Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak a u nas uz snezi


jozefsv

Recommended Posts

před chvílí jsem dorazil domů..nějak jsem z toho parkovistě nebyl schopnej odjet:D:D:D..konečně jsem si zas pořádně zařádil - \"už\" podruhý tuto zimu!!! doufám, že ten bílej sajrajt vydrží aspoň do konce týdne, ať si ho ještě užiju než odložím autí na dva týdny do servisu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky ještě večer otestoval u štěkovny, paráda.. :super 405 velmi mile překvapila jizdními vlastnostmi - je krásně přetáčívá, to jsem nečekal :o Jde jet krásným, skoro řízeným, smykem.. :D Blbli tam i s Golfem a Pašíkem, ale zatáčky museli brát o hooodně pomaleji.. :cool:

[upravil dne 24.1.07 C.J.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No. A v Praze stojí Jižní spojka kvůli nějakým za...ým kamionům s exotickou posádkou, co jako vždy když je sníh na něj akorát vejraj. pak se do sebe zaklíněj a tím pádem je pětina Prahy na spoustu hodin odřízlá od dopravy. A řetězově do hodiny začne kolabovat doprava po celé Praze a zase si tady přečteme spoustu vtipných příspěvků, jak Pražáci neumějí jezdit. Prostě jako každý rok, už je to tady. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No. A v Praze stojí Jižní spojka kvůli nějakým za...ým kamionům s exotickou posádkou, co jako vždy když je sníh na něj akorát vejraj. pak se do sebe zaklíněj a tím pádem je pětina Prahy na spoustu hodin odřízlá od dopravy. A řetězově do hodiny začne kolabovat doprava po celé Praze a zase si tady přečteme spoustu vtipných příspěvků, jak Pražáci neumějí jezdit. Prostě jako každý rok, už je to tady. :nevim

ona stoji cela D1 tam i zpatky, takze to neni jen v Pze ;) Navic policajti uz uzavreli najezdy na na dalnici, takze za chvili bude stat cela republika :D

[upravil dne 24/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

C.J.: jj, ja zase zjistil, ze lehoucky zadek ve spojeni s letnima gumama na zadni naprave udelaji divy :D:D:D

Já jezdil loňskou zimu stejně.. :super Ve předu zimní protektory Vraník, vzadu letní protektory Vraník :D Při každém pokusu o změnu směru jízdy jsem končil v hodinách.. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...