Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tenhle popis zrovna docela ujde, ale jinak doporučuju ty \"recenze\" na tipcarsech brát hodně s rezervou - občas tam bývají ke čtení opravdu dost nesmyslné šílenosti.

Odesláno

To je ještě horší, to nejen že nemá vůbec žádnou vypovídací hodnotu, ale ještě k tomu to hodnocení klidně může být hodně zavádějící.

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

A já chci zrovna ten 3.0 V6-))

JJ, zrovna nedávno jsem koukal na Coupe 406 3.0 V6 a říkal jsem si, že prodám tu mojí \"starší dámu\". Nakonec jsem rád, že jsem to neudělal, asi bych se u toho coupéčka nedoplatil :D

Odesláno

Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně.

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně.

300 tisíc za pětiletý auto provozovaný po německejch silnicích je moc? :myslim

Odesláno

No vzhledem k tomu, že u nás stojí stejná okolo 220 tKč, tak se mi vyplatí počkat na prodanou v česku.... Přeci jenom nějaký dřív vybitý čep nestojí tolik -))

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně.

Že by byla další 3.0 v clubu??? ;) ;) ;):super :super :super

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

No od pátku možná jo-))) jAKO ČLEN VEDENÍ BŸCH MĚL REPREZENTOVAT NE?

Tak to jo ...každopadně se na něj už teším přece jen k 3.0 V6 mám tak trožku bliž...hold asi srdcová záležítost ;):super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...