Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechtěný podpis na autě


Bohouš

Recommended Posts

Bratrankovi nekdo vzal klicema 406ku primo pred barakem a to podotykam, ze bydli na vesnici... Taky si na tom dal zalezet :(

V takovych pripadech by stalo za to ho pri tom chytit, adrenalin a vztek pak udela svoje. Jeste je dobre mit v aute \"bejzbolku\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Jinak u nas meli nekteri spoluobyvatele podobne tendence, ale co jsem zacal volat policajty skoro i na sklopene zrcatko, tak to ustalo. Nekdy je potreba udelat trochu rozruch.

Bohužel to znám na vlastní kůži!! A je dobře, že jsi zavolal policajty. Třeba to udělal i jinde a pokud by se to pak všechno sečetlo a chytl by se, tak by to už nebyl přestupek ale poškozovačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: .mycTD

Jinak u nas meli nekteri spoluobyvatele podobne tendence, ale co jsem zacal volat policajty skoro i na sklopene zrcatko, tak to ustalo. Nekdy je potreba udelat trochu rozruch.

Bohužel to znám na vlastní kůži!! A je dobře, že jsi zavolal policajty. Třeba to udělal i jinde a pokud by se to pak všechno sečetlo a chytl by se, tak by to už nebyl přestupek ale poškozovačka.

ono to neni poskozeni ciziho majetku hned napoprvy?? :roll:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: .mycTD

Jinak u nas meli nekteri spoluobyvatele podobne tendence, ale co jsem zacal volat policajty skoro i na sklopene zrcatko, tak to ustalo. Nekdy je potreba udelat trochu rozruch.

Bohužel to znám na vlastní kůži!! A je dobře, že jsi zavolal policajty. Třeba to udělal i jinde a pokud by se to pak všechno sečetlo a chytl by se, tak by to už nebyl přestupek ale poškozovačka.

ono to neni poskozeni ciziho majetku hned napoprvy?? :roll:o

Záleží zda je to na přestupek nebo trestňák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pulp Fiction:

\"Ani nemluv, víš co mi s ním nějaký parchant udělal?\" \"Co?\" \"Objel ho klíčem.\" \"Ty vole, to je v h****u.\" \"No to mi říkej. Tři roky to bylo schovaný, pak je to pět dnů venku a ňákej impotentní k***l se na to podepíše.\" \"Já bych to rovnou zabíjel, žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.\" \"Škoda že jsem ho přitom nechytil, dal bych cokoliv, kdybych ho přitom mohl chytit. Stálo by to za tu škodu, kdybych ho přitom mohl chytit.\" \"Dobytek\" \"Co může bejt horší než někomu ničit auťák. Na cizí auta se prostě nešahá.\" \"To se nedělá.\" \"To je proti pravidlům.\"

Bohouši, to je prostě na zabití, je mi to jasné. To jsou prostě děti a puberťáci, a tak jak to vysvětlili nám, to budeme muset vysvětlovat jim. Jenže oni jsou docela drzí, frajírek asi 12 let mi sedl na kapotu, když jsem se ho zeptal, proč to dělá, v klidu mi potvrdil, že proto, aby byl frajer před ostatníma. Ani se mě nelekl, úplně v klidu. Vědět kdo je jeho otec, šel bych se na to zeptat (a taky bych mohl dopadnout ještě hůř...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na to napsat.:grr Pokud na autě neudělá zádnou škodu, vem ho čert. Jenže s jídlem roste chuť. Dneska si sedne na kapotu, zítra si na ní stoupne, .... Asi by frajírek ještě musel ostatním ukázat jak umí utíkat. Ty škrábance jsou od těch, co se jim někdo postaví na jejich oblíbené místo. Vidět někoho, jak reje do laku, ..........:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Pulp Fiction:

\"Ani nemluv, víš co mi s ním nějaký parchant udělal?\" \"Co?\" \"Objel ho klíčem.\" \"Ty vole, to je v h****u.\" \"No to mi říkej. Tři roky to bylo schovaný, pak je to pět dnů venku a ňákej impotentní k***l se na to podepíše.\" \"Já bych to rovnou zabíjel, žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.\" \"Škoda že jsem ho přitom nechytil, dal bych cokoliv, kdybych ho přitom mohl chytit. Stálo by to za tu škodu, kdybych ho přitom mohl chytit.\" \"Dobytek\" \"Co může bejt horší než někomu ničit auťák. Na cizí auta se prostě nešahá.\" \"To se nedělá.\" \"To je proti pravidlům.\"

Bohouši, to je prostě na zabití, je mi to jasné. To jsou prostě děti a puberťáci, a tak jak to vysvětlili nám, to budeme muset vysvětlovat jim. Jenže oni jsou docela drzí, frajírek asi 12 let mi sedl na kapotu, když jsem se ho zeptal, proč to dělá, v klidu mi potvrdil, že proto, aby byl frajer před ostatníma. Ani se mě nelekl, úplně v klidu. Vědět kdo je jeho otec, šel bych se na to zeptat (a taky bych mohl dopadnout ještě hůř...)

Souhlasím s tebou. Tak bych na frajírka zavolal policajty a ty ať to řeší s rodiči a ty ať platí , když si synáčka nehlídají!:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Souhlasím s tebou. Tak bych na frajírka zavolal policajty a ty ať to řeší s rodiči a ty ať platí , když si synáčka nehlídají!:grr:grr:grr

Jo to je lepší řešení. Na to jsem si nevzpomněl.

Ono by je to poučilo, kdyby měli pak hradit tu škodu - odbornou opravu v autorizovaném servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi stalo, že jsem viděl nějakou bandu, jak mi poskakuje kolem auta, tak jsem vyběh, a zdrhli. No a za čtvrt hodinky jsem je viděl znovu, bylo jich tak kolem deseti, tak jsem se pořádně obul, a vyletěl jsem znovu, s odhodláním to jen tak nevzdat. Měli asi 50m náskok, takže nic moc, ale prostě jsem byl rozhodnutej je doběhnout, tak jsem to trochu napálil. Když zjistili, že běžím za nima a že to nevzdám, tak se začali trhat, že se rozdělej - tak jsem si jednoho náhodně vybral... běžel ještě asi půl km, než mu začal docházet dech, a vzdal to. Bylo to v noci, takže teprv až když jsem ho chytil zjistil jsem, že je to tak cca 12 letej smrad - škoda, být o pár let starší, dostal by pořádnou nakládačku. Takhle jsem se spokojil aspoň s tím, jak byl vyděšenej, že ho někdo chytil. Nicméně jsem ho sebral za flígr, a nechal se odvést k němu domů, že si to vyřídím s fotrem (aspoň nějakej soupeř :) ). Nejprv vylezla z okna asi tak metráková máti, a když jsem jí vyložil, co se děje, poslala dolů o něco menšího fotra. Ten mu jednu mezi dveřmi vlepil, s tím že si to s ním ještě vyřídí, omluvil se, a ptal se, jestli teda na tom je nějaké škoda - nebyla, takže tím to haslo. Ale dobrej tréning :) nicméně kdyby vylezl o něco méně vstřícný fotřík, mohla být sranda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jednou se mi stalo, že jsem viděl nějakou bandu, jak mi poskakuje kolem auta, tak jsem vyběh, a zdrhli. No a za čtvrt hodinky jsem je viděl znovu, bylo jich tak kolem deseti, tak jsem se pořádně obul, a vyletěl jsem znovu, s odhodláním to jen tak nevzdat. Měli asi 50m náskok, takže nic moc, ale prostě jsem byl rozhodnutej je doběhnout, tak jsem to trochu napálil. Když zjistili, že běžím za nima a že to nevzdám, tak se začali trhat, že se rozdělej - tak jsem si jednoho náhodně vybral... běžel ještě asi půl km, než mu začal docházet dech, a vzdal to. Bylo to v noci, takže teprv až když jsem ho chytil zjistil jsem, že je to tak cca 12 letej smrad - škoda, být o pár let starší, dostal by pořádnou nakládačku. Takhle jsem se spokojil aspoň s tím, jak byl vyděšenej, že ho někdo chytil. Nicméně jsem ho sebral za flígr, a nechal se odvést k němu domů, že si to vyřídím s fotrem (aspoň nějakej soupeř :) ). Nejprv vylezla z okna asi tak metráková máti, a když jsem jí vyložil, co se děje, poslala dolů o něco menšího fotra. Ten mu jednu mezi dveřmi vlepil, s tím že si to s ním ještě vyřídí, omluvil se, a ptal se, jestli teda na tom je nějaké škoda - nebyla, takže tím to haslo. Ale dobrej tréning :) nicméně kdyby vylezl o něco méně vstřícný fotřík, mohla být sranda :D

Sem nevěděl, že seš takovej rabiját :))

Celkem pomáhá jednoho chytit, párkrát s ním šlehnout o zem, aby ještě vnímal, pak mu sebrat co má u sebe, kouknout do dokladů a vysvětlit mu, že jestl na tom autě bude jedinej škrábaneček, že si ho najdeš a kodáš si ho pořádně, že už víš, kde bydlí. Ještě mu můžeš poradit, aby si sehnal rybářskou stoličku, protože od teďka v rámci ochrany svého chrupu bude sedět u tvýho auta a hlídat, aby se k němu nikdo nepřiblížil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: OK406

Souhlasím s tebou. Tak bych na frajírka zavolal policajty a ty ať to řeší s rodiči a ty ať platí , když si synáčka nehlídají!:grr:grr:grr

Jo to je lepší řešení. Na to jsem si nevzpomněl.

Ono by je to poučilo, kdyby měli pak hradit tu škodu - odbornou opravu v autorizovaném servisu...

Nevím, zda-li máš děti, ale rodiče jsou za ně nejen plně zodpovědný ale mají zato i peníze ve formě dávek, které jsou mimo jiné určený na výchovu dítěte! Dále by se to dozvěděla škola + sociálka a to by byl šrumec!:myslim:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem nevěděl, že seš takovej rabiját :))

Celkem pomáhá jednoho chytit, párkrát s ním šlehnout o zem, aby ještě vnímal, pak mu sebrat co má u sebe, kouknout do dokladů a vysvětlit mu, že jestl na tom autě bude jedinej škrábaneček, že si ho najdeš a kodáš si ho pořádně, že už víš, kde bydlí. Ještě mu můžeš poradit, aby si sehnal rybářskou stoličku, protože od teďka v rámci ochrany svého chrupu bude sedět u tvýho auta a hlídat, aby se k němu nikdo nepřiblížil.

ono to s tymi dokladmi nie je take jednoduche do veku 15 rokov.ked chytis decko tak sa naozaj neda robit nic lepsie ako odviest ho rodicom.mne raz nejaky dobrak porezal gumy na aute.tiez ziadna vyhra.chytit ho pri tom tak sa uz nenaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: oddie

Jednou se mi stalo, že jsem viděl nějakou bandu, jak mi poskakuje kolem auta, tak jsem vyběh, a zdrhli. No a za čtvrt hodinky jsem je viděl znovu, bylo jich tak kolem deseti, tak jsem se pořádně obul, a vyletěl jsem znovu, s odhodláním to jen tak nevzdat. Měli asi 50m náskok, takže nic moc, ale prostě jsem byl rozhodnutej je doběhnout, tak jsem to trochu napálil. Když zjistili, že běžím za nima a že to nevzdám, tak se začali trhat, že se rozdělej - tak jsem si jednoho náhodně vybral... běžel ještě asi půl km, než mu začal docházet dech, a vzdal to. Bylo to v noci, takže teprv až když jsem ho chytil zjistil jsem, že je to tak cca 12 letej smrad - škoda, být o pár let starší, dostal by pořádnou nakládačku. Takhle jsem se spokojil aspoň s tím, jak byl vyděšenej, že ho někdo chytil. Nicméně jsem ho sebral za flígr, a nechal se odvést k němu domů, že si to vyřídím s fotrem (aspoň nějakej soupeř :) ). Nejprv vylezla z okna asi tak metráková máti, a když jsem jí vyložil, co se děje, poslala dolů o něco menšího fotra. Ten mu jednu mezi dveřmi vlepil, s tím že si to s ním ještě vyřídí, omluvil se, a ptal se, jestli teda na tom je nějaké škoda - nebyla, takže tím to haslo. Ale dobrej tréning :) nicméně kdyby vylezl o něco méně vstřícný fotřík, mohla být sranda :D

Sem nevěděl, že seš takovej rabiját :))

Celkem pomáhá jednoho chytit, párkrát s ním šlehnout o zem, aby ještě vnímal, pak mu sebrat co má u sebe, kouknout do dokladů a vysvětlit mu, že jestl na tom autě bude jedinej škrábaneček, že si ho najdeš a kodáš si ho pořádně, že už víš, kde bydlí. Ještě mu můžeš poradit, aby si sehnal rybářskou stoličku, protože od teďka v rámci ochrany svého chrupu bude sedět u tvýho auta a hlídat, aby se k němu nikdo nepřiblížil.

oddie: klobouk dolů před tvojí fyzičkou:super. Ale i toto je řešení ale dosti na hraně zákona. Nesmíš mladiství nikterak šacovat či jinak jednat, bez přítomnosti jeho zákonného zástupce. Ale plně s tebou souhlasím. A za co vlastně dostal? Že jsi ho chytil?:myslim Tak jsi měl telefonem vzbudit PČR, když to bylo noci a ať si to vyřídí sami.Jistě to nebyl jediný případ:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jednou se mi stalo, že jsem viděl nějakou bandu, jak mi poskakuje kolem auta, tak jsem vyběh, a zdrhli. No a za čtvrt hodinky jsem je viděl znovu, bylo jich tak kolem deseti, tak jsem se pořádně obul, a vyletěl jsem znovu, s odhodláním to jen tak nevzdat. Měli asi 50m náskok, takže nic moc, ale prostě jsem byl rozhodnutej je doběhnout, tak jsem to trochu napálil. Když zjistili, že běžím za nima a že to nevzdám, tak se začali trhat, že se rozdělej - tak jsem si jednoho náhodně vybral... běžel ještě asi půl km, než mu začal docházet dech, a vzdal to. Bylo to v noci, takže teprv až když jsem ho chytil zjistil jsem, že je to tak cca 12 letej smrad - škoda, být o pár let starší, dostal by pořádnou nakládačku. Takhle jsem se spokojil aspoň s tím, jak byl vyděšenej, že ho někdo chytil. Nicméně jsem ho sebral za flígr, a nechal se odvést k němu domů, že si to vyřídím s fotrem (aspoň nějakej soupeř :) ). Nejprv vylezla z okna asi tak metráková máti, a když jsem jí vyložil, co se děje, poslala dolů o něco menšího fotra. Ten mu jednu mezi dveřmi vlepil, s tím že si to s ním ještě vyřídí, omluvil se, a ptal se, jestli teda na tom je nějaké škoda - nebyla, takže tím to haslo. Ale dobrej tréning :) nicméně kdyby vylezl o něco méně vstřícný fotřík, mohla být sranda :D

:potlesk:potlesk:potlesk tak jsem se alespoň zasmál - úplně vidím toho kluka jak se snaží utéct a ono se to ne a ne povést a ten rozezlenej pán se furt blíží....:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....oddie: klobouk dolů před tvojí fyzičkou:super. Ale i toto je řešení ale dosti na hraně zákona. Nesmíš mladiství nikterak šacovat či jinak jednat, bez přítomnosti jeho zákonného zástupce. Ale plně s tebou souhlasím. A za co vlastně dostal? Že jsi ho chytil?:myslim Tak jsi měl telefonem vzbudit PČR, když to bylo noci a ať si to vyřídí sami.Jistě to nebyl jediný případ:myslim:myslim

Já jsem ho nijak nešacoval, jen jsem ho trochu přizvedl za límec, a vysvětlil mu, že mě dovede domů. A dovedl... Jinak asi dostal za to, že jsem ho chytil :) otcovi jsem ale vysvětlil, že měl smůlu, že jsem si z nich, když se rozprchli, prostě náhodně vybral. Taky se ho hnedka ptal, kdo byli ti další. Telefonem jsem nic volat nemoh, páč jsem ho nechal v baráku, aby mi nepřekážel - nevzal jsem si vůbec nic. Nicméně, i kdyby byl starší, a dostal přes ***, tak bych policajty stejně nevolal - bylo by to k ho*nu, a ještě bych moh dostat na triko ublížení na zdraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

....

:potlesk:potlesk:potlesk tak jsem se alespoň zasmál - úplně vidím toho kluka jak se snaží utéct a ono se to ne a ne povést a ten rozezlenej pán se furt blíží....:roker:roker

Ten pán je tak trochu cholerik, to jste si ještě nevšimli? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...