Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení výkonu pomocí svodů na HDI


powertiger

Recommended Posts

Původně zaslal: powertiger

no hale tim bych si tak nebyl jistej jen samotný svody ti přidaj 10% ,rezonátor 10%, a vejfuk tak 5% to je u benzínu

ja porad nechapu na co vsichni ti ing. studovali kdyz neumi pridat ty kone hned mozna ze oni moc dobre vi proc to udelali takhle a nenacpali tam jeste 5kw vic i kdyby to slo proc chces neco ladit kup si hned gti6 a mas klid jenomze tobe by nestacilo ani 120kw vid si dravec doufam ze se tu jeste ukazes:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem nedávno vedl zajímavej rozhovoj s takovým géniem.

Já: Za silný auto považuju třeba 405 T16.

On: No, taková pomalá rakev.

Já: A víš vůbec co to je to \"T16\"?

On: Vím vím, ale než se to dostane na maximálku...

Já: A ty se dostáváš na maximálku čím?

On: (Odkaz na hustovál.tunningklub.cz) ten oranžovej...

Já: Tuning se píše s jedním N, jinak s Golfem 1.6D se dostáváš na maximálku tak 3 dny...

On: To je fotka ještě před načipováním

Já: Čipovat 1.6D? A ty seš z keré planety?

On: Hele tady je to samej debil, mějte se

bubakkaja: Ing sice studoval, ale co řekne Pepa mechoš v hospodě po pěti pivech je svatý! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hale frajeři mě jen tak neodradíte:super.Nechtěl jsem do sebe nechat rejt nějakym géniem co má 205ku.

a ja si vzdycky myslel, ze se mezi tunery povida o vlivu typu vozu (resp. vykonu atd) na uplne jine casti ega/tela, nez na genialitu... hmmm.... hmmmmm.... clovek se musi porad ucit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hale frajeři mě jen tak neodradíte:super.Nechtěl jsem do sebe nechat rejt nějakym géniem co má 205ku.

A kdyby měl 407 , tak už by to šlo ?

Co to tu blábolíš ?

Ptáš se na naprosté hovadiny, nespecifikuješ ani motor, ani v jakém autě a děláš tu machra. Pak snad ještě budeš hodnotit cenu lidí podle toho, jaký maj auto. Jen tak na okraj.. co máš prodi 205kám ? Možná tě jen štve, že, když to GTi vidíš mizet, že máš podlahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: powertiger

Hale frajeři mě jen tak neodradíte:super.Nechtěl jsem do sebe nechat rejt nějakym géniem co má 205ku.

A kdyby měl 407 , tak už by to šlo ?

Co to tu blábolíš ?

Ptáš se na naprosté hovadiny, nespecifikuješ ani motor, ani v jakém autě a děláš tu machra. Pak snad ještě budeš hodnotit cenu lidí podle toho, jaký maj auto. Jen tak na okraj.. co máš prodi 205kám ? Možná tě jen štve, že, když to GTi vidíš mizet, že máš podlahu.

taaak myslím že 205 gti je dobrá kára kamarád mě s tim vez a řek bych že má strop a 206 začíná jet:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem pak hoď fotky té Tvojí hustokáry......já se těším. Nebo jestli jseš jeden z těch co listujou tjůning časopisem a říkají si \" vole to si koupím, to si koupím, na tohle hodím vejfuk a svody a hustokapotu....\" a přitom mají v kapsi kulový a je to jejich vize na dalších 200 let dopředu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...