Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Garfield

Tý jo, Vvittndulka se nepřihlásila na sraz, a už je po termínu... :o

Já myslím že Vviťák to má podchyceny, je přihlášenej jako Vvitty+1:D

Třeba jede s bráchou (nebo má nějakou lepou slečnu, kterou nám chce představit . . . . . )

Odesláno

Když už pivo, tak proč ne rovnou Plzeň 12 ????

Zatím je přihlášeno 107 lidí - dva večery - osoba 7 piv na večer - tzn. 107 * 14 = 1498 piv což je 15 soudků.

Děti a ženy vypijí možná o něco méně, někdo přijede až v sobotu atd., ale my ostatní to můžeme dohnat třeba přes den :roll:roll

Odesláno
Původně zaslal: Bohouš

Když už pivo, tak proč ne rovnou Plzeň 12 ????

Zatím je přihlášeno 107 lidí - dva večery - osoba 7 piv na večer - tzn. 107 * 14 = 1498 piv což je 15 soudků.

Děti a ženy vypijí možná o něco méně, někdo přijede až v sobotu atd., ale my ostatní to můžeme dohnat třeba přes den :roll:roll

A já myslel, že Pegas nejede:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odesláno

teda Bohousi, tak marne premyslim, kdy jsem naposledy dal sedm dvanactek, pripadne ekvivalent v desitkach... za tento rok me napada tak jedna akce v milovicich (brrrr, jeste ted si pamatuju jak jsme skoncili v bazenu :D ) a potom medvidkovy kritny, kde padlo spousta vodky (zdravim timto spolupijici :)) )... no a protoze v sebe se druhy den bude i ridit, tak teda nepocitam ze bych to nejak prekonal :))

to budes asi muset vzti oba bratry a jeste nejake posily :D

ja radeji desitecku, preci jen chci spis popit, nez se opit :)

Odesláno

Vvitty - 7 piv se dá během dne vypít úplně v pohodě a i večer to lze, pokud to nebudeme prokládat např. tvým ovocem......ale dejme tomu, že to snížíme na polovic - tedy cca 7 soudků :roll

Jinak Svijany taky můžu - tomu bych se též nebránil, ale už vidím jak vezou sudy z toho pivovárku od Liberce :myslim

Odesláno

Medvede delaji i destiku :)

Bohousi, oni ty soudky vozi vsude mozne, nevim jak v oblasti sebetova ale treba tady v praglu nebo na vysocine jsou firmy co zasobuji male bary a hospody a v nabidce maji kdejakej chlast vcetne ruznych druhu piva...

docela by me zajimalo, jak mam behem dne vypit 7 piv, kdyz cely den stravim jako obvykle na orientaku :papa jinak by to samozrejme nebyl problem, ale takhle to vidim spis na kofolu a pivko az vecer...

a taky jsou lidi co nepijou vubec :roll

[upravil dne 2.7.07 Vvitty]

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

a taky jsou lidi co nepijou vubec :roll

Tak tak abstinentů je v clubu spousta... :D :D hlavně ty co jsou v clubu delší dobu.. že....... :aut :aut :aut :aut

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

teda Bohousi, tak marne premyslim, kdy jsem naposledy dal sedm dvanactek, pripadne ekvivalent v desitkach... za tento rok me napada tak jedna akce v milovicich (brrrr, jeste ted si pamatuju jak jsme skoncili v bazenu :D ) a potom medvidkovy kritny, kde padlo spousta vodky (zdravim timto spolupijici :)) )... no a protoze v sebe se druhy den bude i ridit, tak teda nepocitam ze bych to nejak prekonal :))

to budes asi muset vzti oba bratry a jeste nejake posily :D

ja radeji desitecku, preci jen chci spis popit, nez se opit :)

Taky myslím že Desítka je rozumná volba, kdo se chce zbourat tak ať si to něčím zapíjí:D
Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Medvede delaji i destiku :)

a taky jsou lidi co nepijou vubec :roll

[upravil dne 2.7.07 Vvitty]

JJ, trocha deštíku nikdy neuškodí ... :aut

Odesláno
Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vvitty

Medvede delaji i destiku :)

a taky jsou lidi co nepijou vubec :roll

[upravil dne 2.7.07 Vvitty]

JJ, trocha deštíku nikdy neuškodí ... :aut

Zvlášť, když je "destistupňový"

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Vvitty

teda Bohousi, tak marne premyslim, kdy jsem naposledy dal sedm dvanactek, pripadne ekvivalent v desitkach... za tento rok me napada tak jedna akce v milovicich (brrrr, jeste ted si pamatuju jak jsme skoncili v bazenu :D ) a potom medvidkovy kritny, kde padlo spousta vodky (zdravim timto spolupijici :)) )... no a protoze v sebe se druhy den bude i ridit, tak teda nepocitam ze bych to nejak prekonal :))

to budes asi muset vzti oba bratry a jeste nejake posily :D

ja radeji desitecku, preci jen chci spis popit, nez se opit :)

Taky myslím že Desítka je rozumná volba, kdo se chce zbourat tak ať si to něčím zapíjí:D

Jestli ona ta Kebrtovic Letka nemá nějaký minimální limit alkoholu na rodinu. A když dva z nich nejedou, tak to všechno musí vypít chudák Bohouš... :myslim

Odesláno
Původně zaslal: Garfield

Jestli ona ta Kebrtovic Letka nemá nějaký minimální limit alkoholu na rodinu. A když dva z nich nejedou, tak to všechno musí vypít chudák Bohouš... :myslim

No tak to potěš koště - to bych vypadal. Mě by stačila Pegasova dávka a prožil bych víkend v kotrmelcích :myslim:bojim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...