Jump to content
Sign in to follow this  
oni

novej superb

Recommended Posts

Tohle mi na superb nesedí. Jednak dělat takovýhle neobvyklý design na superb..... To by si škodovka pěkně namlátila a hlavně páte dvéře? Superb má být reprezentativní limuzína....

PS: pokud to je opravdu superb tak jdu zvracet...

Me se libi uz nynejsi SuperB , sice k nekterym koncernovym vecem mam vyhrady ale ten novy se me velice zamlouva diky velice dobre resenemu otvirani kufru .

mě se tenhle líbí teda velmi moc! :o Fakt světla hodně připomínají nová BMW, přední chromovaný rámeček kolem masky semi teda nelíbí vůbec, hned bych stříkl na černo, trochu decentněji a bylo by to žůžo..

Jak píšou tak oficielně ho chtějí představit až za rok a to to auto může vypadat úplně jinak. Ale na tomhle se mi líbí zadní lampy a systém otevírání kufru (občas by se u 406 sedan hodil.). :D

ja mam takovy pocuit ze to je zamstena dyohromad y s xichtliftem oktavie. Ze to asi nekdo v Blesku popletl. Protoze takhle by mela vypadat facliftovana Oktavka. ALe kdo vi. A s tim podvozkem jim to neverim.

hlavne me zarazi,maj v tom testovat novej motor 1.4 turbo,mel by mit kolwem 105kw,ale i tak mi to prijde na to auto malo!!jinak je to jen koncept stale,muze to vypadat i jinak!jinak me se tez libi!!!

Nevypadá nejhůř ale př. světla ©BMW, zadní ©Merc-Benz, maska ©Superb, karoserie ©Passat

Každopádně mě z toho nebudou bolet oči jak z Joysticku a tuzemskýho Rumstru.

[upravil dne 16/2/2007 Fusion]