Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

zdravím.Možná je to hloupá otázka,ale chtěl bych se zeptat všech,

co mají motory 2.2 hdi,jestli maji po přidání plynu take asi 2 s. prodlevu.Mam P 406 r.v 2002 načipovanou na 170k a mam ji jen 2 měsíce.Mechanik,který mi ji dohodil a opravil,říká,že je to o.k,že to dělají všecky.Tak nevim.:myslim

Odesláno

Mam P406 2.2L HDi a dela me to to same, casem si clovek zvykne. Predtim jsem mel 3L benzin Toyotu a faktem je, ze to byl rozdil reagovala hned, ale P406 zas tak nezere... kamos ma 607 2.2L a dela mu to take.

Odesláno

Prodlevu 2,2 HDi nemá žádnou, mám ji od 7km a reaguje vždy okamžitě. Otázka je, jestli nemáš na mysli reakci plynu při nízkých otáčkách (pod 1500). Nečipovaný motor má spíše charakter benzínu a nejlépe se cítí ve vyšších otáčkách (zahřátý).

O možném vlivu čipování se radši nebudu zmiňovat, zvyšování výkonu tohoto motoru je absolutní nonsens, leda tak odejde do věčných lovišť mnohem dřív....:xvul

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Mam 406ku 2,2l HDI večer při jízdě do práce mi problikla kontrolka baterie.Při odjezdu domu mi ráno 2 krát zhasl motor.poprvé asi po 150metrech,po opětovném nastartování však auto jelo ale svítí mi kontrolka diagnostiky.po dalších 2km se situace opakovala.zdá semi ovšem že se to stává když hodně sešlápnu plin.na pul plinu to jede v pohodě...

Je tu někdo kdo bymi poradil čím by to mohlo být....................................................................................................

Mam ho teprve od pátku ale první 2dny byli v pohodě,tak nevym co mu je????????????????????????????????????????

  • O 3 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: Markéta

Mam 406ku 2,2l HDI večer při jízdě do práce mi problikla kontrolka baterie.Při odjezdu domu mi ráno 2 krát zhasl motor.poprvé asi po 150metrech,po opětovném nastartování však auto jelo ale svítí mi kontrolka diagnostiky.po dalších 2km se situace opakovala.zdá semi ovšem že se to stává když hodně sešlápnu plin.na pul plinu to jede v pohodě...

Je tu někdo kdo bymi poradil čím by to mohlo být....................................................................................................

Mam ho teprve od pátku ale první 2dny byli v pohodě,tak nevym co mu je????????????????????????????????????????

Tady by to mohly způsobovat i špatné vstřiky...

Odesláno

2.2HDi rv 2003 prodleva cca 1sekunda na reakci plynu! Dle servismana z Peugeota s tím nic nejde dělat:( Ale asi o zvyk, to by mě zajímalo kolik tohle má aut od jiných automobilek:papa

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Myslím si že dost! Příčin by mohlo být hned několik. To takle netěsný air box, popř. zanesený filtr nasávaného vzduchu?

Nebo palivové čerpadlo?

Jinak u ostatních značek, dle vlastních zkušeností je to to samé! Firemní Superb 2 roky stáří - výměna paliv. čerpadla z tohoto důvodu!

Brava the same...takže značkou to nebude :roll

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...