic/oranž/hněd/t.šed/nic/ zelená --- ps ta tm. šedá je jakási neurčitá barva..taky se dá říct že je to odstín fialové :D zapoměl jsem dodat že navíc mi tamk vysí ty 2 zmíněné utřepané šedé dráty

[upravil dne 18/2/07 Doyle]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tady to máš, drát s číslem 828 je na pozici 10 a drát s číslem 822 je na pozici 14, čísla pozic jsou z čela konektoru. Jen pokud porovnávám tvoje barvy tak nehrajou s myma barvama:myslim Na obrazku jsou ty dráty označeny žlutou tečkou;) (jinak ta 828 je 8289, a ten 822 taky nepřečtu co je dál)

[upravil dne 18/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595284473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

super. diky barvz sice dokonale neladej ale ty cisla sohlasi s tema mezerama kere tam mam jak si to oznacil tak presne tam mi chybej ..

No tak paráda, ale asi bych to byt tebou nechal odpojený, aby tě to někde pak nenechalo když rupne nějakej další drát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Doyle

ted jeste prijit na to jak to tam nacvaknout zpatky do toho konektoru a je to snad v cajku

No to budeš muset ten konektor rozebrat, pak se tam ty drátky naskládají a zacvakne se.:o Doporučuji slepit průhlednou izolepou pěkně vedle sebe aby se nerozlezli

[upravil dne 18/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...