Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už je to tu...


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: aka

Peto!nesplhej!

Te stve, ze jsem Te predebehl, ze? :D

ani ne, ja mam ty bile veci veskrze rada :) dost i proto, ze tady si jich moc neuzijem:D

No pokud si chceš užít tak přiběhni k nám, lopatu na parkoviště ti pujčíme, a potom tě odvezeme k Petovi a tam mají taky lopatu a cestičku k domu a to by v tom byl čert aby si si toho sněhu neužila dosytosti:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

... potom tě odvezeme k Petovi a tam mají taky lopatu a cestičku k domu a to by v tom byl čert aby si si toho sněhu neužila dosytosti:D:D:D:D:D

Já dnes už 2x vyhazoval. Teď (snad) nepadá, tak by byla bez práce. Ale kafe bych vám uvařil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

tady uz je cca 10 cisel.... nechci to videt rano :D

U nás se to zastavilo na těch cca pěti a pak přestalo, tak to snad vydrží a ráno bude aspoň +10°C, aby to svinstvo zmizelo...

Jo a dokonce tu projeli silničáři- samozřejmě bez radlice , ale zato s korbou plnou soli, zmetci :grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem jel dneska od Zasmuk na Prahu a celou cestu padalo to bily svinstvo :) teda to by mi tak nevadilo, ale tech idiotu kolem....

treba typek v nakladaku, co jel za mnou, lepil se mi na kufr a kdyz jsem si nechal pred autem vetsi mezeru nez 10m, delal ze sebe desne nervozniho... a pak mi malem zrusil zadek, kdyz clovek prede mnou poustel chodce na prechodu a ten idiot cumel buhvi kam... a jeste troubil a blikal. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

uz to taje .........neci byt sprosty

JJ, u nás už to bohužele kompleto roztálo ...:( Už není ani památka na moje včerejší \"blbnutí\" na parkovišti pod okny .... a to tam byly móóc pěkný obrazce. Jo - asi se nad sebou budu muset zamyslet a začít o něco dříve vstávat, když mám volno...:roll

[upravil dne 29/12/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Marlin

uz to taje .........neci byt sprosty

JJ, u nás už to bohužele kompleto roztálo ...:( Už není ani památka na moje včerejší \"blbnutí\" na parkovišti pod okny .... a to tam byly móóc pěkný obrazce. Jo - asi se nad sebou budu muset zamyslet a začít o něco dříve vstávat, když mám volno...:roll

Jj, to je dobrý nápad, zamysli se nad sebou :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...