MJSytic Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 Jen tak jsem brouzdal a našel tohle. Je to rok starý, tak je možný, že už to tu bylo. Proto se předem kdyžtak omlouvám za znovu uvedení ... http://www.tipcars.com/applications/magazin/clanek.php?id_clanek=880&from=&emailem=ano Citovat
oddie Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 Tenhle popis zrovna docela ujde, ale jinak doporučuju ty \"recenze\" na tipcarsech brát hodně s rezervou - občas tam bývají ke čtení opravdu dost nesmyslné šílenosti. Citovat
Jirkap Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 Docela dobré recenze jsou na http://www.autorecenze.cz/ Citovat
oddie Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 Původně zaslal: Jirkap Docela dobré recenze jsou na http://www.autorecenze.cz/ To jsou dost šílené stránky, už jsou tisíckrát lepší ty tipcarsy... Citovat
Jirkap Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 Původně zaslal: oddie Původně zaslal: Jirkap Docela dobré recenze jsou na http://www.autorecenze.cz/ To jsou dost šílené stránky, už jsou tisíckrát lepší ty tipcarsy... Stránky ano, ale já to beru ohledně příspěvků uživatelů. Citovat
oddie Odesláno 21. srpen 2006 Odesláno 21. srpen 2006 To je ještě horší, to nejen že nemá vůbec žádnou vypovídací hodnotu, ale ještě k tomu to hodnocení klidně může být hodně zavádějící. Citovat
MJSytic Odesláno 22. srpen 2006 Autor Odesláno 22. srpen 2006 Původně zaslal: Rebik A já chci zrovna ten 3.0 V6-)) JJ, zrovna nedávno jsem koukal na Coupe 406 3.0 V6 a říkal jsem si, že prodám tu mojí \"starší dámu\". Nakonec jsem rád, že jsem to neudělal, asi bych se u toho coupéčka nedoplatil Citovat
Rebik Odesláno 22. srpen 2006 Odesláno 22. srpen 2006 Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně. Citovat
Garfield Odesláno 23. srpen 2006 Odesláno 23. srpen 2006 Původně zaslal: Rebik Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně. 300 tisíc za pětiletý auto provozovaný po německejch silnicích je moc? Citovat
Rebik Odesláno 23. srpen 2006 Odesláno 23. srpen 2006 No vzhledem k tomu, že u nás stojí stejná okolo 220 tKč, tak se mi vyplatí počkat na prodanou v česku.... Přeci jenom nějaký dřív vybitý čep nestojí tolik -)) Citovat
John Odesláno 23. srpen 2006 Odesláno 23. srpen 2006 Původně zaslal: Rebik Já chci sedan, přeci jenom občas někoho vezu a 3dv. je pěknej vopruz o dětských sedačkách nemluvě a navíc Coupe jsou většinou střepy. Ale 3.0 nejsou a venku jsou dražší než u nás a to podstatně. Že by byla další 3.0 v clubu??? ;) :super Citovat
Rebik Odesláno 23. srpen 2006 Odesláno 23. srpen 2006 No od pátku možná jo-))) jAKO ČLEN VEDENÍ BŸCH MĚL REPREZENTOVAT NE? Citovat
John Odesláno 23. srpen 2006 Odesláno 23. srpen 2006 Původně zaslal: Rebik No od pátku možná jo-))) jAKO ČLEN VEDENÍ BŸCH MĚL REPREZENTOVAT NE? Tak to jo ...každopadně se na něj už teším přece jen k 3.0 V6 mám tak trožku bliž...hold asi srdcová záležítost Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.