Vvitty Odesláno 6. prosinec 2006 Odesláno 6. prosinec 2006 dneska jsem si koupil novou baterku takze na zimni klouzani jsem pripraven Citovat
Vvitty Odesláno 6. prosinec 2006 Autor Odesláno 6. prosinec 2006 Původně zaslal: komisar baterie není všechno:D ta dělá tak snad 30%co potřebuješ. no zimni kola jsou samozrejmosti, nemrznouci smes v chladici mam celorocne, ostrikovace uz taky maji modrou nekde od rijna, gumy dveri a tahlo vicka nadrze jsou osetreny, olej je je v poradku... tohle byla posledni kapka jo, a dreva, briket a alkoholu je plny sklep Citovat
Vvitty Odesláno 6. prosinec 2006 Autor Odesláno 6. prosinec 2006 jen at si ho zatim nechaji staci, kdyz dodaji na vanoce Citovat
Péťa Odesláno 6. prosinec 2006 Odesláno 6. prosinec 2006 Ja myslim, ze zima uz byla (dva dny, vzpominate?) Tohle je slusne jaro a ja se uz tesim na leto. Snad prijde jeste tento tyden !!! :D Citovat
aka Odesláno 6. prosinec 2006 Odesláno 6. prosinec 2006 Původně zaslal: Peta Ja myslim, ze zima uz byla (dva dny, vzpominate?) Tohle je slusne jaro a ja se uz tesim na leto. Snad prijde jeste tento tyden !!! :D no zatim to tak vypada...pomalu odkladam zimni kabat.....:myslim ad baterka: trikrat hura! Citovat
Ferry Odesláno 6. prosinec 2006 Odesláno 6. prosinec 2006 Původně zaslal: Vvitty dneska jsem si koupil novou baterku takze na zimni klouzani jsem pripraven jeee, tu samou mam uz tri roky pote co me opustila po osmi letech provozu ta originalni Tak preju hodne startu, ja jsem zatim spokojen Citovat
Bohouš Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 mě taky nepřekvapí, protože nepřijde........:roker Citovat
kveton Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 Me taky neprekvapi, baterka mi z nicehoz nic odesla a mam ji na reklamaci, takze nejezdim Ale ne, snad dneska by mela byt nova, uvidime Citovat
Guest Ludweek Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 Původně zaslal: Vvitty Původně zaslal: komisar baterie není všechno:D ta dělá tak snad 30%co potřebuješ. no zimni kola jsou samozrejmosti, nemrznouci smes v chladici mam celorocne, ostrikovace uz taky maji modrou nekde od rijna, gumy dveri a tahlo vicka nadrze jsou osetreny, olej je je v poradku... tohle byla posledni kapka jo, a dreva, briket a alkoholu je plny sklep cim si osetril ty gumy a tahlo? doporucis nejaky pripravek?? Citovat
Vvitty Odesláno 7. prosinec 2006 Autor Odesláno 7. prosinec 2006 ludweek: tak to ti nereknu, protoze to delal tatinek na obou autech, zatimco jsem stipal drivi na zimu zkusim se ho zeptat, az se vrati z nemocnice Citovat
Rebik Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 Původně zaslal: Vvitty ludweek: tak to ti nereknu, protoze to delal tatinek na obou autech, zatimco jsem stipal drivi na zimu zkusim se ho zeptat, az se vrati z nemocnice Počkej, počkej, ty jsi se svýma 50kg štípal dříví?? To má být nějaká rafinovaná sebevražda? Citovat
Vvitty Odesláno 7. prosinec 2006 Autor Odesláno 7. prosinec 2006 Původně zaslal: Rebik Počkej, počkej, ty jsi se svýma 50kg štípal dříví?? To má být nějaká rafinovaná sebevražda? no, u nas na vysocine stipem drevo sekyrou, karate a stipani dlani neumim takze vaha tu nehraje roli... Citovat
aka Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 u nas taky sekerou a ja vzdycky mavam na vlaky co jedou kolem a ted sem mavala i s tou sekerou v ruce a nikdo mi to nevracel:( Citovat
Vvitty Odesláno 7. prosinec 2006 Autor Odesláno 7. prosinec 2006 Původně zaslal: aka u nas taky sekerou a ja vzdycky mavam na vlaky co jedou kolem a ted sem mavala i s tou sekerou v ruce a nikdo mi to nevracel:( bud rada, vis jak to dopadlo s indiany, co mavali sekerama na vlaky.... Citovat
aka Odesláno 7. prosinec 2006 Odesláno 7. prosinec 2006 nevim, zadnyho takovyho sem nepotkala, aby mi to vypravel:D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.